Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NetBet promocija za utakmicu PSG - Chelsea


Goksim

Recommended Posts

da... znači gore piše da igrači iz Hrvatske nisu u mogućnosti iskoristiti NIKAKVE promocije - "not eligible to participate in ANY promotions.... "

ovdje je glavna riječ "ANY" .....   jadno...   :(

Nije rec samo o Hrvatskoj, nego su zajebali sa ovom promocijom sve zivo. Ja recimo zivim u Finskoj, pa je opet situacija ista sa ovim. Juce su mi obecali da ce do kraja dana to srediti, te mi javiti emailom, no naravno nista od toga se nije desilo.

Mislim da je Netbet dobar primer kako neprofesionalnost moze unistiti prvi utisak koji je najbitniji. Mogu ja otvoriti racun kod njih, ali nikad posle ovog ne mogu biti u izboru top 3 ili top 5 kladionica :)

Link to comment
Share on other sites

Nije rec samo o Hrvatskoj, nego su zajebali sa ovom promocijom sve zivo. Ja recimo zivim u Finskoj, pa je opet situacija ista sa ovim. Juce su mi obecali da ce do kraja dana to srediti, te mi javiti emailom, no naravno nista od toga se nije desilo.

Mislim da je Netbet dobar primer kako neprofesionalnost moze unistiti prvi utisak koji je najbitniji. Mogu ja otvoriti racun kod njih, ali nikad posle ovog ne mogu biti u izboru top 3 ili top 5 kladionica :)

ne kužim... Finska nije na popisu....  :o

Link to comment
Share on other sites

To je i moja poenta, cak i drzave koje navodno "mogu iskoristiti" ovu promociju (poput Finske), bas i ne mogu posto imam isti error koji se i korisnicima iz Hrvatske, Srbije itd pojavljuje. Kratko receno: neprofesionalnost i nespremnost kladionice!

Slazem se u potpunosti,prvi utisak i odma.mi je klada pala u ocima,po meni velika neprofesionalnost i mazanje oci igracima...Rade neka daju one zoharske bonuse gdje moras neki ulog odvrtiti 10 puta nego ovako diskriminirati igrace samo zato sto su iz odredene zemlje?Zato je meni bet365 uvijek broj jedan,brze uplate brze isplate,korektnost,mogucnost cashouta i nema ovakvih gluposti,ako se daju promocije neka budu jednake za sve korisnike njihovih usluga a ne na ovaj nacin

Link to comment
Share on other sites

To je i moja poenta, cak i drzave koje navodno "mogu iskoristiti" ovu promociju (poput Finske), bas i ne mogu posto imam isti error koji se i korisnicima iz Hrvatske, Srbije itd pojavljuje. Kratko receno: neprofesionalnost i nespremnost kladionice!

 

s ovom promocijom su si napravili totalnu antireklamu i izgubili dosta potenicajnih korisnika samo s ovog sajta

Link to comment
Share on other sites

Fenerbahce je dobilo prvo poluvrijeme što je odlično. Veselim se Ligi Prvaka i nadam da PSG neće podbaciti.

 

 

OBAVIJEST VEZANA UZ NETBET PROMOCIJU

 

Kontaktirao sam NetBet danas tijekom dana, i na LiveChatu, više puta, a i putem mailova jer se smatram odgovornim budući da sam, u dobroj namjeri, prezentirao ovu promociju, s namjerom da je i drugi iskoriste jer stvarno djeluje primamljivo.

Sve napisano bilo je, kao i uvijek do sad, u dobroj namjeri.

 

Od Live Suport podrške, na kojoj, iskustvo me uči znaju biti krive informacije (govorim generalno jer tamo u dosta kladionica ljudi koji rade nisu najbolje upućeni u sve, pa sam više puta o nekim problemima znao više nego oni ) sam ranije dobio odgovor, kao i većina drugih članova, da promocija ne vrijedi za Hrvatsku.

 

f3darti.png

 

Budući da me odgovor nije zadovoljio, te da nigdje nije navedeno ograničenje promocije na temelju nacionalne osnove, poslao sam mail upit na više NetBet adresa te sam, od ljudi koji su znatno više u hijerarhiji od CS (Customer Suporta odnosno korisničke podrške) dobio odgovor da PROMOCIJA VRIJEDI ZA SVE IGRAČE! Evo i odgovora:

 

GXjrQUa.png

 

E sad, sve djeluje jako zbunjujuće i nakon svega, ne mogu garantirati da je ijedan odgovor točan (pogotov jer unutar iste organizacije daju kontradiktorne odgovore), ali svakako planiram kontaktirati NetBet ukoliko bude problema. Ipak drugi odgovor smatram relevantnijim budući da je došao od više instance unutar organizacije.

 

Ako i ovako planirate uplatiti pobjedu PSG-a, ili Chelsea moja preporuka jest da to onda napravite u NetBet kladionici, jer u najgorem slučaju na 10e uplaćenih na PSG dobit ćete 17e kao i u svim drugim kladionicama. U tom slučjau, ako promocija ne vrijedi, ako oklada ne prođe gubite ulog kao i u svakoj drugoj kladionici.

S druge strane, u slučaju da promocija vrijedi, za što postoje realne šanse nakon ovog maila koji sam maloprije dobio, onda bi se na 10e dobilo 90e te bi u slučaju promašaja dobili ulog nazad. Obavezno koristite paysafecard kao način uplate (ne skrill niti neteller).

 

Jako zbunjujuće. Baš me zanima što će napraviti sljedeće dane. Ako budem imao više saznanja podijelim na forumu, a otvorit ćemo i podforum u kojem ćemo pratiti razvoj događaja sa ovom promocijom, i gdje će i drugi moći podijeliti dali su im vraćena sredstva tj. dali im je promocija valjana.

Link to comment
Share on other sites

Fenerbahce je dobilo prvo poluvrijeme što je odlično. Veselim se Ligi Prvaka i nadam da PSG neće podbaciti.

 

OBAVIJEST VEZANA UZ NETBET PROMOCIJU

...

Jedino je problem sto meni pise da je bonus aktiviran ali nigdje mi nije doslo tih 0.01£ u znak potvrdne aktivacije,samo iz tog razloga nisam polozio depozit ali oni ako misle biti ozbiljna kladionica ne smije im se dogadati da unutar te tvrtke jedan govori jedno a jedan drugo..U svakom slucaju sretno svima koji su to odigrali tamo nadam se da ce vam proci,a ti Goks nemas za sta biti odgovaran svi znamo da si to objavio u najboljoj namjeri a oni su se sami sjebali jer sad odjednom nesto petljaju mogu ovi ne mogu ovi

Link to comment
Share on other sites

 ti Goks nemas za sta biti odgovaran svi znamo da si to objavio u najboljoj namjeri a oni su se sami sjebali jer sad odjednom nesto petljaju mogu ovi ne mogu ovi

slažem se, Goks nemaš nikakvu odgovornost, hvala što si išao na više instance ali ja sam odustao od NetBet ili da ih nazovem "NoBet", jer upravo to su za mene nakon ove blamaže... sretno svima koji budu odigrali.... 

Link to comment
Share on other sites

Fenerbahce je dobilo prvo poluvrijeme što je odlično. Veselim se Ligi Prvaka i nadam da PSG neće podbaciti.

 

 

OBAVIJEST VEZANA UZ NETBET PROMOCIJU

 

Kontaktirao sam NetBet danas tijekom dana, i na LiveChatu, više puta, a i putem mailova jer se smatram odgovornim budući da sam, u dobroj namjeri, prezentirao ovu promociju, s namjerom da je i drugi iskoriste jer stvarno djeluje primamljivo.

Sve napisano bilo je, kao i uvijek do sad, u dobroj namjeri.

 

Od Live Suport podrške, na kojoj, iskustvo me uči znaju biti krive informacije (govorim generalno jer tamo u dosta kladionica ljudi koji rade nisu najbolje upućeni u sve, pa sam više puta o nekim problemima znao više nego oni ) sam ranije dobio odgovor, kao i većina drugih članova, da promocija ne vrijedi za Hrvatsku.

 

 

Nisi ti kriv što su oni papci i što imaju loše ljude koji im vode firmu.

Ovako su izgubili jako puno pretplatnika i dobili negativne komentare.. Puno više bi im se isplatilo da su ostavili kako su i objavili iako bi sigurno bili u gubitku.

Slična priča je bila prije par godina kada je bio "crni petak" te su kladionice izgubile astronomske svote jer su svi favoriti prosli taj dan i kod SVIH ste morali čekati isplatu tamo negdje do ponedjeljka - utorka, osim u Supersportu. Bili su pametni, digli kratkoročni kredit koji je momentalno realiziran, svim dobitnicima su isplačeni dobici, a veićna 'papaka' je istu tu lovu odmah vratila u kladionicu..

Da su tako nešto napravili, dugoročno bi profitirali..

Još jedna 'pričam ti priču' kladionica u nizu.. Šteta, mogao se napravit surebet od 120% :)

Link to comment
Share on other sites

Dakle svi postovi vezani uz NetBet promociju za utakmicu PSG-Chelsea su premješteni u ovaj podforum. Molim sve članove koji su sudjelovali u promociji da podijele dali im je u slučaju ispravne prognoze isplaćen dobitak po koeficijentu iz promocije, odnosno u slučaju promašaja vraćen ulog. Imajte na umu da je u pravilima napisano da će isto naparviti kroz 48 sati.

 

Uglavnom volio bi da ovdje informiramo jedni druge o razvoju događaja vezanima uz ovu promociju... 

Link to comment
Share on other sites

Ni nakon 48 sati nema nikakvog pomaka, nakon nekoliko poslanih emailova, odgovor je isti ne vrijedi promocija za Hrvatsku. Ali tu nije kraj priče o NetBetu. Jučer su mi limitirali ulog na 0.6 €, da dobro ste pročitali na 0.6 €. Odlučio sam potrošiti sav novac sa računa i jednostavno zauvijek maknuti ovu kladionicu. Lp

Link to comment
Share on other sites

Bet ID 197260957 Purchase Date 20/02/2016 12:36 Odds 107.11 DEC Stake 1 bet x €1.00 To Return 107.11 Status Won

 

I tako nakon sto sam odlučio potrošiti sve € na njihovom računu i limitiraju mi uplatu na 1.20 € ja uzmem 10 € i uplatim ovakvih 10 listića i eto baš mi netko ne da da se skinem sa njihove stranice. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use