Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Getafe - Valencia  Nisam se kladio gledao sam utakmicu onako hladno a Jesus Gil je i veceras potvrdio da se radi o najvecem overasu rekao bih u europi. Covjek je dao 7 kartona na rezultatu 0:0, utakmica bez sansi a svi znamo kakva je prednost za kartone kad neka od ekipa npr povede do poluvremena. Bilo je napeto u drugom al 90% sudaca bi smirilo utakmicu i zavesilo utakmicu do 5 kartona, obzirom da se radi o 1. utakmici kupa za koju predstoji i revans. Strasan kriterij bez prastanja, vadi kao na traci.
    • Phoenix Minnesota Danas ce Bender biti starter jel Ayton i Holmes ne nastupaju tesko ce se nositi sa townsom i gibsonom,mozemo sigurno ocekivati velik broj koseva i pobjedu minnesote
    • Dallas L.AClippers  1 Dallas od svojih 20 pobjeda je 16 ostvario na domacem terenu,ako zele u doigravanje moraju poceti pobjedjivati i u gostima i nastaviti igrati dobro kod kuce,danas ce im poso biti laksi utoliko sto galinari ne igra a vrlo bitan 6.igrac williams je upitan Mislim da je trenutno dallas za nijansu jaci od clippersa
    • Prošao manji ulog na pobjedu Metza! Nadam se da je netko ispratio!
    • Veceras imamo susret 3.momcadi zapada domace oklahome i 4.momcadi zapada gostujuceg portlanda.Oklahoma ima omjera pobjeda i poraza 28-18 a Portland 29-19.Oklahoma ima kod kuce omjer 14-7 a Portland u gostima 9-12.zadnjih 10 utakmica oklahoma je na omjeru 5-5 a zadnjih 10 kuci 6-4.Portland nesta u malo boljoj formi zadnjih 10 utakmica ima omjer 7-3 dok je u gostima zadnjih 10 imao 4 pobjede i 6 izgubljenih utakmica.Ono sto je cinjenica da oklahomi ne lezi portland cak u zadnjih 10 susreta je 8 puta pobjedio portlan.Napadacki jako dobre obje momcadi,ono sto ce po meni danas presuditi je klupa,jest da oklahoma ima vise izostanaka ali nista novo to au igraci ozljedjeni vec duze vremena.Mislim da ce ovaj susret ipak slaviti westbrook i George jer prednost dajem duuoj klupi i domacem terenu.
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use