Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ideja


Hugh

Recommended Posts

Prvo, pozdrav svima.

 

Razmišljam malo o rečenici koju sam pročitao na jednom drugom forumu...bogatstvo se stvara na način da pronađeš način kako ostvarit zaradu u nečemu i da to iznova ponavljaš, koliki god bia sitni pomak. O čemu se radi?

 

Uzmemo banku od 500 eura, te flat ulog od 5% iznosa banke.

 

Naprimjer :

 

Odlučio sam u jednom mjesecu odigrat:

90 listića, prosjek od 3 dnevno (ne mora se igrat svaki dan).

90 listića puta 5% od 500 eura (flat ulog je 25 eur za taj mjesec) iznosi 2250 eura uloga.

Mi ako pogodimo 50 listića od tih 90 (oko 55%) ostvarujemo prihod od 50 listića puta 50 eura dobitka iznosi 2500 eura i kad od njih oduzmemo uloženo ispada da smo taj mjesec zaradili 250 eura (2500-2250) i sad nam banka iznosi 750 eura.

 

Sljedeći mjesec nam ulog nije 25 eura, nego 750 eura dijeljeno sa 5% iznosi 37,50 eura te nam je cilj napraviti opet isto kao i u prvom mjesecu.

 

U globalu, cilj je svaki mjesec imati barem 55% pogođenih listića, podijelit banku ponovno na 20 uloga i sa povećanim ulogom ići u sljedeći mjesec, i tako sve raditi dok se ne dođe do željene svote ili flat ulog od 5% postane jednostavno prevelik (po mom izračunu, nakon 9 mjeseci jedan ulog iznosi 641 euro, a banka nakon tog mjeseca iznosi oko 20 000 eura).

 

Sad mene zanima, da li je itko probao nešto slično? Znam da je ovo samo teorija, i ona se puno puta ne slažu s praksom, ali meni se ideja sviđa pa me zanimaju vaša mišljenja. Ja sam probao igrati kvotu 2, i uvik se vrtim oko nule ili sitnog plusa, a ovo daje novi princip i taj sitni plus se može iskoristiti za napredovanje.

 

Eto, nadam se da sam ovu ideju dobro obrazložio i da ćete razumiti na šta ciljam :) .

Link to comment
Share on other sites

Jedan od razloga zašto imam flat uloge je i taj što igram po ovakvom sistemu.
Usudio bi se reći da je ovo jedini dobitan sistem, odnosno koncept ovog sistema, sve ostalo će na kraju vrlo vjerojatno završiti kao propala investicija.
Ulog nikako ne bi smio biti veći od 5% banke, preporuka je 3%.
Naravno jednom ćete doć i do maksimalno uplativog uloga (kod listića je to puno veća svota nego kod singl okladi), ali tada ćete višak novaca nakon svakog ciklusa korisiti za već nešto drugo.

Evo i slika kako to izgleda u praksi, ova banka nije realna i u stvarnom svijetu je ona xy puta veća ali to nije niti bitno, bitan je sistem odnosno njegov koncept i granica do kuda ćete moći uplaćivati oklade. Ako imate tipstera koji sve prognoze pronalazi na betfairu a na duge staze ima pozitivan roi onda ste potencionalni milijunaš :)

Toliko od mene, nadam se da sam pomogao.

p0PB1VJ.png

Link to comment
Share on other sites

AkzVqjF.png

 

evo kako sam ja lani krenuo. Znači krenuo sam malo agresivnije pošto nisam imao baš para pa mi je početna banka bila 100 eura i krenu sam s ulogom od 10% banke što je jako riskantno. Nakon 200 pickova sam se digao na 290 ali nisam mjenjao ulog a kasnije sam igrao s 3% ili manje. Igrao sam dosta parova. 1000 parova za 2 mjeseca je ogromna brojka ali 90 parova na mjesec je jako malo i ja se nebi ograničavao na tja broj nego bi igrao koliko god dobrih pickova nađem a tako igram i sad

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Palo se na nulu i treba krenuti ispočetka. Nisam imao otpočetka formiranu strategiju i to me koštalo. Uzimam pauzu do iza nove godine dok ne skupim neke novce za početak, a do tad trebam sve pripremiti. Definitivno krećem sve pisat, moram samo napravit tablicu u excelu. Imam otvorene račune u gotovo svim bolji kladionicama, trebam samo srediti verifikaciju u bet365 jer me nešto jebu stalno. Marathon, pinnacle, bet365, 888sport, unibet, William Hill, Wwin i ove naše zemaljske. Je li imate preporuku za još koju?

Pišem u ovaj topic jer razmišljam da krenem sa flat ulozima. Ne znam koliko ću uspjeti odvojiti, ako uspijem 200e krenut ću s 10e pa ću onda ovisno o zaradi spustiti uloge na 3%. Ako uspijem tek 100e, krenut ću agresivnije za 10% uloga te onda postepeno spuštati postotak. Planiram igrati samo singl te poneki double ako nađem dobra dva para s manjim koeficijentima. Ne znam nakon koliko da zbrajam banku. Nakon 100, 200 parova ili mjesec, dva? Jel netko osim ovih gore krenuo slično? Svi savjeti su dobro došli, uzeo sam pauzu upravo da sredim glavu i dobijem koji savjet jer ne želim više poklanjat pare kladionici.

Evo ako tko ima neki prijedlog slobodno, želim si točno izraditi strategiju i ići slijepo po njoj pa nakon nekog vremena vidjeti je li uspješno.

 

Link to comment
Share on other sites

prije 15 minute, Gigi said:

Palo se na nulu i treba krenuti ispočetka. Nisam imao otpočetka formiranu strategiju i to me koštalo. Uzimam pauzu do iza nove godine dok ne skupim neke novce za početak, a do tad trebam sve pripremiti. Definitivno krećem sve pisat, moram samo napravit tablicu u excelu. Imam otvorene račune u gotovo svim bolji kladionicama, trebam samo srediti verifikaciju u bet365 jer me nešto jebu stalno. Marathon, pinnacle" rel="external">pinnacle, bet365 online kladionica" rel="external">bet365, 888sport" rel="external">888sport, unibet" rel="external">unibet, William Hill online kladionica" rel="external">William Hill, Wwin i ove naše zemaljske. Je li imate preporuku za još koju?

Pišem u ovaj topic jer razmišljam da krenem sa flat ulozima. Ne znam koliko ću uspjeti odvojiti, ako uspijem 200e krenut ću s 10e pa ću onda ovisno o zaradi spustiti uloge na 3%. Ako uspijem tek 100e, krenut ću agresivnije za 10% uloga te onda postepeno spuštati postotak. Planiram igrati samo singl te poneki double ako nađem dobra dva para s manjim koeficijentima. Ne znam nakon koliko da zbrajam banku. Nakon 100, 200 parova ili mjesec, dva? Jel netko osim ovih gore krenuo slično? Svi savjeti su dobro došli, uzeo sam pauzu upravo da sredim glavu i dobijem koji savjet jer ne želim više poklanjat pare kladionici.

Evo ako tko ima neki prijedlog slobodno, želim si točno izraditi strategiju i ići slijepo po njoj pa nakon nekog vremena vidjeti je li uspješno.

 

Sretno sa novom strategijom, vazno je uciti iz gresaka :)

Sto se kladionica tice, na sta se najvise kladis? Ukoliko volis i NBA kladjenje onda Tonybet i Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt su must-have. Ja koristim obe vec nesto vise od 2 godine i mogu reci da imam skroz pozitivna iskustva, nisam imao niti limit niti ikakvih problema oko verifikacije itd. 

Primetio sam da si i tenis tipovao zadnjih dana, ukoliko preferiras kladjenje na tenis, a nova sezona pocinje u Januaru i bice bogata ponuda onda preporucujem (pored vec gore navedenih) Betolimp. Nedavno sam poceo igrati kod njih, imaju super razradu za tenis, over/under gemova, hendikepe itd. I sto mi se najvise svidja kod njih, daju over 8.5 first set po nenormalno dobrim kvotama (1.30-1.65). Cesto puta sam spajao 2 ovakva para i isao na duplanje, kad je dobar odabir parova onda obicno prodje lagano.

Nadam se da ce ovo bar malo pomoci, iskoristi pauzu da se sto bolje spremis za novu sezonu i u nove pobede;)

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, JackieJack said:

Sretno sa novom strategijom, vazno je uciti iz gresaka :)

Sto se kladionica tice, na sta se najvise kladis? Ukoliko volis i NBA kladjenje onda Tonybet i Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt su must-have. Ja koristim obe vec nesto vise od 2 godine i mogu reci da imam skroz pozitivna iskustva, nisam imao niti limit niti ikakvih problema oko verifikacije itd. 

Primetio sam da si i tenis tipovao zadnjih dana, ukoliko preferiras kladjenje na tenis, a nova sezona pocinje u Januaru i bice bogata ponuda onda preporucujem (pored vec gore navedenih) Betolimp. Nedavno sam poceo igrati kod njih, imaju super razradu za tenis, over/under gemova, hendikepe itd. I sto mi se najvise svidja kod njih, daju over 8.5 first set po nenormalno dobrim kvotama (1.30-1.65). Cesto puta sam spajao 2 ovakva para i isao na duplanje, kad je dobar odabir parova onda obicno prodje lagano.

Nadam se da ce ovo bar malo pomoci, iskoristi pauzu da se sto bolje spremis za novu sezonu i u nove pobede;)

Tenis mi je glavni za klađenje da. Imam BetOlimp, zaboravio sam ih navest, odlični su stvarno. Čak bolja ponuda od Marathona za challegere na koje se volim kladit.

Hmm, možda se registriram i tamo jer znam često i Nba igrat, većinom što kolege predlože.

Hvala na odgovoru, valjda će ovaj put biti uspješno :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jako dobra strategija, sve je na svom mjestu i sve jasno i male su sanse da se izgubi novac. Ja sam igrao ovo a i dalje igram sa tim da ja rijedje ubacim neki singl sa kvotom 2.00 ili vise nego obicno iskombinujem 2-3 para i napravim tiket sa kvotom 2.00 ili vise ali opet izbjegavam da mi ta 2-3 para budu neki favoriti nego igram dvoznak ili dva i ekipa daje gol ili over 1.5 ili under 3.5, dakle nesto sigurnije varijente. Jako dobra i zanimljiva strategija. 

Eh sad, postalja se vjecito pitanje, koliko je realno pogoditi tih 55% oklada? Laici i koji imaju malo iskustva i koji se slabo razumiju ce odmah pomisliti ili reci da oni mogu pogoditi barem 7 od 10 odigranih takvih 10 tiketa sto iznosi nevjerovatnih 70%. Naravno to se moze desiti ali na jedan kraci period, ali da ce to biti dugorocno, ono bas nema sanse jer takvi ljudi su onda ekstremni profesionalci i od kladjenja mogu da zive i odmah bih im savjetovao da sve ostave i da krenu sa takvim kladjenjem.

Profesionalci su dosta oprezni i kazu da samo profesionalci i rijetki mogu prelaziti tu cifru od 55%, i to je dosta realniji odgovor. Ko ne vjeruje, neka pokusa i neka pise pa ce se brzo uvjeriti koliko su magicne te margine 50-55%.

Ja osobno i iskreno, mogu dokuciti taj procenat od 55%, dovoljno poznajem sport i lige, izvore odakle orikupljam informacije, dovoljno sam dugo u kladjenju i da ne nabrajam vise, mislim da na dugorocne staze bih imao ucinak veci od 50% zasigurno. No mene u ovome je.. jedna stvar, a to je disciplina, jer recimo kada su velike ponude, ja dosita pogodim u nekoliko dana vecinu tih odigranih tiketa, ali pored toga igram neke gluposti sto mi odnose mukotrpno steceni profit, dakle sva statistika i strategija tu padaju u vodu. No sto se tice ove strategije, svakako je jako uspjesna i licno bih je svima preporucio. Jedini mali nedostatak ili negativna strana je to sto se ovdje mora imati veca banka na raspolaganju. Zbog cega? Vi mozete biti dobri u prognoziranju i igranju, i mozete od 100 oklada pogoditi 55 ili vise, ali se moze lako desiti da od prvih 20 oklada vi fulate recimo 15 a odna napravite niz gdje ce te recimo od narednih 25 oklada pogoditi 20. Ali vi ako nemate veliku banku, nakon tih promasenih 15 od prvih 20 oklada, vi necete biti u situaciji da razmisljate na isti nacin niti ce te smatrati da je ta strategija uopste i profitabilna kada ste fulali 15 od 20 puta...

 

Pozdrav i sretno !!

Link to comment
Share on other sites

Samo jos nesto da kazem, veoma bitno, a to je oprez, oprez za one koji ovo citaju i u ovome vide neki sigurni spas, jer sve ovo na papiru izgleda lijepo, ali realnost je surova. Jer recimo mjesecno 100 oklada po 100 eura = 10.000 eura uloga..Pogodis 53 od 100 a da je kvota minimalno 2.00, to je 53x2000 dobitka = 10600, dakle dobitka imamo minimalno 5300 i od toga odbijemo izgubljenih 47 oklada, dakle 4700 eura, dakle profit od 600 eura...Na Balkanu vise od prosjecne place...Niko ne bi radio da je to tako jednostavno kao sto izgleda...i to samo uz 53% pogodaka...no nije to tako lako kao sto izgleda, stoga oprez...

Link to comment
Share on other sites

Evo da kazem samo jos i ovo, mozda sam nekome dosadan ali ovo sto pisem je realnost i svakako moze nekome pomoci.

Da se nadovezem na ono sto sam pisao o ovoj strategiji i da ponovo podvucem da je ovo jako efikasno kladjenje i da kazem sta mi se desilo u zadnjih 10 dana a na to sam jasno upozorio gore u tekstu.

 

Poceo sam novi niz sa ovom strategijom i vodim naravno statistiku o svakom tiketu, ulogu, ligama, susretima jer to sve pomaze kada se covjek vrati unazad i vidi sta mu ide, u cemu grijesi, koji sportovi i lige mu leze a sta definitivno treba odbaciti. Uplatim prvih 6 tiketa i sve i jedan zaredom GUBITNI !!! Meni izgledalo nemoguce, no to se desilo..6 komada u nizu i naravno to covjeka baca u ovaj. No kako imam iskustva i kako vjerujem i sebe i siguran sam da mogu premasiti tu granicu od 50%, samo sam nastavio i naravno isplatilo se, od narednih 11 tiketa pogodio sam 9, dakle skor mi je trenutni 9 dobijenim i 8 gubitnih sto je po mom misljenju lose,a li vodi ipak ka pravom putu, no znam da se ti crni nizevi dese tu i tamo i da tada je najpametnije iskreno propustiti nekoliko dana bez obzira kakva ponuda bila na programu....

Link to comment
Share on other sites

Pročitao sam dosta tvojih postova, sav si u kontradiktornosti. U jednom pišeš da se ne znaš disciplinirati, u drugom da si u plusu, u trećem da si ovisnik, u četvrtom iznosiš dobitnu strategiju.. Izvini sve mi je čudno, svi mi znamo koja je dobitna strategija koji igramo kladionicu, ali većina voli više listića, više parova i većinom smo u minusu.. Sve ovo što pišeš znaju i vrapci na grani, ili sebe tješiš ili tražiš mjesto među ožalošćenim.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, baki30 said:

Pročitao sam dosta tvojih postova, sav si u kontradiktornosti. U jednom pišeš da se ne znaš disciplinirati, u drugom da si u plusu, u trećem da si ovisnik, u četvrtom iznosiš dobitnu strategiju.. Izvini sve mi je čudno, svi mi znamo koja je dobitna strategija koji igramo kladionicu, ali većina voli više listića, više parova i većinom smo u minusu.. Sve ovo što pišeš znaju i vrapci na grani, ili sebe tješiš ili tražiš mjesto među ožalošćenim.

e upravo, dio ovoga je tocno, to sto se odnosi da svi volimo narodne tikete..Takav sam i ja..Pored toga volim jos i live kladjenje, obozavam..I kada se to dvoje sabere, to je jako losa kombinacija, jer oboje (i narodni listici a i kladjenje uzivo) nisu dobri u poredjenju sa brojnim drugim strategijama..

 

Vidi ovako, svi smo manje vise razliciti, pa tako volim i razlicite sportove, razlicite lige, klubove, igrace pa tako imamo i razlicite sisteme igranja odnosno razlicite strategije. To je normalno, ali je bitno da svako za sebe nadje ono sto mu odgovara i da se toga drzi. Ja sam nasao 2-3 strategije koje paralelno koristim na razlicitim online kladionicama i sa njima udaram kladionice. Tu sam skoro pa konstantno u plusu i profit se tako igrajuci samo uvecava. No moj glavni problem sto sam vise puta i naglasio je urpavo taj sto volim te narodne tikete, zive tikete te kladjenje uzivo i ovo mi odnosi vecinu mog krvavo i strpljivo stecenog profita. Zalosno je ali je tako. Znam cijeli tjedan traziti svoje idealne parove za viken i na tim izabranim parovima uzeti dobar profit, a sva mi profit recimo ode na 2-3 uzastopno vezane gubitne oklane na kladjenju uzivo.

Nesto drugo sto je jako lose a vazi prvo za mene ali i za vecinu kladionicara pa tako i za forumase ovdje je to sto se vikendom "lijepimo kao muha na go***" na 10 utakmica a barem u ovom dijelu sezone vikendom na programu zna biti i preko 500 utakmica dnevno. Ko mi ne vjeruje neka otvori temu dnevni listici subotom i nedeljom i neka cita. Uglavnom se pite o top utakmicama i svi to komentarisu i imaju svoje misljenje. To je pored gore nabrojane dvije lose stvari i treca.

 

Ukrako, moj prijedlog za sve je sljedece, nebitno koju strategiju, koji sport, lige i slicno volite, pratite, zelite igrati i slicno, usavrsite se u tome, pratite to i to igrajte sa svojom strategijom. Drzite se toga i male su sanse da ne budete uspjesni jer ako se koncentrisete samo na jedan mali dio onoga sto nudi kladjenje, onda mozete pobijediti kladionicu. Ukoliko vas kladionica rasturi i ucini to da lutate u sirinu, onda vam je velika sansa da necete uspjeti.

 

Ova strategija koju je prezentovao kolega Hugh je doista iz vise razloga najzahvalnija strategija za kladjenje i bas svima bih je preporucio

Link to comment
Share on other sites

Najpre se izvinjavam moderatorima i svim posetiocima foruma na mom postu. Iako posecujem vise foruma slicne sadrzine, moram da priznam da ovaj najvise postujem, i na njemu trosim najvise vremena. Verujte mi da sam, u svom zivotu, svega dva puta komentarisao postove ostalih kolega. Na zalost, bas na ovom forumu, i zbog toga se jos jednom izvinjavam. Osim sto na to gledam kao manjak licnog vaspitanja, uvek sam gledao da izvucem najpre neku korist, cak i iz posta koji se ponekad granicio sa ludilom. Ovoga puta bih zeleo da skrenem paznju na postove kojima nas bombarduje kolega pod nick-om "Dobardan 1978" Na ovom mestu sam prepisao SAMO NEKOLIKO RECENICA iz njegovih postova U KOJIMA MOLI KOLEGE SA FORUMA  da mu pomognu oko strategije kladjenja jer je neuspesan. Moderatore i clanove molim da razmisle o svrsishodnosti objavljivanja ovakvih stvari:

 

U kladjenju sam jako jako dugo, i prosao sam ono sto se kaze i sito i reseto, ali nazalost nisam pronasao sebe i svoj pravi nacin igranja sto je osnovni razlog sto sam u konacnici jako neuspjesan u kladjenju i sto sam napravio ogromne minuse. 

Ja sam nasao 2-3 strategije koje paralelno koristim na razlicitim online kladionicama i sa njima udaram kladionice. Tu sam skoro pa konstantno u plusu i profit se tako igrajuci samo uvecava. 

Kladjenje na singl - iako je ovo alfa i omega u profesionalnom kladjenju, ovo je za mene dosadan i neefikasan vid kaldjenja. 
Trenutno sam najvise na kladjenju uzivo sto je jedna od mojih najvecih zivotnih gresaka, sve je to neuspesno ali to igram jer nemam neku posebnu strategiju da se sa njom mogu zabaviti i da je mogu postovat

Evo dat cu sebi za pravo da napisem nesto o sistemima i svoje iskustvo jer sam jako jako dugo radio na sisteima za kladjenje a i volim igrati sisteme..... a ja sam bas malo radio upravo na tom sistemu a na mnogim drugima mogao bih doktorirati. 
Volim igrati sisteme iz dva osnovna razloga, prvi je taj sto su moja dva skoro najveca dobitka od kladjenja dosla upravo od sistema a narocito mi je drag prvi dobitak....... meni donisi jedan od najvecih dobitaka u kladionicarskoj istoriji. Drugi veliki dobiotak od sistema sam dobio igrajuci 3 fiksna para i 6 setalica gde sam stavio 6 utakmica prelaze 2/1 i tada sam pogodio 3 prelaza i fikseva a mamlo je nedostajalo da udje i 4. prijelaz sa cime bi dosao u veliko iskusenje da li ce mi kladionice ikada isplatiti taj dobitak, no to ostaje tajna ali i bez toga sam dobio ogroman novac.

Drugi razlog zasto volim sisteme je taj sto sisteme igram rastereceno i bez problema igram ali zanimljivo i pogadjam velike kvote. Naidje tako period kada bez problema pogadjam kvote 3.00, ili 5.00 i zaista nekada mi je lakse pogoditi nerijereno u nogometu gdje je kvota 3.50 ili 4.00 nego li neki zicer gdje je mizerna kvota 1.40 ili 1.5. Eh sad se radja pitanje zasto onda ne igram singl oklade ako je tako, a odgovor je nelogican jer ne volim igru na singl, no ne bih ulazio u tu temu.

 

Recenice iz posta sam prepisao onako kako su napisane, nisam ispravljao cak ni gramaticke greske, samo da bih predocio apsurdnost objavljivanja ovakvih stvari. Jos jednom se izvinjavam moderatorima i clanovima foruma na ovom postu. Jedini motiv je iskljucivo da portal ucinimo boljim.
 

Link to comment
Share on other sites

Na ovaj post cu morati da odgovorim. No prije svega zelim da se izvinem svima koji misle da sam naporan i da previse filozofiram. Ja uistinu jesam objavio mnogo postova u zadnje vrijeme na ovim i slicnim temama, ali tu i jesam najaktivniji jer pored toga sto zelim sebi da pomognem i jos uvijek naucim nesto novo, cilj mi je da i drugim clanovima pomognem sa nekim savjetom ili da iz mojih postova nauce nesto no oili eventualno korisno jer ja se kladim aktivno skoro 25 godina. 

Ponavljam da jesam objavio mnogo toga ali cvrsto stojim iza svega onoga sto sam napisao . Ja jos uvijek trazim sebe jer sam odavno skrenuo sa pravog puta, ali vracam se, i to sta stilom kao sto kazu. Jer rijesavam se kaldjenja uzivo sto je za mene veliko prokletstvo, a usmjerava se na ono sto najbolje znam. Tu su i rezultati sve dok se drzim tih postavljenih pravila i ciljeva. Juce i danas recimo nista nisam igrao jer je ponuda jako slaba i konkretno nista mi se nije svidjelo. A to mi se prije nije desavalo jer sam uporno igrao i na stvari o kojima nista nisam znao. A za vikend sam recimo bio jako aktivan jer je bilo stvari koje su mi se jako svidjele pa sam igrao 9 tiketa (2-3 pada uglavnom na tiketu kvota 2.00-2.50) i pogodio sam 7 od tih 9 tiketa sto mi je donijelo dobru zaradu.

Igram dakle manje vise sve sto smo pisali na ovoj temi i ovu strategiju smatram najboljom. Za mene odlicno funkcioinse sve dok se drzim postavljenih pravila i ciljeva i moj i racuni na online kladionicama konstantno rastu. Moje prokletstvo je ta ovisnost jer kaad mi dodje crna minuta spreman sam u kratkom roku izgubiti na kladjenju uzivo recimo sav profit kojeg sam strpljivo gradio danima pa i sedmicama. No u procesu sam i radim na tome da uopste nista ne diram na kladjenju uzivo nego samo da ovako sistematski udaram kladionicu dok mi dozvoljavaju. Kada me limitiraju i pocinju da seru, onda zatvaram jedan racun a otvaram drugi. Razlog je i taj sto su moji ulozi poprilicno veliki pa cim pogodim 2-3 tiketa u nizu na neoj novoj kladionici, odmah je moj sljedeci potez pod lupom. Moji ulozi su idealni za kladjenje na single na azijskim kladionicama ali ja niti volim igru na single a niti volim Azijce i njihove kladionice niti im vjerujem pa stoga imam poteskoca da nadjem pravu online kladionicu koja ce dugorocno podrzati i dozvoliti moju igru.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use