Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Otvaranje racuna na online kladionici


Mario6868

Recommended Posts

Kakav bonus daje bet365 . Vidim da je na popisu aktivnih bonusa.

 

Imaju više aktivnih bonusa, ovisno o zemlje odakle si. Sad za vrijeme eura jest najbolja prilika otvoriti račune na više kladionica, budući da svaka ima velik broj promocija, welcome bonusa i sl. povoom eura. Mnoge od tih promocija vrijede samo dok euro traje, i kasnije neće biti na snazi.

Link to comment
Share on other sites

Neznam zasto,ali puno puta sam i dosta vec uplatio novaca na bet365 i nikad nisam dobio nikakav bonus vjernosti koji neki stalno dobivaju :/

Ja dobijem nekad ne uplacujem puno... Ma nije to bonus vjernosti dosta ljudi to mjesa.. Ako igras neke sportove koje oni imaju u ponudi dobijes neki postotak ako je dobitan listic.. Tako ja skupim uvijek nesto pa mi pisalju pon ili srijedom kod koji unesem i pretvorim u novac.. U pitanju su americki sportovi, tenis, europska kosarka i ta sranja.

Link to comment
Share on other sites

Ja dobijem nekad ne uplacujem puno... Ma nije to bonus vjernosti dosta ljudi to mjesa.. Ako igras neke sportove koje oni imaju u ponudi dobijes neki postotak ako je dobitan listic.. Tako ja skupim uvijek nesto pa mi pisalju pon ili srijedom kod koji unesem i pretvorim u novac.. U pitanju su americki sportovi, tenis, europska kosarka i ta sranja.

Vjerojatno zato,jer ja 95% igram nogomet
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use