Jump to content
IzudinB

Petak 16.9.2016. (Live)

Recommended Posts

A ja nisam stigo postavit svoje parove za liverpool nazalost. Ugl za ubuduce eto da znas. Klopp ima fantastican omjer sa jakim klubovima u engleskoj (arsenal, utd, city, tottenham i chelsea). U gostima nema poraza ako se ne varam, a u nekih ukupno 11-12 takvih utakmica koliko su igrali mislim da su izgubili samo jednu.

Definitivno, činjenica je da mu jaki idu... vjerovao sam da Conte ima igru na rezultat i da poraz neće doživjet. Bome me fino preveslao...

Ajme evo ga divota: http://sportam.info/ovo-se-jednostvno-ne-brani-gol-karijere-jordana-hendersona-protiv-chelseaja/ 

Zgazio ih Liverpool u prvom pol, Conte nikako ne moze uklopiti sve igrace zajedno, slicni problemi kao protiv Swansea. Matic i Kante zajedno u timu a prirodno imaju istu poziciju, Oscar neprimetan a i ostatak nista bolji...

Btw, evo napokon i kartona kod Betisa i  to odmah crveni, nadam se jos nekom kartonu i laganom prolasku pre samog kraja...

Imam jedno pitanje koje se odnosi na kartone na Bet 365 kladionici.

Jel netko primjetio ko igra kartone da Bet uopce ne upisuje drugi zuti u statistiku negovodi pod 1 zuti i jedan crveni!

Da li je to zato sta oni crveni broje pod 2 ili su se i oni malo opametili sta se tice zbrojeva kartona?

Do sad mi nikad nije bilo na granici da mi fali pa ne znam kako zbrajaju.

primjer: Betis-Granada 66min  utakmice i do sad su pokazana su 3 zuta i jedan crveni a bet365 to prikazuje kao 2 zuta i crveni

Jel netko primjetio ko igra kartone da Bet uopce ne upisuje drugi zuti u statistiku negovodi pod 1 zuti i jedan crveni!

Da li je to zato sta oni crveni broje pod 2 ili su se i oni malo opametili sta se tice zbrojeva kartona?

primjer: Betis-Granada 66min  utakmice i do sad su pokazana su 3 zuta i jedan crveni a bet365 to prikazuje kao 2 zuta i crveni

broje crveni ko 2 kartona pa valjda zato

ako si igrao over 5.5 u betu kod Betisa proslo, evo i zadnjeg zutog kartona :)

ako si igrao over 5.5 u betu kod Betisa proslo, evo i zadnjeg zutog kartona :)

hehehehe ma nevezeno za tu tekmu nego posto uvijek pratim tekme na betu i zadnjih tjedan dana mi je to zapalo za oko i zato pitam...prije su normalno prikazivali drugi zuti u statistiku.

Na rezultatima 9 zutih i 2 crvena a na betu 7 zutih i 1 crveni :-))

Ja sam svoju Mr. Olympiu pogodio :) A pogodio sam i sa Levronom i Wolfom :)

Ne volim biti seronja ali ne znam što si pogodio. Za Wolfa se mjesecima znalo da se neće natjecati jer se gadno ozljedio, imao tešku operaciju nakon koje je izgubio 30 kila. Čak je čovjek napravio 50 minutni film o svemu tome koji ima na yt.

Ista stvar za Levrona, čim je rekao da će se natjecati svi su znali i objavili da ne može biti top 10, isto je čovjek svakih 5 dana radio novi video i objavljivao svoje slike.

Ne volim biti seronja ali ne znam što si pogodio. Za Wolfa se mjesecima znalo da se neće natjecati jer se gadno ozljedio, imao tešku operaciju nakon koje je izgubio 30 kila. Čak je čovjek napravio 50 minutni film o svemu tome koji ima na yt.

Ista stvar za Levrona, čim je rekao da će se natjecati svi su znali i objavili da ne može biti top 10, isto je čovjek svakih 5 dana radio novi video i objavljivao svoje slike.

Kako ja obozavam kad su ljudi ovako pametni. Izgleda da su ti suplementi pojeli mozak.

Sorry, ipak si ti pro bodybuilder. Kad su vec SVI znali da je Levrone TOLIKo los,zanima me zasto ga je kladionica strpala za 2.favorita?!! I zasto su neki clanovi ulagali, SITNO na njega?!! Zar ne bi kvalitetnim informacijama trebali sprijeciti i to? Kad si vec toliko pametan, zasto je uopce rasprava o Mr.Olymiji bila, vjerojatno su vec ionako SVI znali tko je Phil Heath i da je pobjeda njegova i da je tecaj previsok... Zasto da uopce dajemo komentar kad su SVI to znali i sigurno se kladili na to i ionako zaradili nesto love. Oprostite svi koji su primjetili moj komentar jer ste ha ocito znali i od prije, a ja nisam bas nista pogodio niti dobro rekao.

Sta ces, veliki ego mali pimpek. Popularno kod ovih dizaca tegova, reko bi Maminjo.

Odoh ja pisati na neke druge foruma, a vi pumpajte ego....samo polako da vam pimpek ne nestane na kraju.

Ekipa koja me zna od tamo...cujemo se i pozdrav.

"Kad su vec SVI znali da je Levrone TOLIKo los,zanima me zasto ga je kladionica strpala za 2.favorita?!! "
-Zato da kladionice zarade jer je hype bio jako velik i sigurno ga je dosta ljudi uplatilo. Ja nisam ni njega ni Phila, i nije mi žao. I ova besplatna nagrada od Proteke mi je dosta te što sam svaki dan pratio sva događanja do showa. Jedno 20 ljudi u samom vrhu sporta su govorili da nema šanse niti za top 10. Nešto prije showa se saznalo da su mu noge premale itd.

"Kad si vec toliko pametan, zasto je uopce rasprava o Mr.Olymiji bila, vjerojatno su vec ionako SVI znali tko je Phil Heath i da je pobjeda njegova i da je tecaj previsok... "
-Da, to se znalo, i njegova pobjeda nije neko veliko iznenađenje..

"Sta ces, veliki ego mali pimpek. Popularno kod ovih dizaca tegova, reko bi Maminjo."
Ostavi mi broj moba pa ti šibnem sliku pimpeka da mi ti procjeni veličinu, ego mi je na ok razini, samopuzdanje jako visoko.

Žao mi je što si se tako lako našao napdnutim i uvrijeđenim. Pozdrav ;)

edit: ništa osobno, pariš mi kao super tip, samo je glupo pisati da si pogodio nešta u vezi Wolfa kada se već mjesecima zna da je imao operaciju i izgubio svu masu te da je tek nedavno poceo dizati i da nema ništa snage, kao i da se neće natjecati. Za Levronea nema više smisla pisati, nije on Dex koji se natječe par puta godišnje već 10 godina nego 10 godina nije dizao ništa te imao 80 kg do nedavno.

"Kad su vec SVI znali da je Levrone TOLIKo los,zanima me zasto ga je kladionica strpala za 2.favorita?!! "-Zato da kladionice zarade jer je hype bio jako velik i sigurno ga je dosta ljudi uplatilo. Ja nisam ni njega ni Phila, i nije mi žao. I ova besplatna nagrada od Proteke mi je dosta. Jedno 20 ljudi u samom vrhu sporta su govorili da nema šanse niti za top 10. Nešto prije showa se saznalo da su mu noge premale i da je poderao lijevi pec.

"Kad si vec toliko pametan, zasto je uopce rasprava o Mr.Olymiji bila, vjerojatno su vec ionako SVI znali tko je Phil Heath i da je pobjeda njegova i da je tecaj previsok... "

-Da, to se znalo, i njegova pobjeda nije neko veliko iznenađenje..

"Sta ces, veliki ego mali pimpek. Popularno kod ovih dizaca tegova, reko bi Maminjo."

Ostavi mi broj moba pa ti šibnem sliku pimpeka da mi ti procjeni veličinu, ego mi je na ok razini, samopuzdanje jako visoko.

Žao mi je što si se tako lako našao napdnutim i uvrijeđenim. Pozdrav ;)

Zar mi na forumu ne radimo za clanove? Zar trebamo dozvoliti kladionici da oduzme novce igracima, i ne ukazati na greske i krivo postavljene margine onima koji manje poznaju ovo pa tako da potrose novac?

Znaci ako Barcelona igra protiv npr. Malage, na forumu se ne smije dati prijedlog da se to i odigra jer je to poznato i to svi znaju, prema tvojim rijecima?!

A broj mog moba za slanje pimpeka dobiti neces, jer ja ti nisam te vrste. Pederska posla vodi s nekim drugim koji su te vrste, pa izmjenjute slike slobodno.

Nasao sam se napadnutim jer si mene citirao i jer prema tvom komentaru, ne smiju se davati prijedlozi na forumu koji bi navodno svi trebali znati, iako ne znam kako jer sam siguran da 95% ljudi na forumu ne zna ni sto je mr.olympia...a mogao se dobar tecaj iskorostiti poprilicno sigurno.

Gost
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use