Jump to content

Recommended Posts

prije 8 sati, Ivan98 said:

20.min. Cash out vec na 90%hshs,super otvaranje oba paraIMG_20201117_005614.thumb.jpg.9bf253585dd68dfb36b5a43d49763b1d.jpg

Nažalost ne puni dobitak radi danske  ,ali nešto sam eto izvadio (šteta rezultat na pol. Je bio skoro idealan)IMG_20201117_005541.thumb.jpg.8feb577336df9c72b867d31a537459ad.jpg

Ps . Primjetio sam da su mi slike extremno velike , objavljujem preko moba pa tako ispadne.. isprike ako izgleda malo nakaradno🙃😊

Bolje da su slike velike. Jbt od Goksima moram slikat i uvecat da vidim

Odličan četvrtak i Thanks Giving u NFL-u. Bilo me malo strah overa koje sam htio sugerirati na 1,90-1,90 na forumu pa na kraju nisam ništa pisao. Naravno, kad nisam ništa napisao bili su lagani overi sa po 10-20 poena viška. U nedjelju očekujte par prijedloga ;)

Sve igrano kod unibet kladionice

Maccabi - Armani je prošlo uz puno sreće :)

2020-11-27-09-00-21-Unibet-Online-Bettin
2020-11-27-09-00-09-Unibet-Online-Bettin

prije 5 sati, Goksim said:

Stvarno bogata ponuda danas! 

Meni su za oko zapele ne toliko atraktivne lige i utakmice poput pobjede Veleža protiv Olimpik Sarajeva (imaju svih 8 poraza na gostovanjima) ili Flamenga protiv Botafoga u Brazilu. 

Manchester City već dugo pleše blizu 2:0 na poluvremenu i mislim da bi se danas isto lako moglo desiti. Fulham je užasan i City bi trebao uvjerljivo slaviti. Bio bi iznenađen da bude samo 1:0 na poluvremenu a nadam se da baš neće biti 3:0 ili 4:0... Koeficijent oko 5,00 je mislim vrijedan rizika kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 kladionice

Lagano, naravno uz malo sreće ćega uvijek treba kod oklade na točan rezultat. Nadam se da ste ispratili ;)

2020-12-05-17-35-26-bet365-Online-Sports

prije 16 sati, Goksim said:

Lagano, naravno uz malo sreće ćega uvijek treba kod oklade na točan rezultat. Nadam se da ste ispratili ;)

2020-12-05-17-35-26-bet365-Online-Sports

Fantastičan dan jučer, točan rezultat na poluvremenu pogođen na 3 od 5 utakmica što je skor iznad svih očekivanja :)

Uz to Flamengo i Velez i par drugih tipova prošlo. Srećom izbjegao sam Barcelonu, Bayern, Dortmund...

2020-12-06-09-52-54-bet365-Online-Sports

1/3 uloga sam nažalost napravio cashout prije početka utakmice ali dobro je i ovako ;) 

2020-12-06-09-53-23-bet365-Online-Sports

2020-12-06-09-53-17-bet365-Online-Sports

2020-12-06-09-53-07-One-Note.png

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Dubl Listic Atalanta-Parma 1 Bayern-Freiburg 1 Sretno! 
    • Kako se ovo odnosi na cijelo prvenstvo, mislim da je objavu najbolje i staviti u ovaj podforum. Prijašnjih godina kladionice su znale imati greške u ponudi za rukometno prvenstvo. Možda će se neki sjećati prijelaza koje sam sugerirao i igrao te na koje je bet365 i unibet kladionica redovito davala koeficijente 10,00 a nekad i više, bilo je i 16,00... Opet imamo istu situaciju gdje zemaljske kladionice na prijelaz daju svega oko 5,50 dok se kod bet365 i unibet kladionice bez problema mogu naći koeficijenti 10,00 na prijelaz u rukometnim utakmicama svjetskog prvenstva.  Statistički, ako odigramo 10 utakmica, te pogodimo samo jednu na nuli smo odnosno nismo ništa izgubili a lako moguće da od 10 utakmica i više od jedne prođe. Naravno, ne sugeriram igrati prijaze u utakmicama gdje je 1,01 na pobjedu jedne momčadi jer je to gotovo često, osim kad igra Hrvatska , jednosmjerna utakmica. Dakle utakmice tipa Njemačka - Urugvaj (43:14) ili Danska - Bahrein (34:20) nisu za ovaj tip oklada.  Međutim utakmice gdje se očekuje pobjeda od svega par golova razlike jedne momčadi se ogu uzeti u razmatranje. Evo samo nekih utakmica koje sam razmatrao. Obratite pozornost na to koliko je u većini slučajeva prijelaz  Bjelorusija - Rusija (15:15, 17:17) 32:32 Alžir - Maroko (8:15, 16:8) 24:23 Austrija - Švicarska (13:13, 12:15) 25:28 Norveška - Francuska (13:13, 11:15) 24:28 Portugal - Island (11:10, 14:13) 25:23 Katar - Angola (14:13, 16:12) 30:25 Hrvatska - Japan (14:17, 15:12) 29:29 Tunis - Poljska (17:17, 11:13), 28:30 Od navedenih utakmica samo jedna je prošla međutim obratite pozornost na rezultate prvog poluvremena. U čak četiri utakmice je bilo puno nesreće budući da su poluvremena završavala sa Xom. Austrija - Švicarska je jako lako mogla proći, Katar - Angola i trebala jer je Angola imala 12:10 i posjed 10 minuta prije kraja. Nažalost tada su i stali, dobili isključenje i Katar ih je sretno okrenuo do poluvremenua. Hrvatska - Japan također, fantastična utakmica za prijelaz, nažalost Čupić nije ostao na klupi tu utakmicu... Uglavnom, htio sam svima skrenuti pažnju na ovaj tip oklada za svjetsko rukometno prvenstvo.  Katar - Japan je utakmica gdje bi mogli vidjeti prijelaz ali ako ga i ne vidimo mišljenja sam da se konstantnim igranjem ovih tipova oklade po koeficijentima 10,00 kod bet365 i unibet kladionice može ostvariti lijepi profit do kraja prvenstva.  Usporedba koeficijenata samo kao primjer: SuperSport Prva Sportska Kladionica Bet365 Unibet Ne tvrdim da će prijelazi na današnjim utakmicama proći već su isti korišteni samo kao primjer međutim vjerujem da, ako bi se dnevno probralo i odigralo 2-3 neizvjesnije utakmice možemo imati bolji postotak pogođenosti od 10%. 
    • U 17:30 očekuje nas najveći engleski derbi Liverpool - Manchester United a u 20:45 utakmica Intera i Juventusa mogla bi iskristalizirati najvećeg favorita za osvajanje Serie A ove sezone. Uz to tu je i Svjetsko rukometno prvestvo kao i druga dva konferencijska polufinala NFL-a.  U NFL-u očekujem overe u obje utakmice. Kansas bi trebao slaviti protiv Clevelanda u utakmici u kojoj će dominirati napadi. Očekujem 60+ poena a za veće uloge se granice od 40ak+ mogu uzeti u razmatranje. Utakmica počinje u 21:05. Druga je na rasporedu u 00:40 i tu je pobjednika puno teže predvidjeti budući da bi mogli gledati utakmicu na jedan posjed međutim također očekujem efikasne napade i veći broj poena.  Za dva navedena derbija live klađenje bi moglo biti najbolji izbor i kada su kartoni i pobjednik u pitanju. Kada se vidi stanje na terenu i intenzitet igre stvari često budu puno jasnije, neka i očite. Kada bi nešto igrao prije početka utakmice to bi bila pobjeda Liverpoola barem jedno poluvrijeme kod bet365 dok bi za drugu utakmicu, utakmicu Intera i Juventusa svakako u razmatranje uzeo kartone kao i over golova. Obje momčadi imaju odlične napade i veće probleme sa obranama.  Očekujem fantastično taktički postavljen Inter koji će letjeti po terenu i biti silno motiviran. Očekujem da igraju grublje nego inaće, pogotovo u drugom poluvremenu. 
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use