Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Banka


habo

Recommended Posts

Imate li svoju banku vodite li evidenciju???

jer mislim da bez toga ste ko riba na suhom...

Obavezno. Bez toga nema uvida u ništa...

Statistiku vodim u excelu na način koji je meni najzgodniji tj. kako sam si sam napravio...

Banku odredim jednom godišnje (u 9-10.mjesecu) i to bi mi trebala biti banka za klađenje za narednih godinu dana kada radim obračun, zaključujem prethodnu i otvaram novu sezonu te ukoliko je potrebno dodajem nova, ili oduzimam dio sredstava iz prethodne sezone (ovisno o planovima...).

Link to comment
Share on other sites

Imate li svoju banku vodite li evidenciju???

jer mislim da bez toga ste ko riba na suhom...

Naravno da se statistika vodi  ;D, mislim da svatko tko se ozbiljnije bavi klađenjem ima neku svoju statistiku.

Ja imam svoju malu "crnu knjižicu" i tu vodim statistiku po tjednima, uplate, isplate, dobici, gubi......sve uredno i na jednom mjestu.  ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use