Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Omiljeni klub(ovi)


Celt

Recommended Posts

Ako bi gledali ove "naše" balkanske klubove Zvezda mi je najdraža, ali nodavno sam prestao ići na utakmice i generalno slabo pratim domaći sport u poslednje vreme. Kao što mi nick kaže klub za koji navijam je škotski Celtic, pa 10 mesta praznih, pa Athletic Bilbao što se tiče nogometa. U košarci su to logično Boston i Baskonia.  

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Celt said:

Ako bi gledali ove "naše" balkanske klubove Zvezda mi je najdraža, ali nodavno sam prestao ići na utakmice i generalno slabo pratim domaći sport u poslednje vreme. Kao što mi nick kaže klub za koji navijam je škotski Celtic, pa 10 mesta praznih, pa Athletic Bilbao što se tiče nogometa. U košarci su to logično Boston i Baskonia.  

Odlična tema :)

Pridružim se ove dane mojim izborom koji će biti nešto duži... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipi B)

Od malih nogu sam vatreni navijac Arsenala i to mi je omiljeni klub sto se fudbala tice. Nemam neko ime za izdvojiti od "domacih" klubova, i dosta malo pratim domaci fudbal. Eventualno Partizan ali kosarkaski klub za koga sam navijao tokom onih ludih partija u Evropi sa Duletom Vujosevicem...

Najmanje omiljeni klub mi je Man United i Tottenham. Tottenham zato sto je gradski rival, Man United ne volim jos za vreme Fergija i njegovih pritisaka na sudije koji su sudili sve i svasta u korist Uniteda :D

Link to comment
Share on other sites

Moj ukus je malo uvrnut :)
Moji omiljeni klubovi su, na zalost, dva najomrazenija kluba u Evropi. Juventus i Bayern
Jako mi je zao sto ove klubove vole samo njihovi navijaci. U Nemackoj, jedino je Leipzig omrazeniji klub od Bayerna, dok u Italiji, Juventus ne mogu da smisle, i barem polovina zabara im zeli sve najgore. Ja ih volim bas zato sto su toliko ispred, nekoliko nivoa ispred ostalog blata. Radujem se i zbog toga sto ce ta razlika, iz godine u godinu da se povecava. Kao prvo, jedini imaju svoje stadione, KOJE SU SAMI IZGRADILI. Cak je Bayernova lepotica otplacena u rekordnom roku sa svim urednim kamatama na kredite koje su podigli. Juventus je prva ekipa koja je napravila SVOJ stadion, iako u Torinu postoji Olimpijski stadion. I Udinese ima svoj novi stadion, ali je to neko muljanje privatnog kapitala i grada koji je ustupio vec postojeci. U Bayernu i Juventusu nikada necete doziveti da ih kupe azijati, arapi ili kinezi. U ova dva kluba nikada necete doziveti da igraci lupetaju ili kace gluposti po drustvenim mrezama. To je posledica postojanja unutrasnjeg kodeksa o kome verovatno nemate pojma. U Juventusu postoji kodeks, po kome ukoliko igrac nosi nedovoljno sredjenu kravatu prilikom zajednickog i uniformisanog dolaska na utakmicu sledi teska novcana kazna. I jedan i drugi klub imaju unutrasnju organizaciju, i finansijsku stabilnost o kojoj ostali klubovi mogu samo da sanjaju. Pritom NEMA UPLIVA NOVCA SA ISTOKA, svejedno da li Bliskog, Dalekog ili Ruskog. I jedan i drugi klub veoma pazljivo biraju pojacanja, i pritom uopste ne prave greske, ili ih prave retko. I jedan i drugi klub kao jednu od strategija uvek imaju da najpre oslabe direktnog konkurenta, a potom traze pojacanja sa strane. ( Higuain, Pjanic, Lewandowski, Hummels....). To je verovatno jos jedan od dodatnih razloga sto su omrazeni. To opredeljenje nije lepo, ali nije zabranjeno. A sve sto nije zabranjeno, je dozvoljeno. Juventus je omrazen, ali verovatno se slazete da Higuainu sigurno nisu stavili pistolj na slepoocnicu i rekli mu da mora da dodje u veliki Juve. Verovatno se slazete i da vlasniku Napolija sigurno nije bilo gadljivo kada je leglo 100 milki za Higuaina. Igrac pravi izbor, pretpostavljam svojom voljom, kao sto i klubovi daju ispisnice i primaju milione na svoj racun, takodje svojom voljom. 
Ja Bayern i Juventus volim i sto su toliko udaljeni od tog realnog sveta u svojim ligama, sto su toliko nedodirljivi, i sto vuku poteze koji ce ih iz godine u godinu sve vise udaljavati od tog blata. Toliko uspesni, a vole ih samo njihovi navijaci. A kako rade, pokazuju i rezultati. Jos nije ni Bozic, a oni su vec prvaci u svojim ligama. Pogledajte Bayern, raspali Wolfsburg cak 23 boda manje od njih, ocajni M'gladbach 17 boda manje, promenjivi Schalke 16 boda manje, Leverkusen 13, a bledi Dortmund 8 boda zaostatka. A da...umalo da zaboravim. Nadam se da ne mislite da je slucajno da bas ove dve ekipe, uz Atletico Madrid imaju najbolje odbrane u Evropi. 
Evo, ja sam izneo svoj stav o omiljenim klubovima, a pokusao sam i da uticem na posetioce foruma, da ako vec ne navijaju za njih, barem postuju ono sto rade. Tekst sam napisao besplatno, a nadam se da ce ova dva kluba prepoznati moj trud :)

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, popo64 said:

Moji omiljeni klubovi su, na zalost, dva najomrazenija kluba u Evropi. Juventus i Bayern
Jako mi je zao sto ove klubove vole samo njihovi navijaci. U Nemackoj, jedino je Leipzig omrazeniji klub od Bayerna, dok u Italiji, Juventus ne mogu da smisle, i barem polovina zabara im zeli sve najgore. Ja ih volim bas zato sto su toliko ispred, nekoliko nivoa ispred ostalog blata. 

Mislim da nisi u pravu što se toga tiče... Imam prijatelje koji žive i u Minhenu i u Torinu. Ta dva velikana su najpopularniji u svojim zemljama, a Bayern ima više pristalica i od gradskog rivala 1860. Ipak, Torino je popularniji od Juventusa u samom gradu, ali sve ukupno gledajući Juve ima najviše fanova širom "čizme".

Link to comment
Share on other sites

Celt:
"... sve ukupno gledajuci Juve ima najvise fanova sirom "cizme"...

Posto je tema na ovom topicu sjajna, ne bih da bude rasprava, vec samo da razmenimo misljenja. Recimo da u Italiji osim Juventusa postoje barem jos cetiri velika kluba. Milan, Inter, Roma i Lazio, i da pretpostavimo da su ta dva kluba "ukrala" barem 50% fanova na cizmi. Recimo i da na jugu Italije, pogotovo u Napulju, Juventus sigurno nema armiju fanova. Kada sam napisao da su omrazeni, mislio sam na neutralne navijace, pre svega zbog vecitih prica oko namestanja sudija u proslosti, kao i oduzimanja titule, te prebacivanja u seriju B

Sve u svemu, nije ni bitno, pohvale na izboru teme

Link to comment
Share on other sites

Samo Liverpool. 2005. godina, imam 8 godina i gledam sa starim ono veliko finale. Nikad jači Milan, 3:0 poluvrijeme i samo želim da se Liverpool vrati u igru da bude zanimljivije. Dogodilo se što se dogodilo, velika ljubav se rodila :)

Sad idem konstantno na okupljanja gdje se zajedno gledaju tekme. Bilo je i jedno veliko, 6. regionalno okupljanje prije kojih mjesec i pol u Zagrebu, skupilo nas je se preko 200 s cijelog balkana, nešto prelijepo.

Velika želja je otići na Anfield, i planiram kroz dvije-tri godine odvojit lovu, preko udruge se vrlo lako dođe do ulaznica.

Dok sam bio klinac to je bio Dinamo, ali davno mi se zgadilo sve oko kluba, a i ne pratim baš našu ligu.

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, Gigi said:

Samo Liverpool. 2005. godina, imam 8 godina i gledam sa starim ono veliko finale. Nikad jači Milan, 3:0 poluvrijeme i samo želim da se Liverpool vrati u igru da bude zanimljivije. Dogodilo se što se dogodilo, velika ljubav se rodila :)

Sad idem konstantno na okupljanja gdje se zajedno gledaju tekme. Bilo je i jedno veliko, 6. regionalno okupljanje prije kojih mjesec i pol u Zagrebu, skupilo nas je se preko 200 s cijelog balkana, nešto prelijepo.

Velika želja je otići na Anfield, i planiram kroz dvije-tri godine odvojit lovu, preko udruge se vrlo lako dođe do ulaznica.

Dok sam bio klinac to je bio Dinamo, ali davno mi se zgadilo sve oko kluba, a i ne pratim baš našu ligu.

Ista stvar kod mene. Ima san taman napunjenih 9 godina, ja i stari gledamo... Jos se sjecam kad je tada na poluvremenu u studiju Ćiro rekao "treba se dogodit cudo da se liverpool vrati u utakmicu" i sjecam se da mi je proslo kroz glavu kao "i dogodit ce se starkeljo :D"  Tad se eto rodila ta moja velika ljubav prema liverpoolu i evo 11 godina poslije pratim ih sa istim žarom kao i nekada... I naravno najdrazi igrac i uzor po mnogocemu veliki Steven Gerrard! 

Link to comment
Share on other sites

U nogometu za Inter i Real.

Za Inter onako iz djetinjstva navijam,jos iz vremena dok su Adriano,Martins,Vieri,Recoba,Veron i drugi igraci iz te sredine 2000-ih pokusali prekinuti dominaciju Milana i Juventusa,tada je to bilo neuspjesno...Sada je Inter isto nikakav,ali valjda cemo se vratiti na bolje staze nakon zimske pauze :D .

Za Real iskljucivo radi mrznje prema Barci koju sam zamrzio radi onog famoznog polufinala protiv Chelseaja 2008.kad sudac Chelseaju nije jedno 3-4 ociglednih penala svirao,a i radi 2010.kad je Busquets onako sramotno simulirao protiv Intera.

 

U domacoj ligi za Dinamo ,ali kao sto kaze @Gigi sve se to vise zgadilo,svake godine jedno te isto u HNL-u,a u Europi uvijek nada za sto manji poraz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cini se da gigi ima slican ukus kao i ja. Sto se samog domaceg sporta tice dinamo i cibona, ali nisu to oni klubovi od prije kad se islo zapravo na utakmice i punili se stadioni. Previse sranja se izdogadjalo i nazalost vrlo je malo ljudi koji posjecuju te utakmice.

a od stranih, nemoram ni pisat. Simpatiziro sam ih od kad valjda se sjecam ali ta 2005 je bila ona konacna potvrda. Kao sto je gigi reko, milan nikad jaci i gledam tih 3-0 na poluvremenu i mislim si, jbg razmontirali nas. I kada je gerrard dao za tih 3-1 mislim si pa ajde kao ako su mogli 3 mozemo i mi. I nakon par minuta smicer odasilje projektil za 3-2. I nakon par minuta gerard pada, alonso posrema odbijanac iz penala i ostalo je povijest. Jedino me presjeklo skoro kad je sheva imo onaj sut za 4m kojeg ni dan danas dudek ne zna kako je obranio. I onda pobjeda na najsladji moguci nacin, penali :)

Link to comment
Share on other sites

Vidim da nas je dosta krenilo navijati za Liverpool od 2005. godine i tog mitskog finala u Istanbulu. Ja sam tada imao 13 godina, bili su mi dragi od prije i bio sam puno tužan gledajući 3-0 na poluvremenu, čak sam i u jednom trenu mislio ići spavati hahhaaaha :D. Ja mislim da to nikad nebi prižalio, sve ostalo je povijest :).

Najviše ih volim radi toga što su oni kao i ja u privatnom životu i kao i njihov grb, ptica Fenix i nikad nije gotovo, uvijek se možemo vratiti i okrenuti utakmicu u svoju korist. Zadnjih 10 godina imam više tuge s njima nego radosti, ali dolaskom Klopea dolazi i nova era.

Što se tiče ostalih zemalja, najviše volim one klubove koji me ispoštuju za novce, a najviše mrzim one koji me zakinu kao šta je npr Chelsea. Domaću ligu odavno ne pratim jer se 80% toga unaprijed zna.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use