Jump to content
IzudinB

Subota 18.3.2017. (Live)

Recommended Posts

Evo nakon fantasticno odradjenih kornera na torino inter idemo probat na milan genoa.

nemam bremena za analizu pa samo kratko

I milan i genoa solidni kornerasi. Cak je i genoa u gostima i dosta zashvalan korneras

milan doma:  dobiva 6.43, a dopusta velikih 5.71

genoa vani: dobiva 6.07 (4. Gost lige po kornerima) . Dopustaju 4.64

ja cu probati sa genoa over 4.5 @ 1.83 i genoa +1.5 @ 1.900

a za manji ulog i genoa race do 5 @3.00

naime milan je u velikim problemima sa izostancima (abate, bacca, bonaventura, suso,...) i mislim da im nece biti lako uspostaviti nadmoc pa mislim da ce genoa imati prostora za zaprijetiti

Duša me boli dok gledam ovaj PSV. Sve u sredinu, samo šalji lopte u sredinu. Bog te ne vidio pa smiješ ubacit koju loptu sa strane neće ti stopalo odletit zajedno s loptom. :angry:

Ovaj EDIT BET na b365 je odlična stvar. Evo na kornere kod 2:2 sam maknuo par s listića. Je da smanji dobitak al bolje i manje nego ništa. :)

EDIT:
Eto ubacili i zabili, lijepo kažem da treba mene slušat. :D

prije 6 sati, wannabe said:

auu ovakav meč i on samo 5 dao, tuga, koliko ti je trebalo, 7?

Ulovio po 6.0 da je još 1 dao bar bi dobio ulog nazad...još onaj start bez lopte u 93' na danila i umjesto da faul svira kad je vec pustio da igraju čoban faul svira..današnji sudci su takve nule, nekadašnji tipa kolina bi za takav nasrtaj izravan crveni izvadili

Jedan komentar na jucerasnji dan sto se tice kartona,ostalo necu ni spominjat... Jaime u 30min 3 zuta i do kraja utakmice ne moze dat jos 3,rezultat idealan,sta reci..dalje Banti na Torinu za cijelu utakmicu da cak 1 zuti,a za Russa me ni ne cudi,on je tamo najveci underas,skrt kao pas..Betis odmah odradi Osasunu,tako da ni najveci overas Alavrez uz Estradu u zadnje vrijeme nema potrebe podijelit vise od 3 zuta..moj zakljucak na sve ovo je bez obzira sto netko mislio,da treba imat je.... srece da bi nesto pogodio,jest singl majka,ali tko ce meni garantirat da cu i to proci,kad previse faktora ovisi o zutim kartonima(recimo danas City-Liverpool sudi Oliver koji je jedan od najskrtijih sudaca koje sam ikad vidio za dat zuti,ako odigram over,jer je bitna utakmica on ce oprostit sve zivo,pa ni za lakat u bubreg nece dat zuti,a u slucaju undera,dat ce zuti i za neki malo jaci duel i sad ti budi pametan),rezultat cesto bude presudan faktor,ali ne i odlucujuci,bitno je i na koju je sudac "nogu ustao",vaznost utakmice,itd...ali najvaznija i najbitnija je sreca,dzaba ti sva pamet ovog svijeta,kad sto recimo kaze Dominik,ovaj ne da cist zuti u 93 min na Realu,a da smo igrali under,bilo bi 10 zutih na kraju..usporedujuci danasnju kladionicu i prije 10 i vise godina,to je nebo i zemlja,prije sam mogu reci i uzimao finu lovu,ali u zadnjih 5 godina me ta kladionica doslovno sahranila(naravno financijski i psihicki)...

prije 1 sat, Koki22 said:

Jedan komentar na jucerasnji dan sto se tice kartona,ostalo necu ni spominjat... Jaime u 30min 3 zuta i do kraja utakmice ne moze dat jos 3,rezultat idealan,sta reci..dalje Banti na Torinu za cijelu utakmicu da cak 1 zuti,a za Russa me ni ne cudi,on je tamo najveci underas,skrt kao pas..Betis odmah odradi Osasunu,tako da ni najveci overas Alavrez uz Estradu u zadnje vrijeme nema potrebe podijelit vise od 3 zuta..moj zakljucak na sve ovo je bez obzira sto netko mislio,da treba imat je.... srece da bi nesto pogodio,jest singl majka,ali tko ce meni garantirat da cu i to proci,kad previse faktora ovisi o zutim kartonima(recimo danas City-Liverpool sudi Oliver koji je jedan od najskrtijih sudaca koje sam ikad vidio za dat zuti,ako odigram over,jer je bitna utakmica on ce oprostit sve zivo,pa ni za lakat u bubreg nece dat zuti,a u slucaju undera,dat ce zuti i za neki malo jaci duel i sad ti budi pametan),rezultat cesto bude presudan faktor,ali ne i odlucujuci,bitno je i na koju je sudac "nogu ustao",vaznost utakmice,itd...ali najvaznija i najbitnija je sreca,dzaba ti sva pamet ovog svijeta,kad sto recimo kaze Dominik,ovaj ne da cist zuti u 93 min na Realu,a da smo igrali under,bilo bi 10 zutih na kraju..usporedujuci danasnju kladionicu i prije 10 i vise godina,to je nebo i zemlja,prije sam mogu reci i uzimao finu lovu,ali u zadnjih 5 godina me ta kladionica doslovno sahranila(naravno financijski i psihicki)...

Pričao sam sa dečkom koji je imao najpoznatiji kladioničarski blog u hr necu imwnovat ali ga znam osobno i decko zivi od kladenja ali rekao je da je puno teze nego prije odnosno vecina kvota je duplo manja nego prije a 80% margina ide u under a mnogi igrači igraju samo overe na sve i kladionice shodno tome samo dizu margine a ajde imaj muda na neku fight utakmicu odigraj under pa taman i 8.5 bila margina