Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Challenger Tallahassee


darko56

Recommended Posts

17:00h J.Aragone-M.Purcell   2    1,72  5/10  bet365

Na sivoj zemlji u Tallahassee sastaju se amerikanac JC Aragone i australac Max Purcell.Aragone momak koji je dvoransku sezonu odigrao dosta dobro i to je podloga koja mu najbolje odgovara.Na zemlji ima omjer 10-9 vidi se da izbjegava zemlju u širokom luku jer to je omjer u zadnjih 7 god.U 1. kolu je dobio A.Santillan-a 5:7 7:6 (11-9) 6:3 tu je japanc moglo bi se reći sam sebe pobjedio imao je 7:5 *3:1 i u TB 2 seta *3:0 i uspio je izgubiti.Aragone ima vrlo dobar servis i isto dobar forehand,ali ova podloga njemu nikako ne odgovara,jer amerikanci su naučeni na hard.Teško je udarati udarce iz proklizavanja i kretati se na zemlji pogotovo ako si igrao 19 puta u životu na toj podlozi,onaj tko je igrao nekad tenis zna šta pričam :)

Purcell ima 20.god momak koji ima potencijala.Na zemlji ove godine ima omjer 13-2,dva finala i 1 osvojeni turnir,istina da je to na ITF razini ali vidi se da je u dobroj formi.Ovdje je prošao kroz kvale i dobio C.Force,P.Torebka i Y.Nishioku 6:2 3:6 7:6 (8:6).Gledao sam zadnji meč protiv Nishioke i tu je prvi set odigrao bez nekih problem,pritiskao je i zabijao winner-e drugi set je pao,a u 3 setu je imao *5:3 i 2 meč lopte i tu je izgubio servis,pa kod 5:4*  5 MP i nije napravio brejk i otišla je igra u TB gdje je vodio 6:3* i 3 MP prokockao i na kraju u nevjerojatnoj drami dobio 8:6.Ovo što je sve propustio nikako mi se nesviđa ali u jednu ruku govori da je u glavi psihički dosta jak jer nakon propuštenih toliko meč lopti nije se ustručavao i uspio dobiti meč.Ako netko zna tko je Nishioka japanac koji vraća loptice do iznemoglosti i jako je brz,lakše je reći slaba kopija Nishikorija,još je i lijevak.

Vjerujem da Purcell može ovaj meč dobiti,Purcell bi mu parirao i na hardu,a koef. mi se svakako sviđa te uzimam M.Purcella za 5u. Sretno tko isprati!

EDIT: Won ;)

 

Link to comment
Share on other sites

18:30h   M.Krueger-H.Dellien    2   1,72    5/10    bet365

Meč između amerikanca M.Krueger i momka iz bolivije H.Dellien.Krueger-a gledam i pratim unazad nekoliko godina momak koji igra  pretežno challenger turnire,ove godine je se okušao u Indian Wellsu i Miami--u gdje se kroz kvale probio do 2. kolo u Miami-u i 1/16 finala u IW,takve podloge najviše i voli uglavnom brži hard.Na zemlji ima omjer 92-58 ali u zadnje 3 god.  10-13,ova podloga je brža i može dobro odigrati.Jučer je dobio švicarca Laaksonen-a 6:3 7:6 (7:5) gledao sam meč i nije me previše dojmio dosta je griješio i  ne baš najbolje servira.

Hugo Dellien ima strašne dvije godine iza sebe.Prošle godine ima omjer 63-14 na zemlji,a ove godine 18-4.U fenomenalnoj je formi,prošlog tjedna je osvojio turnir u Sarasoti gdje je nanizao jake igrače na sivoj zemlji (C.Garin,M.Mmoh,S.Kozlov,J.I.Londero,F.Bagnis).Gledao sam neke od tih mečeva i stvarno lijepo igra.Na ovom turniru u 1 kolu je dobio neugodnog E.L.Pereza 7:5 6:2 isto dobrog španjolca.Oni koji ne znaju ova podloga se razlikuje od crvene zemlje,puno je brža i loptice odskaču višlje,što je pogodno za servere.Organizatori pokušavaju da što više odgovara njihovim igračima.

Vjerujem da Dellien može nastaviti svoj niz pobjeda i ako je osvojio prošli tjedan turnir na ovakvoj istoj podlozi zašto ne bi i ovaj tjedan daleko dogurao.Sretno tko isprati! :)

EDIT: Won ;)

Link to comment
Share on other sites

17:00h  Christian Garin-Noah Rubin  1  1,52   7/10 pinnacle

Neću puno dužiti.Garin ovaj turnir igra jako dobro,gledao sam ga u 1.kolu i pomeo je E.Kinga,servirao je jako dobro i pogađao winnere,ima igru za ovu podlogu agressivan je i fino ga slušaju udarci sa obe strane.Jučer je lako dobio kvalitetnog zemljaša G.Clezar dosta lako,što govori da se iz meča u meč njegova igra podiže što je bitno.

 

Rubin je jučer odigrao jako dobar meč istrčavao je čuda,ali i Kudla nije bio na svojoj uobičajenoj razini.Danas Rubin nasuprot sebe ima zemljaša i to je sasvim drugačiji meč.Ne vjerujem da Rubin može odigrati meč kao jučer i da odigra ne dajem mu previše šanse.Uzimam Garina za 7u.Sretno tko isprati!(sorry što pišem kasno,skrot sam zaboravio da sam ovo odigrao,koef. je bio i puno veći jbg.)

EDIT: Lost (prvi set puno oscilacija 40-00 i gubi gem,loše jako odigrao,ona tražio MTO ozljeda,i 2.set slabo odigrao.)No ne umanjujem pobjedu Rubin-a pobjeda je pobjeda)

Link to comment
Share on other sites

16:00h Noah Rubin-Hugo Dellien  2   1,73   5/10  marathonbet

Rubin je prošao ovdje dva kola,u 1.kolu je dobio D.Kudla,a jučer je dobio C.Garina.Rubin igra dobar tenis to sve stoji,ali meč protiv Kudle gdje je Kudla odigrao ispod svoje razine,u jučerašnji meč gdje Garina gubi svoje servise od 40-00 na svojim UE i traži MTO nakon toga ne zainteresiran na terenu.

Dellien je u životnoj formi,dobio je jučer Bellucci-ja istina da brazilac nije odigrao meč kakav može i zna,ali fascinirala me je borba i način na koji pokušava Dellien doći do svakog poena,nevjerojatno je požrtvovan,trči i istrčava ne moguće loptice,za svakog igrača pronađe taktiku,tako se nadam da će naći i za Rubin-a.Rubin je jučer pokazao svoje slabosti,jednostavno nevoli da ga netko drži po backhand-u i slabo je servirao i tu Dellien mora tražiti svoje šanse.

Očekivao sam 1,50-1,60 koef. ali ovo moram uzeti i vjerujem da može proći u finale.Sretno tko isprati!

EDIT: Lost

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use