Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

1xbet kladionica


bac94

Recommended Posts

Jel ima netko iskustva s 1x-bet kladionicom? Otvorio sam danas tamo racun i kod uplate sve redovno ispunio za karticno placanje i na kraju mi je pokazalo uspjesno ste izvrsili uplatu, a nema novca na racunu nit je skinuto s kartice.

 

Meni sučelje izgleda loše. Kladionica je poprilično nepoznata i ne vidim niti jedan dobar razlog zašto bi tamo igrao. Po nićemu nisu bolji od bet365, Unibeta, Sportingbeta i sl. dapaće samo lošiji i uz to sigurno nesigurnija kladionica. Nebi povjeravao svoje novce takvoj kladionici, dok sa bet365 i drugim ipak najjacim svjetskim kladionicama mirno spavam ;)

Link to comment
Share on other sites

Znam i sve to stoji, ali imam double danas za odigrati i tamo mi je bio najveci koef, a osim tog ima opcija hrvatskog jezika i valuta je kuna tako da sam otvorio pa da vidimo. Javio sam im se i kao bit ce kroz 2-3 sata lova gore, ali proslo je bas 3 sata i jos nista, ali ako nsita drugo barem nije skinuto s racuna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moze mala pomoc ako tko zna.

uplatio sam na 1xbet-u sredstva preko kartice.Sad kada sam htio isplatit sredstva na skrill racun kaze mi sljedecu obavijest:

Withdrawals are only possible using the same details that were used to make a deposit. If you deposit money via different payment methods, you should withdraw money in proportion to the amount you have deposited via each payment method.

Sto znaci pretpostavljam da mogu si isplatit na karticu sa koje sam uplatio.

Da li ima nacina da se isplati na skrill racun?

Da li ako isplatim nazad na svoju karticu treba placati porez?

 

hvala

Link to comment
Share on other sites

Na tvoje pitanje poviše ti je već odgovoreno na temi skrill, pa ovdje nije potrebno :) .

 

A što se tiče same kladionice :

Uz bet365 mi je ona najbolja, možda čak i u nekim stvarima bolja. Ja najviše volim igrat razne overe (golovi, korneri, kartoni) i oni nude puno niže granice od ostalih kladionica, čak i od bet365.

Razlika ti je u limitu jer će ti rijetko na neke utakmice koje nisu vezane za velika natjecanja ili velike lige dati ulog veći od 500 eura, te kod kartona gdje se čak drugi žuti ne računa ka žuti nego je to njima odma crveni koji naravno ne ulazi u over žute kartone. Ali zato dok je bet365 za nedavnu utakmicu Roma Lazio ima marginu 7.0 po 1.90, 1xbet je ima 4.5 1.15. Nađeš takve 2-3 utakmice gdje će biti dosta kartona, odigraš over po najnižim marginama i eto pobjede. Bar tako ja radim i zadovoljam sam postignutim.

Također na bet365 mi se znalo događati kad nađem utakmicu live za pada gol da mi daju over 1.5 gol, ili čak over 2.5 gola, a za over 0.5 moram sačekat da kvota naraste bar na 1.44 i tek onda mogu odigrati pada gol. Naravno ako u međuvremenu ne padne gol prije. Toga kod 1xbet nema jer odma imaš kvotu za pada gol. Sačekaš da naraste na 1.20 i onda odigraš.

Što se tiče košarke over poena i igranja na hendikepe, prije meča i tijekom meča imaš veliku razradu. Npr ako bet daje prije utakmice najnižu marginu od 155.5 po 1.30, 1xbet će ti nekad dati 151.5 po 1.18. To se isto odnosi i na live oklade.

Kod beta live margina je uvijek po kvoti 1.75 do 1.90, dok u 1xbet tokom utakmice imaš čak 15 ponuđenih margina. A ja sam davno naučia da su mi znali padati listići za koš ili čak pola koša. S njima toga više nema.

Čak i u tenisu imaš razradu za broj osvojenih gemova kod tenisača tokom cijelog meča, te čak tijekom setova. Isto tako daju i hendikepe po kvotama od 1.20 do 2.50

 

Ne mogu dovoljno napisati koliko im je razrada dobra live :D .

 

A što se tiče isplate novca na skrill račun, iskreno ne znam da li je netko od njih brži u tom procesu. Stisnem zahtjev za isplatu sredstava i u roku od 30 do 45 minuta novci su već na skrill računu. Kod bet365 i William Hill-a bi čekao između 4-5 sati, šta je isto super, ali ovi su opet puno puno brži u procesu.

Sam proces registracije je isto jednostavan, ne traže nikakve dokumente od tebe, samo broj osobne iskaznice i standarno ime prezime datum rođenja mjesto i adresu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
prije 11 minute, DabaCK said:

Evo problema kod ove klade...bez razloga mi blokirali isplatu...kako do love?

Pretpostavljam da nisi verificirao račun. Kontaktiraj ih u ćemu je problem, vjerojatno samo trebaš poslati neki dokument.

Da si malo detaljnije opisao što si radio, koliko dugo imaš račun, na što si se kladio i kako su ti to točno blokirali isplatu možda bi mogao dobiti i konkretniji odgovor...

Link to comment
Share on other sites

prije 36 minute, DabaCK said:

Imam račun 10ak dana...uplate i isplate sam radio preko netellera...ispočetka sve bilo ok, isplate skoro pa trenutne, ali danas počeli zajebavati...blokirano mi 750e...poslao slike osobne i tekučeg računa ali nista...

A kako su to točno "počeli zajebavati"? Ako sam dobro shvatio zatražio si isplatu danas i još ti novci, kroz par sati, nisu sjeli na račun. Jesi li dobio neku obavijest da trebaš verificirati račun i sl.?

Ne znam na temelju ćega si zaključio da su ti novci blokirani, ako isplata još nije proknjižena a zatražio si je prije nekoliko sati. Ukoliko ti račun nije verificiran a poslao si im dokumente, daj im barem 24 sata da zaprime iste i verificiraju račun. Ako potraje, kontkatiraj ih.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, Goksim said:

A kako su to točno "počeli zajebavati"? Ako sam dobro shvatio zatražio si isplatu danas i još ti novci, kroz par sati, nisu sjeli na račun. Jesi li dobio neku obavijest da trebaš verificirati račun i sl.?

Ne znam na temelju ćega si zaključio da su ti novci blokirani, ako isplata još nije proknjižena a zatražio si je prije nekoliko sati. Ukoliko ti račun nije verificiran a poslao si im dokumente, daj im barem 24 sata da zaprime iste i verificiraju račun. Ako potraje, kontkatiraj ih.

 

20170524_184412.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mogu reći da sam za sada jako zadovoljan sa ovom kladom. Malo sam se preplašio kad je u tijeku bilo verificiranje računa, jer sam naletio na dosta negativnih iskustva ljudi sa 1xbetom, ali nakon toga sve ide glatko.

Takvu ponudu nema ni jedna klada, odlične razrade, live klađenje predobro, limiti za sada ok, nešto su se smanjili max ulozi na smiješne lige, ali jos uvijek zadovoljava.

Isplata na neteller trenutna, ne mora se isplatiti na način na koji je napravljen depozit, korisnička služba brza i ljubazna.

Svaki petak imaju Black friday bonus...itd...

Nadam se da će potrajati čim duže...

Link to comment
Share on other sites

prije 19 minute, DabaCK said:

Mogu reći da sam za sada jako zadovoljan sa ovom kladom. Malo sam se preplašio kad je u tijeku bilo verificiranje računa, jer sam naletio na dosta negativnih iskustva ljudi sa 1xbetom, ali nakon toga sve ide glatko.

Takvu ponudu nema ni jedna klada, odlične razrade, live klađenje predobro, limiti za sada ok, nešto su se smanjili max ulozi na smiješne lige, ali jos uvijek zadovoljava.

Isplata na neteller trenutna, ne mora se isplatiti na način na koji je napravljen depozit, korisnička služba brza i ljubazna.

Svaki petak imaju Black friday bonus...itd...

Nadam se da će potrajati čim duže...

valjda nećeš osvojiti neki veći iznos u toj kladionici :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da ti je za sad sve u redu. Na skoro svakom review sajtu imaju očajnu ocajnu, dosta ljudi se žali. Neki čak misle da je 1xbet klasična scam kladionica. Čitao sam dosta priča od ljudi kojima je 1xbet odbio isplatiti neke velike cifre, hiljade eura. Pa kada zaradiš neku veću sumu uslijede čudne metode verifikacije, tipa da im preko kamere na Skypeu pokažeš da si to ti, da držiš laptop na kojem se vidi chat s njima i ostale gluposti. Kako god, dobro je da ti je za sad sve u redu.

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim changed the title to 1xbet kladionica
  • Goksim pinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use