Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

ISPLATA SA STRANIH KLADIONICA


Recommended Posts

prije 49 minute, Dave11 said:

Pozdrav.Izvinjavam se ako je vec bila ova tema novi sam tu..Zanima me kako isplatiti lovu sa online kladionica nakon zabrane od drzave koja pocinje u 3 mjesecu ako moze koj savjet..Hvala!

Proćitaj prvo ovo

https://www.svijetkladjenja.com/hrvatska-zabranjuje-strane-online-kladionice/?GM

A za sve ostalo tu je Goksim neprocjenjivo :)

Link to comment
Share on other sites

prije 40 minute, Dave11 said:

Procita san to ali nigdi ne pise za isplatu. Kako citan po srbiji dosta problema sa isplaton nakon zabrane. 

Ja koristim skrill za uplatu i isplatu i nikada nisam imao problema. Države na balkanu izgleda pokušavaju zabraniti ljudima da se klade online kako bi mogle uzimati porez od ovih zemaljskih kladionica i tjerati nas da se kladimo tamo! Samo nek je po narodu udariti i uzeti im pare takvi su naši političari. Ja sam iz Bosne i slična situacija je i ovdje. Čak pokušavaju da uvedu zakone kako bi uzimali porez freelancerima koji nemaju veze sa klađenjem, koji zarade bijednu platu za život, koji nisu mogli naći posla u toj državi, a sad bi da im uzimaju i porez na posao koji ide preko interneta. To nam dovoljno govori kakva gamad su nam na vlasti, ne samo u Bosni i Srbiji, nego na cijelom balkanu!

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Dave11 said:

Procita san to ali nigdi ne pise za isplatu. Kako citan po srbiji dosta problema sa isplaton nakon zabrane. 

Tu su sve informacije kako uplatiti novce na online kladionice iz koje zemlje i kako ih isplatiti. Isto vrijedi i sada i kasnije

https://www.svijetkladjenja.com/kladionica-uplata-i-isplata/

Link to comment
Share on other sites

Fala.Sve mi je jasno,samo citao sam preko foruma da su neki koji su koristili skril u srbiji morali opravdati porijeklo novca nakon vecih i cescih transakcija... mozda je to ipak samo par individualnih slucaja,nez.. ali ocito je cilj sprjeciti da neoporeziv novac dolazi u drzavu a skril je povezan sa bankovnim racunom korisnika tako da drzava ima uvid. mislin da bi moglo biti problema sa skrilom  igracima koji okrecu vece pare..ako do toga dode po mome misljenju trebalo bi traziti kladionice koje imaju mogucnost isplate u kriptovalutama jer one ne mogu biti pracene,bar je to moje misljenje. neman nekog prevelikog iskustva pa ako ima ko za detaljnije pojasniti...?

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, Dave11 said:

Fala.Sve mi je jasno,samo citao sam preko foruma da su neki koji su koristili skril u srbiji morali opravdati porijeklo novca nakon vecih i cescih transakcija... mozda je to ipak samo par individualnih slucaja,nez.. ali ocito je cilj sprjeciti da neoporeziv novac dolazi u drzavu a skril je povezan sa bankovnim racunom korisnika tako da drzava ima uvid. mislin da bi moglo biti problema sa skrilom  igracima koji okrecu vece pare..ako do toga dode po mome misljenju trebalo bi traziti kladionice koje imaju mogucnost isplate u kriptovalutama jer one ne mogu biti pracene,bar je to moje misljenje. neman nekog prevelikog iskustva pa ako ima ko za detaljnije pojasniti...?

Nabavi si ovo, ako možeš, i to je to ;) 

https://www.svijetkladjenja.com/kladionica-uplata-i-isplata/skrill/skrill-mastercard/

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

PROBLEMI SA ISPLATOM NOVCA SA bet365 HRVATSKA PBZ TEKUCI KUNSKI RACUN

Već tri puta mi Banka odbija isplatiti 60 $ dobitka sa bet365. na kunski tekući račun, do sada se moglo isplačivati bez problema, izgleda da je porezna uprava republike hrvatske opet nešto usrala. Zašto se nemože više isplačivati novac sa bet365 na tekući kunski račun u privrednoj banci zagreb??

<div class="MDBody">
                I am contacting you with reference to your bank wire withdrawal.<br><br>Unfortunately the bank wire has been returned to bet365.<br><br>Please check that the bank details you have registered with us are correct. Log in to your account, go to the Services menu, click on Members and choose Withdraw from the Bank menu.<br>You can check your bank details against your online banking account or bank statement, or by contacting your bank. If the details registered on your bet365 account are correct, please speak with your bank to find out why the funds have been returned.<br><br>Once you have checked your details, please contact us so we can update these and process your withdrawal.<br><br>In order to proceed we will need you to confirm your four-digit security number. If you are unable to recall your four-digit security number, scroll to the bottom of the bet365 website, select bet365 FAQ and refer to I've forgotten my four-digit security number.
<div class="MDBody">
                Dear Mr ,<br><br>Thank you for your message regarding your recent withdrawal and confirming bank wire details.<br><br>I am sorry to hear you are experiencing difficulties withdrawing the funds and I will be happy to look into this for you.<br><br>From reviewing your account I can see that the withdrawal request of 60 $ from 25/11/2019 returned to us. Please note you have provided the same bank wire details as the above withdrawal was transferred to. As we were not able to successfully transfer the withdrawal to your&nbsp;PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. bank wire details, could you please provide us with alternative bank wire details?<br><br>I will be happy to assist you further as soon as the above information is confirmed.<br><br>I am sorry for any inconvenience caused and if you do have further&nbsp;questions regarding this, please do not hesitate to contact us back.

Link to comment
Share on other sites

1411884901_BET365ISPLATAA.png.715e3598d575c7d1a44a1ff6d992ac22.png 
BET36555.png

<a href='http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/' title='bet365 online kladionica' target='_blank'  style=bet365 ISPLATAA.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="8828" data-ratio="61.82" width="639" src="https://www.svijetkladjenja.com/forum/uploads/monthly_2019_12/1411884901_BET365ISPLATAA.png.715e3598d575c7d1a44a1ff6d992ac22.png" />

<a href='http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/' title='bet365 online kladionica' target='_blank'  style=bet365.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" data-fileid="8829" data-ratio="87.83" width="723" src="https://www.svijetkladjenja.com/forum/uploads/monthly_2019_12/BET365.png.0aada23588b7807a0c0af0582b02ed61.png" />

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, ZAGREBDUBRAVA said:

PROBLEMI SA ISPLATOM NOVCA SA bet365 online kladionica" rel="">bet365 HRVATSKA PBZ TEKUCI KUNSKI RACUN

Već tri puta mi Banka odbija isplatiti 60 $ dobitka sa bet365 online kladionica" rel="">bet365. na kunski tekući račun, do sada se moglo isplačivati bez problema, izgleda da je porezna uprava republike hrvatske opet nešto usrala. Zašto se nemože više isplačivati novac sa bet365 online kladionica" rel="">bet365 na tekući kunski račun u privrednoj banci zagreb??

<div class="MDBody">
                I am contacting you with reference to your bank wire withdrawal.<br><br>Unfortunately the bank wire has been returned to bet365 online kladionica" rel="">bet365.<br><br>Please check that the bank details you have registered with us are correct. Log in to your account, go to the Services menu, click on Members and choose Withdraw from the Bank menu.<br>You can check your bank details against your online banking account or bank statement, or by contacting your bank. If the details registered on your bet365 online kladionica" rel="">bet365 account are correct, please speak with your bank to find out why the funds have been returned.<br><br>Once you have checked your details, please contact us so we can update these and process your withdrawal.<br><br>In order to proceed we will need you to confirm your four-digit security number. If you are unable to recall your four-digit security number, scroll to the bottom of the bet365 online kladionica" rel="">bet365 website, select bet365 online kladionica" rel="">bet365 FAQ and refer to I've forgotten my four-digit security number.
<div class="MDBody">
                Dear Mr ,<br><br>Thank you for your message regarding your recent withdrawal and confirming bank wire details.<br><br>I am sorry to hear you are experiencing difficulties withdrawing the funds and I will be happy to look into this for you.<br><br>From reviewing your account I can see that the withdrawal request of 60 $ from 25/11/2019 returned to us. Please note you have provided the same bank wire details as the above withdrawal was transferred to. As we were not able to successfully transfer the withdrawal to your&nbsp;PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. bank wire details, could you please provide us with alternative bank wire details?<br><br>I will be happy to assist you further as soon as the above information is confirmed.<br><br>I am sorry for any inconvenience caused and if you do have further&nbsp;questions regarding this, please do not hesitate to contact us back.

Izgleda da sa tim ima nešto i ovo blokiranje bet365 domene u hrvatskoj, pa sada vjerovatno zabranili bankama da primaju novac od istog. Nisam 100% siguran, ali možda bi ti najbolje bilo da probaš na skrill isplatiti ako imas skrill.

Link to comment
Share on other sites

prije 12 sati, ZAGREBDUBRAVA said:

1411884901_BET365ISPLATAA.png.715e3598d575c7d1a44a1ff6d992ac22.png 
BET36555.png

Teško je ovako reći u čemu je problem budući da nemamo sve informacije a samim tim i cijelu sliku. Banke sigurno transakciju neće odbiti i ako si bet365 dostavio sve točne podatke za isplatu (SWIFT, IBAN i sl.) onda bi isplata trebala biti i procesuirana najkasnije 10 radnih dana od kada je ista i zatražena (obično bude kroz3-5 radnih dana). 

Ako su neki od podataka ispunjenih netočni onda transakcije neće biti napravljena i sredstva će biti vraćena na tvoj kladioničarski račun. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Bok imam pitanje, otvorila sam racun unibetu  i uplatila novce s karticom koja je na moje ime ali je vezana na tekuci od decka (punomoc).

1. Dali postoji ikakva sansa da nivce prebavim na skrill jer mi hitno trebaju?

2. U pitanju je maestro kartica posto mi kazu da mogu samo isplatit na onaj nacin na koji sam uplatila, dali ja krsim njihkva pravila kad kazu da ja moram bit vlasnik ravuna s kojeg je uata isla (mislim imam punomoc i kartica je na moje ime)?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

prije 9 minute, korisnik482748 said:

Bok imam pitanje, otvorila sam racun unibetu  i uplatila novce s karticom koja je na moje ime ali je vezana na tekuci od decka (punomoc).

1. Dali postoji ikakva sansa da nivce prebavim na skrill jer mi hitno trebaju?

2. U pitanju je maestro kartica posto mi kazu da mogu samo isplatit na onaj nacin na koji sam uplatila, dali ja krsim njihkva pravila kad kazu da ja moram bit vlasnik ravuna s kojeg je uata isla (mislim imam punomoc i kartica je na moje ime)?

Hvala

Mislim da ne bi trebala imati problema, jer je to skoro isto kao i da je tvoj račun, s obzirom da je kartica na tvoje ime. Nisam se još susretao sa takvom situacijom, pa nisam 100% siguran, ali ako ti je novac legao na račun u unibetu, mislim da ne bi trebala imati problema. Da li imaš opciju za isplatu na skrill u unibetu?

Link to comment
Share on other sites

prije 2 minute, IzudinB said:

Mislim da ne bi trebala imati problema, jer je to skoro isto kao i da je tvoj račun, s obzirom da je kartica na tvoje ime. Nisam se još susretao sa takvom situacijom, pa nisam 100% siguran, ali ako ti je novac legao na račun u unibetu, mislim da ne bi trebala imati problema. Da li imaš opciju za isplatu na skrill u unibetu?

Hvala na odg. Imam opciju jer sam naknadno preko skrilla uplatila 100 kn a preko maestra 1000. I sad mi daju da na skrill stavim samo tih 100 a ovih 1000 kao moram na maestro, da sam to znala ne bih otvarala racun jer sad su mi ruke vezane. Mozda da zatvorim ravun u banki i dostavim im dokaz?

Link to comment
Share on other sites

Hej @korisnik482748, dobrodošla na naš forum. :) Što se tiče tvog problema, online kladionice, bar one koje posluju pod britanskom licencom u zadnje vrijeme su pooštrile neke stvari oko uplata/isplata, pod pritiskom UKGC kao prevencija protiv pranja novca. Ono što si uplatila preko kartice morat ćeš vratiti nazad na karticu, a ono što si upalatila preko Skrilla morat ćeš nazad na skrill. Citiram ti iz pravilnika Unibeta:

"Whenever possible, unibet will restrict withdrawals to be made only to the same account utilised by the Account Holder to make deposits."

Mislim da su tu striktni. Međutim, drugo pitanje je da li ćeš uopšte moći isplatiti na Maestro/Mastercard, ja mislim da nećeš moći jer se Maestro/Mastercard ne mogu koristiti za withdrawal već duže vrijeme na svim kladionicama. 

"No, Mastercard doesn't accept withdrawals back to your card. You can alternatively withdraw to a bank account in your name."

Mislim da u withdrawal options uopšte nećeš ni imati Mastercard/Maestro opciju, već da ćeš taj iznos od 1000kn moći isplatiti na račun u banci. Savjetujem ti da otvoriš devizni račun u EUR valuti u svojoj banci, i tamo na Unibetu popuniš IBAN i SWIFT. Ako imaš još kakvih nedoumica, tu smo. :)

Link to comment
Share on other sites

prije 23 minute, bjorn said:

Hej @korisnik482748, dobrodošla na naš forum. :) Što se tiče tvog problema, online kladionice, bar one koje posluju pod britanskom licencom u zadnje vrijeme su pooštrile neke stvari oko uplata/isplata, pod pritiskom UKGC kao prevencija protiv pranja novca. Ono što si uplatila preko kartice morat ćeš vratiti nazad na karticu, a ono što si upalatila preko Skrilla morat ćeš nazad na skrill. Citiram ti iz pravilnika Unibeta:

"Whenever possible, unibet" rel="">unibet will restrict withdrawals to be made only to the same account utilised by the Account Holder to make deposits."

Mislim da su tu striktni. Međutim, drugo pitanje je da li ćeš uopšte moći isplatiti na Maestro/Mastercard, ja mislim da nećeš moći jer se Maestro/Mastercard ne mogu koristiti za withdrawal već duže vrijeme na svim kladionicama. 

"No, Mastercard doesn't accept withdrawals back to your card. You can alternatively withdraw to a bank account in your name."

Mislim da u withdrawal options uopšte nećeš ni imati Mastercard/Maestro opciju, već da ćeš taj iznos od 1000kn moći isplatiti na račun u banci. Savjetujem ti da otvoriš devizni račun u EUR valuti u svojoj banci, i tamo na Unibetu popuniš IBAN i SWIFT. Ako imaš još kakvih nedoumica, tu smo. :)

Hmm  problem je sto mi je blokran racun pa mi to ne dolazi u obzit, ne mogu bista stavljat na svok racun koji je na moje ime, a koliko vidim ne prihvacaju niti revolut... uff koje s***e :/ ako imate kakvu ideju vicite haha

Link to comment
Share on other sites

Hvala :) ali kazem problem je sto mu mi racuni pod blokadom ovrhom, pa mi to ne dolazi u obzir. Jedino skrill.

culi smo se na chatu i oni tvrde da se moze povuc na maestro, ja tvrdim da ne moze jer i u samoj withdraw sekciji pod card je samo ikona VISA kartice ali ne sljive me ni 2%

A kartica koja je na moje ime kojom sam stavila novce na unibet je vezana na racun od decka pa ne znam bojim se da ne bi oduzeli nivce itd

?

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use