Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

ATP/WTA - Roland Garros 2019


Recommended Posts

Za nekoliko dana počinje Roland Garros. Pozivam sve članove da se pridruže ovoj temi kako bi što bolje ispratili ovaj nevjerojatni turnir, a evo i ponude za ATP/WTA. Sretno nam!

k76T2wv.jpg

BwJDU31.jpg

(Koeficijenti 24.5. u 17:05 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Roland Garros: Čilić prvi put protiv Talijana, Ćorić na Slovenca u 1. kolu

HRVATSKI tenisači Marin Čilić, Borna Ćorić, Ivo Karlović, Donna Vekić i Petra Martić doznali su imena svojih suparnika u prvom kolu drugog Grand Slam turnira sezone, Roland Garrosa.

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić u 1. kolu će igrati protiv 29-godišnjeg Talijana Thomasa Fabbiana. Čilić koji je postavljen za 11. nositelja dosad nije igrao s 98. tenisačem svijeta.

Bornu Ćorića, koji je postavljen za 13. nositelja, na startu turnira očekuje Slovenac Aljaž Bedene. Dosad su igrali tri puta, a Ćorić je upisao dvije pobjede. Posljednji put su igrali u Montpellieru 2017. godine, a slavio je 29-godišnji Slovenac, trenutačno 97. tenisač svijeta.

Karlović će u prvom kolu igrati protiv starog poznanika Španjolca Feliciana Lopeza. Bit će to sudar dvojice veterana - Ivo ima 40, a Feliciano 37 godina. Dosad su igrali čak 11 puta, a Karlović je pobijedio u sedam mečeva.

Kod djevojaka ćemo imati dvije predstavnice. Donna Vekić će na startu Roland Garrosa igrati protiv Britanke Katie Boulter. Bit će to prvi međusobni susret dviju 22-godišnjakinja.

Petra Martić će u prvom kolu odmjeriti snage s Tunižankom Ons Jabeur protiv koje još nije igrala.

Izvor: https://www.index.hr/sport/clanak/roland-garros-cilic-prvi-put-protiv-talijana-coric-na-slovenca-u-1-kolu/2087817.aspx

Link to comment
Share on other sites

Robin Haase - Philipp Kohlschreiber 2 (1.25) bet365

Očekujem pobjedu Kohlschreibera. On je u odličnoj formi ove godine, a iako su ova dva tenisera imala neke bliske mečeve, mislim da je Haase van forme u ovom trenutku i vjerujem da će se mučiti u ovom meču.

Screenshot_65.thumb.png.78c438e18ffb40c6cafa23b5cd607e57.png

Casper Ruud - Ernest Gulbis 1 (1.28) bet365

Casper Ruud je bolje rangiran od svog protivnika u ovom meču i imao je dobar niz u Rimu, gdje je zaustavljen od strane Del Potra. Gulbis je i dalje samo sjenka onog tenisera koji je nekada bio.

Screenshot_64.thumb.png.b486c84b57027ef4e2ba2918da9290a0.png

Ukupni koeficijent

Screenshot_66.png.6dd4f0f79ef89b5359959cbb49f06044.png

(Koeficijenti 25.5. u 16:40 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Jarry - Del Potro | Pobjeda Del Potra i oba tenisera uzimaju po set (2.50) bet365

Jarry je jedan od tenisera koji su podbacili tijekom ove sezone. Čileanski teniser je prošle godine mnogo bolje igrao, tako da su se od njega ove godine očekivali mnogo bolji rezultati. Međutim, on zimsku pauzu nije iskoristio na najbolji način i to se odrazilo na njegove rezultate, kao i na ATP rating.

Del Potro je i ove sezone dosta odsustvovao sa terena. Nažalost je to uobičajeno kod ovog tenisera koji ima česte probleme sa ozljedama. Međutim, kada je spreman, on je vrlo opasan i zaista parira trojici najboljih u ovom sportu, a na zemljanom terenu je zaista u stanju da namuči i Rafael Nadala. Proše godine na ovom natjecanju je završio u polufinalu. Ovo je prvi dvoboj ove dvojice ATP turnirima. Del Potro veliki favorit i mislim da ne bi trebao izgubiti više od jednog seta protiv Jarryja. Zbog toga mi se ova oklada na bet365 kladionici čini odličnom. Pobjeda Del Potra i oba igrača dobijaju barem po jedan set. Sretno!

Screenshot_8.thumb.png.976f8f3a7997167c0520adf97f678061.png

(Koeficijenti 27.5. u 14:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Fognini - Seppi | Više od 32.5 gema (1.83) bet365

Fognini ove sezone igra zaista odličan tenis, ako pogledamo na ATP rating, iako to možda i nije najbolje mjerilo, jer je osvajanje Mastersa u Monte Carlu Fogniniju donijelo veliki broj bodova, dok mu ostali rezultati tijekom godine i nisu bili baš na tom nivou. On se sada nalazi na 11-oj poziciji sa 13 pobjeda i 10 poraza ove sezone.

Sepi je početkom sezone igrao prilično dobro, međutim, njegovi posljednji rezultati i nisu blizu tog nivoa. Njegovi rezultati su da kažem u krizi. Najbolji dokaz tome je činjenica da je zabilježio 8 uzastopnih poraza, a taj niz traje još od turnira na Delray Beachu, kada je pobijedio J. Thomspona. On je također stigao do finala u Sydneyu, ali i tu je od njega bio bolji A. de Minaur.

Ova dva tenisera su do sada odigrali osam međusobnih omjera u kojima su ostvarili po četiri pobjede. Njihovi mečevi su uglavnom neizvjesni a mislim da će tako biti i ovog puta. Fognini jeste favorit, ali mislim da bi Seppi mogao odigrati kvalitetno. Sretno!

Screenshot_9.thumb.png.33d1e3b120079fb2e4ed37027ef9ac62.png

(Koeficijenti 27.5. u 14:32 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Albot - Sandgren 2 (3.40) bet365

Očekujem pobjedu Sandgrena. Albot je imao sjajnu godinu, ali je mnogo bolje opremljen za tvrdu podlogu, dok Sandgren u ovaj susret dolazi nakon nekih dobrih mečeva u kvalifikacijama, tako da mislim da ovaj koeficijent od 3.40 ima vrijednost. Sretno!

Screenshot_10.thumb.png.64f6aab978621c39775bba5630c6aa1f.png

(Koeficijenti 27.5. u 14:35 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Denis Shapovalov - Jan-Lennard Struff 2 (1.57) bet365

Ovaj dvojac je već igrao dva puta. Posljednji put su igrali prošlog mjeseca na šljaci u Monte Carlu, gdje je nakon vrlo bliskog prvog seta, Struff ostala dva riješio sa lakoćom. Očekujem nešto slično i ovdje. Sretno!

Screenshot_11.thumb.png.84681360c95d62cfc5d2291976d6e0f4.png

(Koeficijenti 27.5. u 14:39 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Wiliams - Diatchenko 2-0 (1.44) bet365

Vrijeme ide ali kao da je stalo za Serenu i gdje god da se pojavi ona je glavni kadndidat za pobjedu, a takva je situacija i ovdje. Na nju imamo nešto veću kvotu nego inače, jer je predala meč u Rimu iz razloga da ne rizikuje ozljedu, jer se pojavio bol i da ne propusti ovaj turnir. A pošto se već par iznenađenja desilo u ženskoj konkurenciji, to bi svakako trebalo da utiče na Serenu i na to da ona u ovaj meč uđe jako i da ga riješi što prije. Dosta Ruskinja ima na ovom turniru i Diatchenko je igračica koojoj odgovara tvrda podloga i imaće velikih problema ovdje. Što se tiče Serene, kod nje nije bitno koja je podloga, jer njeni udarci dolaze do izražaja na svakoj podlozi. Tenis je krenuo pa se nadam da ćete nam se pridružiti sa prijedlozima. Sretno nam!

Screenshot_12.thumb.png.120498fa2b0a37b57dc6c9d678551681.png

(Koeficijenti 27.5. u 14:51 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Thiem - Paul // Over 27,5 gemova bet365 - 1,83

Ovdje je Thiem ogromni favorit i trebao bi ovo dobiti bez većih problema ali me ipak pomalo iznenadila niska margina na gemove jer sam očekivao klasičnu od 29,5.. Jutros je čak bila postavljena na 26,5 ali mislim da je i trenutna vrlo niska i vrlo izgledna za prolaz. Paul je talentovan i vrlo neugodan teniser, još uvijek je vrlo mlad i njegovo vrijeme tek treba daa dođe. Prije četiri godine je ovdje osvojio juniorski Rolland Garos i vjerujem da mu ovaj teren i igranaje na zemlji apsolutno odgovara.

thiem.thumb.jpg.93bd1d3f43f6d88d7f375ecc6ba746a6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Potapova - Voundrusova // +4,5 Potapova bet365 - 2,00

Vondrusova igra vrlo dobro, sviđa mi se moj tenis i vjerujem kako bi možda baš ona mogla biti jedno od iznenađenja turnira. Ipak, mislim da je ovdje granica na hendikep postavljena previsoko te zaista moram odigrati kontra hendikep na Potapovu, odnosno teniserku koja je jučer savladala petu igračicu svijeta Kerber, bez obzira na to što Kerberovoj zemlja nije baš najomiljenija podloga.

Tu je bez većih problema slavila sa 2:0 i ukoliko ponovi sličnu predstavu kao i u tom meču, vjerujem kako će lagano proći ovaj hendikep.

potapova.thumb.jpg.97496e4c97ed363660567cb3dd55890e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Swiatek - Janicijević // Over 18,5 gemova bet365 - 2,10

Ovdje bi imao hraabrosti odigrati na Janicijevićevu po kvoti od čak 13,00 ali ipak ću ovako sa gemovima probati jer vjerujem da će ovo proći. Iga Swiatek je 17 godišnja Poljakinja, velika nada svjetskog tenisa i igračica pred kojom je nedvojbeno velika karijera. Ali sa druge strane stoji 16 godišnja francuskonja srposkog prijekla, Selena Jaanicijević koja je dobila pozivnicu na turnir a ako je dobila pozivnicu jasno je da Francuzi nešto vide u njoj.

Dakle, meč dvije djevojčice, te mi je nerazumna ovako visoka kvota na Jancijević, i ubjeđen saam kako će pružiti dobar otpor ovdje te kako će meč otići preko 18 gemova.

srb.thumb.jpg.36a6f75fe318d05b2b333f22edec3b4d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Karlovic - Lopez tb prvi set 2,30 3/10

 

Evo i od mene nešto a uskoro ću vjrj i napisati neku najavu za sutra no za sada cu uzeti samo ovo. Dva veterana kojima je ovo možda i zadnja sezona. Zna se što im je najbolje oružje,ubojiti servisi kroz kojih su i izgradili karijeru (Felicinao jos sa slajsom ali to je to), jeste zemlja ali opet mislim da bi trebali gledati pravo malo čudo da neki od tenisača napravi da vec u prvom setu napravi break,eventualno da Ivo zapadne u krizu i pljune 2 dvostruke u istom gemu ali dosta teško po meni.

Link to comment
Share on other sites

Tatishvili - Sakkari | Manje od 16.5 (1.72) bet365

Ženski tenis je zaista teško pogoditi, jer kod njih ima dost avelikih padova u igri, ali mislim da bi ovdje Sakkari morala lagano da slavi. Sakkari iza sebe ima odličan turniru u Rimu i pokazala je da se od nje može očekivati dosta toga na ovoj podlozi. Što se tiče njene protivnice dobila je pozivnicu i to je igračica koja nije igrala dvije godine, a prije kada je igrala nije bila igračica sa zapaženim rezultatima. Sada je pitanje koliko je spremna za ovaj turnir, jer nema baš malo godina. Sretno!

Screenshot_6.thumb.png.c19f378910ee80c6a88ef21705248fd0.png

(Koeficijenti 28.5. u 13:25 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Travaglia - Mannarino 3-0 (3.40) bet365

Travalia je pobijedio sedam od posljednjih 10 mečeva na ovoj podlozi, dok je Mannarino izgubio četiri od posljednjih pet koje su bile na šljaci. Travaglia je pobijedio šest od posljednjih sedam mečeva i mnogo je bolji na ovoj podlozi od Mannarina, koji ima 73/96 pobjeda/poraza na ovoj podlozi. Mislim da je Travaglia mnogo bolji i superiorniji igrač i trebao bi dobiti tri seta zaredom. Sretno!

Screenshot_7.thumb.png.17d84cdaf3653c2c1aac3c7e64f52a71.png

(Koeficijenti 28.5. u 14:43 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Potapova - Vondrousova 2 (1.25) bet365

Sviđa mi se način na koji igra Vondrousova, a mislim da bi ona mogla biti i jedno od iznenađenja ovog turnira.  Potapova je igrala jedan kvalitetan meč prije par dana protiv Kerberove. Ona je zaista odličan talenat i njen najbolji udarac je backhand. Ovo je vrlo važno jer je Vondrousova ljevak i mnogo koristi forehand. Vondrousova je ovdje veliki favorit za pobjedu i mislim da će ona uspjeti da je ostvari. Sretno!

Screenshot_8.thumb.png.0d10fc644f30dac9f536b00942ff7abf.png

(Koeficijenti 28.5. u 14:52 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Dimitrov - Čilić // Over 40,5 gemova bet365 - 1,90

Granica jeste visoko postavljeni ali rekao bi s pravom. Dva izjednačena igrača kada je "zemlja" u pitanju tako da ovdje zaista ne znam na koga bi prognozirao pobjedu kada bi morao. Čilić je postavljen za favorita ali ipak mislim da mu neće biti nimalo lako posebno zato što je Dimitrov poznat kao odličan serviser koji može servirati čitav meč vrhunski a kada imate takvu prednost na zemlji onda se imate i čemu nadati.

Nadam se kako će ovo otići u četiri seta što bi moralo biti dovoljno za prolaz.

fff.thumb.jpg.a7f810838e05ca01354b556f6e917bf0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wawrinka - Garin // Over 38,5 gemova bet365 - 1,80

Garin je sjajni mladi teniser pred kojim bi trebala biti vrlo zanimljiva karijera, posebno što se tiče zemljane podloge. Zašto? Zato što je od aprila slavio na dva ATP turnira na zemlji, na solidnoj je 37. poziciji na ATP list a u ova dva mjeseca je slavio protiv Berrettinia, Sasche Zvereva, Cecchinatoa, Schwartza, Cuevasa, Munara.. Sve na ZEMLJI!

Dakle, ne bi me čudilo kada bi ovdje uspio i izbaciti Wawrinku te nastaviti sjajnu formu. Wawrinka je nedavno izgubio čak i od Džumhura te se trenutno ne nalazi u optimalnoj formi. U prvom kolu je izgubio set protiv Kovalika, a vjerujem da će i ovdje što će biti dovoljno za prolazak.

Hrabriji mogu probati i pobjedu Garina po kvoti 2,50!

33.thumb.jpg.98b57fe920cc8e2c50a331c655359ab1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dimitrov - Čilić 2 (1.50) bet365

Iako nije u najboljoj formi svoje karijere, Čilić je postao dosljedan izvođač na Grand Slam događajima prolazeći do osmine finala u 12 od posljednjih 18. Iako ovaj turnir nije njegov omiljeni zbog podloge, on je i dalje uspio doći u četvrtfinale u posljednje dvije godine. 

Što se tiče DImitrova, on prolazi kroz lošu formu i pada ispod 50 mjesta. Čilić drži rekord od 4-2 protiv Bugara ulazeći u ovaj meč i trebao bi to vodstvo povećati sada. Očekujem pobjedu Čilića. Sretno!

Screenshot_10.thumb.png.adb3d8b86a329bb69d36cdf0c7e6691e.png

(Koeficijenti 29.5. u 11:37 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use