Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Klađenje u Njemačkoj


Recommended Posts

Pozdrav ekipa.  Doselio sam se u Njemačku pa me zanima par stvari. Sigurno ima barem jedna osoba ovdje koja je već tu... Vidim da su pinnacle, SBobet i još neke kladionice zabranjene. E sad, planiram svejedno kupit NordVPN ili neki drugi VPN pa me zanima jel moguće da i uz VPN imam probleme? Tu se isto plaća porez na dobitak od 5% i čitao sam da su neki računi bili blokirani zbog klađenja na stranim kladionicama. E sad, ti ljudi vjv nisu koristili skrill..Ovdje isto funkcionira shema kao u HRV? Kartica - skrill - kladionica, s klade nazad na skrill i imam njihov mastercard pa ne bi ni trebao vraćat lovu na račun...Mislim vjerujem da ne bih trebao imat problema, ali čisto da provjerim...
I kad već otvaram topic, koje su tu klade najbolje? Tipico, Big Bet World' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Big Bet World

Eto, bio bih zhavalan na odgovoru :)

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Gigi said:

Pozdrav ekipa.  Doselio sam se u Njemačku pa me zanima par stvari. Sigurno ima barem jedna osoba ovdje koja je već tu... Vidim da su pinnacle" rel="">pinnacle, SBobet i još neke kladionice zabranjene. E sad, planiram svejedno kupit NordVPN ili neki drugi VPN pa me zanima jel moguće da i uz VPN imam probleme? Tu se isto plaća porez na dobitak od 5% i čitao sam da su neki računi bili blokirani zbog klađenja na stranim kladionicama. E sad, ti ljudi vjv nisu koristili skrill..Ovdje isto funkcionira shema kao u HRV? Kartica - skrill - kladionica, s klade nazad na skrill i imam njihov mastercard pa ne bi ni trebao vraćat lovu na račun...Mislim vjerujem da ne bih trebao imat problema, ali čisto da provjerim...
I kad već otvaram topic, koje su tu klade najbolje? Tipico, Big Bet World' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Big Bet" rel="">Big Bet World

Eto, bio bih zhavalan na odgovoru :)

Uživaj u Njemačkoj @Gigi i javi se kad počne Bundesliga na forumu! :)

Mislim da sa VPNom nećeš imati nikakvih problema. NordicVPN nisam koristio iako je među boljima a dva koja koristim od kojih je jedan besplatan (do 1.5GB) možeš naći na sljedećem linku. 

https://www.svijetkladjenja.com/sto-je-vpn-kako-ga-koristiti/

Po pitanju kladionica moja preporuka broj 1 jednostavno mora biti bet365 budući da su po mom mišljenju, ali i mišljenju tržišta najbolji. Tipico me nije impresionirao, dapaće brzo su me limitirali i poništili dugoročne oklade koje su bile uplaćene nakon par mjeseci, Poprilično neugodno iskustvo. Jaki su u Njemačkoj ali su lokalni i globalne - vodeće online kladionice su sigurno daleko bolje. 

Uz bet365 moja preporuka je unibet koji mi je drag zbog razrada, specijalnih oklada, promocija i dobrih kliznih granica za košarku i druge sportove. Uz njih svakako bi preporučio bet at home koji također ima bonus dobrodošlice. 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim changed the title to Klađenje u Njemačkoj

Hvala na odgovoru, nadam se da ću biti nešto aktivniji u budućnosti!

Planiram uzet dugoročno VPN tako da se za oko 100 eura može dobiti 3 godine što je daleko najisplativija opcija.

Imam račune u svim navedenim kladionicama, ali mi pinnacle posebno treba jer sam većinom baziran na klađenju na tenis gdje imaju odlične koeficijente.

S Unibetom sam imao problema jer nisam mogao uplatiti novce preko skrill računa, ali ću to nadam se riješiti..

Btw. Jel ima aktivnih tradera tennisa na Betfairu?

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Gigi said:

S Unibetom sam imao problema jer nisam mogao uplatiti novce preko skrill računa, ali ću to nadam se riješiti..

Možeš probati 888sport ako će ti to riješiti problem. Već je bilo govora o tome radi se o apsolutnoj istoj ponudi i koeficijentima, jedino je boja kladionice drugačija - narančasta umjesto zelene :D

Nekad sam puno aktivnije tradeao na Betfairu međutim u zadnje vrijeme sam taj vid klađenja zapostavio puno više nego što bi trebao. Sjećam se par layova 1,01 koeficijenta koji su prošli (dakle koeficijent 100) i takve koeficijente je rekao bi gotovo nemoguće uloviti i pogoditi na live klađenju u normalnoj ponudi. 

Betfair exchange mi je bio drag i za klađenje na ispadanje vozača F1 gdje su koeficijenti prije utrke znali biti i oko 20,00 da će Hamilton ili Vettel ispasti. Istovremeno su u drugim kladionicama oko 6,00 što je ogromna razlika. 

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, kladio sam se na 888sportu, ali oni me isto nešto jebu jer mi blokiraju bilo kakav ulog jer mi račun kaonije verificiran, a više puta sam im slao osobnu. A tlaka mi im se javljat i riješit to, iako ću morat izgleda :D

Ja nikako da ozbiljnije probam Betfair, čitao sam i pogledao dosta toga, ali se trebam sad ozbiljnije prihvatiti toga jer mi se čini kao još isplativiji oblik klađenja od standardnog.

Jel se netko oprobao u kriptovalutama ovdje? Vidim da se preko skrilla mogu kupiti, malo sam i o tome čačkao, trenutno su u padu pa bi možda uskoro probao nešto uložiti, čisto da dobijem bolji uvid u sve to, ipak nam je to budućnost vjerojatno :)

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Gigi said:

Ma znam, kladio sam se na 888sportu, ali oni me isto nešto jebu jer mi blokiraju bilo kakav ulog jer mi račun kaonije verificiran, a više puta sam im slao osobnu. A tlaka mi im se javljat i riješit to, iako ću morat izgleda :D

Ja nikako da ozbiljnije probam Betfair">Betfair, čitao sam i pogledao dosta toga, ali se trebam sad ozbiljnije prihvatiti toga jer mi se čini kao još isplativiji oblik klađenja od standardnog.

Jel se netko oprobao u kriptovalutama ovdje? Vidim da se preko skrilla mogu kupiti, malo sam i o tome čačkao, trenutno su u padu pa bi možda uskoro probao nešto uložiti, čisto da dobijem bolji uvid u sve to, ipak nam je to budućnost vjerojatno :)

Nisu u padu, BTC je trenutno skoro 12k $, porast od 25% u zadnjih 7 dana. Na Skrillu ti je fee 1.50% na kupovinu, kao i na prodaju crypto valuta, što i nije tako veliko, mnogi uzimaju i do 3% + processing fee za deposit. Tako da ako već imaš sredstva na Skrillu, nije loše tamo kupiti, naravno sa novcima koje si spreman izgubiti :) Ako te je još nešto detaljnije interesuje oko crypto, možeš pisati u PM, imam nekog iskustva :) 

Btw. ako već nemaš bet365, preporuka da otvoriš ali na HR adresu :) S obzirom da na accounte koje imaju preblivašte u Njemačkoj, na bet365 imaš, vjerovatno na ulog 5%. 
 

Link to comment
Share on other sites

prije 39 minute, ikaij99 said:

Nisu u padu, BTC je trenutno skoro 12k $, porast od 25% u zadnjih 7 dana. Na Skrillu ti je fee 1.50% na kupovinu, kao i na prodaju crypto valuta, što i nije tako veliko, mnogi uzimaju i do 3% + processing fee za deposit. Tako da ako već imaš sredstva na Skrillu, nije loše tamo kupiti, naravno sa novcima koje si spreman izgubiti :) Ako te je još nešto detaljnije interesuje oko crypto, možeš pisati u PM, imam nekog iskustva :) 

Btw. ako već nemaš bet365 online kladionica" rel="">bet365, preporuka da otvoriš ali na HR adresu :) S obzirom da na accounte koje imaju preblivašte u Njemačkoj, na bet365 online kladionica" rel="">bet365 imaš, vjerovatno na ulog 5%. 
 

Javim se za crypto..
Ma bet365 se prvi otvorio, bez njega ništa :D 

Link to comment
Share on other sites

Zivim u njemackoj i ja ti nebi preporucio da koristis vpn kod kladionica koje su zabranile njemackim stanovnicima da se klade kod njih.

Sa vpn-om mozes samo dobiti probleme, nisu kladionice naivne da neznaju s cime se ljudi sve koriste da bi zaobisli zabrane, u najgorem slucaju ti mogu zatvorit racun i da nikad vise nevidis svoj novac, zasto to riskirati kad ima boljih opcija?!

Od pocetka zabrana u njemackoj kod pinnacle i betfaira sam presao kod azijskih agenata, i dosada nisam imao nikad problema s isplatom, koristim neteller za transfer novca, nude klonove za Betfair, pinnacle, sbo itd.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav, oprosti što upadam u temu, ako može par informacija o njemačkim offline kladionicama. Idućih par mjeseci ću često biti u Njemačkoj poslovno pa ću tamo morati uplatiti koji listić. Koju kladionicu da napadnem, Tipico i bet3000 imaju najviše poslovnica u Munchenu gdje ću ja biti. Kakvi su limiti za uplatu, igram samo lige petice i ligu prvaka, uglavnom 1.8-2.5 tečaj na listiću, mogu li se takvi tiketi dobro napuniti?

Link to comment
Share on other sites

On 04. 12. 2019. at 22:46, adriaticsee said:

Pozdrav, oprosti što upadam u temu, ako može par informacija o njemačkim offline kladionicama. Idućih par mjeseci ću često biti u Njemačkoj poslovno pa ću tamo morati uplatiti koji listić. Koju kladionicu da napadnem, Tipico i bet3000 imaju najviše poslovnica u Munchenu gdje ću ja biti. Kakvi su limiti za uplatu, igram samo lige petice i ligu prvaka, uglavnom 1.8-2.5 tečaj na listiću, mogu li se takvi tiketi dobro napuniti?

Limiti za lige petice i Ligu prvaka sigurno da su dobri u njemačkim lokalima, nisam baš najbolje upoznat sa tvojom strategijom pa ti ne mogu detaljnije, ali nadam se da si računao i na porez koji ima u njemačkim kladionicama. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje, molim vas, recite mi da li je legalmo da ja odavde iz Nemacke preko mog starog naloga iz soccera igram i uplacujem tikete? Na akauntu imam vec dovoljno sredstava pa reko da pitam da li je dozvoljeno, ipak nudi veci izbor igara za razliku od kladionica koje nude ovde. Nadam se brzom odgovoru i hvala!

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, Arnautovic7 said:

Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje, molim vas, recite mi da li je legalmo da ja odavde iz Nemacke preko mog starog naloga iz soccera igram i uplacujem tikete? Na akauntu imam vec dovoljno sredstava pa reko da pitam da li je dozvoljeno, ipak nudi veci izbor igara za razliku od kladionica koje nude ovde. Nadam se brzom odgovoru i hvala!

Tehnički nije legalno jer ta kladionica ne plaća porez u Njemačkoj a to je teritorij sa kojeg se kladiš. Baš zato sve ozbiljnije online kladionice prate IP adresu posjetitelja i blokiraju pristup ako putujete. Npr. ako ste u državama u USA-u gdje klađenje nije dozvoljeno (dakle ne Nevada, New Jersey...) onda nećete imati pristup vodećim svjetskim kladionicama. 

Neki koriste VPN-ove kako bi se to izbjeglo. Moja preporuka je da otvoriš bet365 račun jer se u istoj možeš legalno kladiti iz Njemačke a imaju daleko najbolju ponudu i sve. 

https://www.svijetkladjenja.com/link/bet365-njemacka

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use