Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

A tesko da im je ukidanje ewalleta u konacnici donio plus. Vjerujem da su radili velike analize prije te odluke, al  zbilja nevjerujem da je to dobra poslovna odluka za njih. Ok rijesili su se velikog broja winner igrača, al su isto tako izgubili jako veliki broj rekreativnih igrača i kockara diljem svijeta od kojih realno oni i ostvarauju enormnu zaradu iz godine u godinu. Masu njih je odustalo se kladiti na bet365 jer su morali raditi transakcije preko bankovinih računa, netko jer ne želi da mu se vide te transkacije (obitelj, banka, država), drugi su se bojali zakona ako je njihova država zabranila kladjenje u stranim kladionicama, onda opet postoje države koje su fizički zabranile bilo kakve transakcije sa stranim klladionicama pa tako ako je netko i htio se kladiti priko tekućeg računa nije mogao.

Realno ne možeš biti najpoznatija svjetska online kladionica bez opcija uplata/isplat preko ewalleta.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, buki said:

A tesko da im je ukidanje ewalleta u konacnici donio plus. Vjerujem da su radili velike analize prije te odluke, al  zbilja nevjerujem da je to dobra poslovna odluka za njih. Ok rijesili su se velikog broja winner igrača, al su isto tako izgubili jako veliki broj rekreativnih igrača i kockara diljem svijeta od kojih realno oni i ostvarauju enormnu zaradu iz godine u godinu. Masu njih je odustalo se kladiti na bet365 online kladionica" rel="">bet365 jer su morali raditi transakcije preko bankovinih računa, netko jer ne želi da mu se vide te transkacije (obitelj, banka, država), drugi su se bojali zakona ako je njihova država zabranila kladjenje u stranim kladionicama, onda opet postoje države koje su fizički zabranile bilo kakve transakcije sa stranim klladionicama pa tako ako je netko i htio se kladiti priko tekućeg računa nije mogao.

Realno ne možeš biti najpoznatija svjetska online kladionica bez opcija uplata/isplat preko ewalleta.

U pravu si sve, ali evo bet365 je polako počeo vraćati ewallet kao način uplate/isplate, a mislim da će se polako vraćati u svim državama, u nekim sporije nego ostalim, ali svakako vjerujem da će se polako sve vraćati u normalu. Vjerujem da je mnogo ljudi taj način isplate na neki način iskorištavao pa su ga zato i uklonili, jer ne bi bezveze uklanjali nešto što im donosi veliku zaradu u svakom slučaju. Mislim da će napraviti bolje zaštite ili što već rade oko toga, tako da će to sada biti možda još bolje nego ranije. Uglavnom vrlo sam optimističan što se toga tiče, a siguran sam da će se ti načini uplate/isplate vratiti uskoro i na ove prostore. 

Link to comment
Share on other sites

Evo primjer kako bet365 nagrađuje svoje aktivne članove. Ovo su personalizirane promocije koje šalju po određenom ključu aktivnim članovima međutim ne pamtim da sam, prije nego je došao porez na dobitak, u više godina igranja kod lokalnih kladionica dobio ni jednu kunu bonusa. 

Zato sam im nalazio razne "bonuse" u ponudi :D ali ako još nemate bet365 račun evo razlog više da ga otvorite. Sa istim si otvarate mogućnost da budete pozvani sudjelovati u raznim promocijama. ;)

2020-11-05-11-02-11-bet365.png

T&C Apply, 18+, Gamble Responsibly

Link to comment
Share on other sites

On 05. 11. 2020. at 18:05, Goksim said:

Evo primjer kako bet365 online kladionica" rel="">bet365 nagrađuje svoje aktivne članove. Ovo su personalizirane promocije koje šalju po određenom ključu aktivnim članovima međutim ne pamtim da sam, prije nego je došao porez na dobitak, u više godina igranja kod lokalnih kladionica dobio ni jednu kunu bonusa. 

Zato sam im nalazio razne "bonuse" u ponudi :D ali ako još nemate bet365 online kladionica" rel="">bet365 račun evo razlog više da ga otvorite. Sa istim si otvarate mogućnost da budete pozvani sudjelovati u raznim promocijama. ;)

2020-11-05-11-02-11-bet365.png

T&C Apply, 18+, Gamble Responsibly

A mene su nagradili tako da ne mogu isplatiti novce  preko skrilla iako su uplaceni istim putem. 

Bez ikakve obavijesti ukinu skrill i ti nemas gdje isplatiti novce. 

A kad si prije htio isplatiti novce nekom drugom metodom, razlicitom od metode uplate, radili su puste drame i probleme... 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav ekipa,pratim forum vec duze i pisao sam par puta,super ste.Imam par pitanja vezana za bet 365,imao sam racun na betu i onda sam ga suspendirao sam sebi na neko vrijeme koje jos nije proslo,i sad bih ga napravio opet,ali na prijatelja.Zanima me koju opciju odabrati na polju kod uplata i isplata da ne bi bilo problema kasnije(koja je po vama najbolja i najsigurnija)?

Ili se to moze kasnije i mijenjati u postavkama?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, Zuco96 said:

Pozdrav ekipa,pratim forum vec duze i pisao sam par puta,super ste.Imam par pitanja vezana za bet 365,imao sam racun na betu i onda sam ga suspendirao sam sebi na neko vrijeme koje jos nije proslo,i sad bih ga napravio opet,ali na prijatelja.Zanima me koju opciju odabrati na polju kod uplata i isplata da ne bi bilo problema kasnije(koja je po vama najbolja i najsigurnija)?

Ili se to moze kasnije i mijenjati u postavkama?

Hvala

@Zuco96 svoj račun nećeš moći koristiti dok vrijeme suspenzije koje si postavio ne istekne. Prijatelj može otvoriti račun, novi računi dobiju i bonus kredite dobrodošlice za klađenje. Preporuka je uplatu, ako je dostupna opcija, raditi preko skrilla. 

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

Link to comment
Share on other sites

prije 22 sati, Goksim said:

@Zuco96 svoj račun nećeš moći koristiti dok vrijeme suspenzije koje si postavio ne istekne. Prijatelj može otvoriti račun, novi računi dobiju i bonus kredite dobrodošlice za klađenje. Preporuka je uplatu, ako je dostupna opcija, raditi preko skrilla. 

http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

Hvala..

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
On 22. 11. 2019. at 17:00, IzudinB said:

Nisam siguran zašto to nije moguće, ako si već to mogao raditi i prije, vjerojatno su krenule restrikcije zbog zabrane u Hrvatskoj, pa su počeli ukidati i uplate preko skrilla i netellera. Pregledao sam malo internet i vidio sam da još neke zemlje imaju problema oko ovoga zbog restrikcije u tim zemljama. Vjerojatno je počelo utjecati i na Hrvatsku nakon zabrana države.

pozdrav imama jedno pitanje vezano malo ali i nevezano uz ovaj topic.ja sam stigao ovako kreirao sam paysafe racun i uplatio i imam 200 kn sada.mene zanima kako dalje do bet 365 uplate jer tamo mi trazi 16 znamenki kod koji sam ja budala ukucao na paysafe racun i normalno kaze taj kod je ukucan vec negdje nisu glupi.kako tih 200 kn uplatiti u 26 eura ne bet365 racun molim vas pomozite mi hitno je ali i sacekati cu koliko god danas same kvote od 1.20 do 1.25 hehe .Hvala ljudi najbolji ste.Mariobetting

Link to comment
Share on other sites

prije 20 minute, mariobetting said:

pozdrav imama jedno pitanje vezano malo ali i nevezano uz ovaj topic.ja sam stigao ovako kreirao sam paysafe racun i uplatio i imam 200 kn sada.mene zanima kako dalje do bet 365 uplate jer tamo mi trazi 16 znamenki kod koji sam ja budala ukucao na paysafe racun i normalno kaze taj kod je ukucan vec negdje nisu glupi.kako tih 200 kn uplatiti u 26 eura ne bet365 online kladionica">bet365 racun molim vas pomozite mi hitno je ali i sacekati cu koliko god danas same kvote od 1.20 do 1.25 hehe .Hvala ljudi najbolji ste.Mariobetting

Kada su uplate sa paysafecardom u pitanju, imam jedan sličan problem, samo je obrnuto. Kod mene ne radi uplata preko 16-znamenkastog koda (prije je radila bez problema) i kada ga hoću ukucati piše mi kako moram da se logujem na paysafe račun i izbaci mi username i pasword da ukucam, što bi naravno tebi odgovaralo. To se dogodilo nakon što sam par puta pokušavao ukucavati 16-znamenkasti kod, on je i dalje aktivan, ali jednostavno mi traži da se logujem na paysafe račun kojeg nemam i ne mogu napraviti iz Bosne. Znači, pokušaj otvoriti uplatu preko paysafea na bet365 i stavi dole 10 ili 20 eura koliko mislis uplatiti (kao na slici ispod) i onda idi deposit. Trebalo bi da ti otvori ovako kao na drugoj slici da se možeš logovati na svoj paysafe.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, mariobetting said:

pozdrav imama jedno pitanje vezano malo ali i nevezano uz ovaj topic.ja sam stigao ovako kreirao sam paysafe racun i uplatio i imam 200 kn sada.mene zanima kako dalje do bet 365 uplate jer tamo mi trazi 16 znamenki kod koji sam ja budala ukucao na paysafe racun i normalno kaze taj kod je ukucan vec negdje nisu glupi.kako tih 200 kn uplatiti u 26 eura ne bet365 online kladionica" rel="">bet365 racun molim vas pomozite mi hitno je ali i sacekati cu koliko god danas same kvote od 1.20 do 1.25 hehe .Hvala ljudi najbolji ste.Mariobetting

Nekad taj paysafe pravi probleme. Jednostavnije ti je uplatiti na skrill i onda putem Skrilla na bet365.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
prije 29 minute, lendar said:

Pozdrav ljudi,

Imam par pitanja. Iz bosne sam pa nemam opciju da uplatim. Kako sam shvatio mogu u hrvatskoj kupiti paysafecard?

Nakon toga je li isplate idu na paysafe ili na bankovni racun?

U posljednje vrijeme iz Bosne i Hercegovine nije moguća ni uplata preko paysafecarda s obzirom da se mora imati paysafe račun koji se ne može napraviti iz Bosne, jedino preko nekoga iz Hrvatske. Iz Bosne su ti moguće uplate preko kreditne ili debitne kartice, mislim da Intesa San Paolo banka i Unicredit Banja Luka dopuštaju uplate na bet365 preko svojih kartica. Ako već imaš karticu probaj i u svojoj banci koju koristiš.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use