Jump to content

Recommended Posts

Imam racun na bet365 , zelio bih izvrsit isplatu na karticu visa , moja banka je pbz..

Nastaje problem kada trebam ispunit podatke o kartici koje prvi puta vidim, pa ako mi netko moze pomoci sta bi trebao pisati u ta polja

Vidio sam takode u proslim temama problemi sa zakonima? Pa me takode zanima nesto i o tome?

Screenshot_5.png

On 22. 08. 2019. at 16:28, jackawp1 said:

Imam racun na bet365 online kladionica" rel="">bet365 , zelio bih izvrsit isplatu na karticu visa , moja banka je pbz..

Nastaje problem kada trebam ispunit podatke o kartici koje prvi puta vidim, pa ako mi netko moze pomoci sta bi trebao pisati u ta polja

Vidio sam takode u proslim temama problemi sa zakonima? Pa me takode zanima nesto i o tome?

Screenshot_5.png

pozdrav, jel netko povlacio novac na ovaj novi nacin ?

hvala

na način koji ste uplatili tako možete i povući,e sad jel pametno direktno isplaćivati na račun zbog novog zakona ne znam dok prvi ne dobije po prstima.

napravite skrill račun, pošaljite novac tamo pa na karticu koju ste tamo registrirali.

jer u protivnom ce vam pisat kad ovako isplatite kako ste htjeli u opisu transakcije odakle je tocno (bet365) a kod skrilla samo skrill a prihod kod njega moze bit od x stvari.

On 22. 08. 2019. at 16:28, jackawp1 said:

Imam racun na bet365 online kladionica" rel="">bet365 , zelio bih izvrsit isplatu na karticu visa , moja banka je pbz..

Screenshot_5.png

Zdravo, dobrodošao na forum. Ovo ti nije polje za withdrawal na karticu, ovaj screnshoot koji si ti postavio je povlačenje sredstava na devizni račun.

On 25. 08. 2019. at 7:54, kohorta1986 said:

pozdrav, jel netko povlacio novac na ovaj novi nacin ?

hvala

Tako je, na ovaj način sredstva bi bila na bankovnom računu kroz 3-5 radnih dana. Navedene podatke se lako dobije od svake banke. SWIFT je jedinstveni kod banke, svaka banka na svijetu ima svoj kod i po tome se banke u svijetu razlikuju. IBAN je broj bankovnog računa, jedinstven za svaki račun, Bank code i Branch code mislim da nisu neophodni odnosno ovakvi podaci su puno bitniji u bankarskom sustavu sjeverne amerike koji nema SWIFT i IBAN nego upravo po ovim poljima diferencira banke i račune (za nas iz Europe ovo nije ptorebno ispunjavati). 

Moja preporuka je koristiti skrill prilikom uplata i isplata. Alternativa može biti uplata karticom i isplata na istu a bankovna transakcija je također opcija, međutim ranije navedeni načini isplate su po mom mišljenju daleko bolji. 

Izgleda da su makli opcije uplate/isplate za skrill i neteller za sve nove racune globalno. Nisam siguran da im je to pametan potez. Po tome ostaje opcija isplate samo dirketno na banku. Ako im je to trajno rijesenje vjerojatno ce izgubiti veliki broj klijenata.

prije 43 minute, Zuco96 said:

A kakva je situacija sa nasima vani,imam prijatelja koji radi na islandu i ima njihovu karticu pa bi mi on otvorio racun na betu">betu,zna netko vise o tome?

Hvala

Možeš pokušati i sa tom opcijom, no ako su uklonili skrill i neteller, onda vjerojatno ni kod njega neće biti tih opcija. Međutim, ništa te ne košta da pokušaš, pa ako ti prijatelj ima skrill  i ako bude imao opciju uplate preko skrilla, definitivno to možeš uraditi, a zatim igrati preko njegovo acc. Jedino što ćeš morati jeste slati novac prijatelju da ti uplaćuje ili mu slati preko skrilla i na taj način uplaćivati, što je definitivno dobra opcija s obzirom na situaciju. Ako pokušaš, javi da li ti je uspjelo. Sretno.

prije 18 minute, Zuco96 said:

Javim kada vidim to s njim.

Ali nije mi jasno kako ne mogu stavljati novce preko paysafe bonova na racun(bet365 online kladionica">bet365) i onda isplacivati na neku karticu,tako sam se kladio par godina normalno.

Hvala svima na savjetima.

Nisam siguran zašto to nije moguće, ako si već to mogao raditi i prije, vjerojatno su krenule restrikcije zbog zabrane u Hrvatskoj, pa su počeli ukidati i uplate preko skrilla i netellera. Pregledao sam malo internet i vidio sam da još neke zemlje imaju problema oko ovoga zbog restrikcije u tim zemljama. Vjerojatno je počelo utjecati i na Hrvatsku nakon zabrana države.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Limiti za lige petice i Ligu prvaka sigurno da su dobri u njemačkim lokalima, nisam baš najbolje upoznat sa tvojom strategijom pa ti ne mogu detaljnije, ali nadam se da si računao i na porez koji ima u njemačkim kladionicama. 
    • Nema na unibetu, nema ni na bet365, ali uspio sam pronaći kartone za ovu utakmicu na 1xbet kladionici. Ovdje imamo jednu zanimljivu utakmicu u skupini u kojoj je sve moguće. Rangers će u ovoj skupini proći dalje sa remijem. Porto bi prošao dalje ako pobijedi, ili ako remizira, no u tom slučaju Young Boys ne smije pobijediti. Ako ove dvije ekipe završe sa istim brojem bodova, Porto ima bolji međusobni omjer, te bi oni prošli dalje. Što se tiče Young Boysa, oni bi prošli dalje sa pobjedom, ili sa remijem, ali samo ako Porto izgubi. Tada bi oni završili sa istim brojem bodova kao i Feyenoord, ali imaju bolji međusobni omjer, te bi se našli iznad njih. Feyenoord bi mogao proći dalje samo ako ostvare pobjedu i ako Young Boys izgubi od Rangersa. Kao što vidimo svi imaju šansu da se plasiraju, a vjerujem i očekujem jednu veliku borbu na terenu. Porto je ove sezone u Europskoj ligi imao po 2.4 kartona u prosjeku po utakmici, dok je Feyenoord 3.2. Kada gledamo ukupan broj iznosi 5.6, te mi se granica kartona od 4.5 čini prilično primamljivom, pogotovo jer sudi Denis Aytekin, koji zna biti zahvalan sudac uglavnom kada sudi europska natjecanja. Inače u Bundesligi ne pokazuje mnogo kartona te stoga pozivam na oprez. Visoki su ulozi, obje ekipe imaju šansu i vjerujem da će biti varnica na terenu, što će rezultirati kartonima. 
    • Ekipa, jel kome sta poznato o ovoj kladionici? Onlinebetting10.com
    • Ovo bi po svemu trebala biti odlična utakmica za kartone. bet365 trenutno ima granicu 5,0 a na bet builderu se može uzeti i over 4,5. unibet pak daje 1,54 za over 4,5 kartona a očekujem da sutra prije utakmice koeficijent padne na 1,30. Grupa G je vjerojatno i najzanimljivija jer u zadnjem kolu sve četiri momčadi imaju šanse za prolaz. O važnosti ove utakmice dovoljno govori i sudac, Felix Brych jedan od najboljih UEFA-inih sudaca. Jasno je da neće imati lagan posao i da bi moglo biti nervoza na obje strane.  Budući da se očekuje lagan pobjeda Porta Glasgow Rangers i Young Boys će međusobno odlučiti o drugom putniku. Glasgow Rangers je u nedjelju bio daleko bolja momčad od Celtica međutim izgubili su 1:0 u Old Firmu a u toj utakmici je bilo poprilično kartona u zadjih 30ak minuta igre. Vjerujem da bi slično mogli gledati i danas zbog važnosti utakmice.  Porto pobjedom osigurava prolaz dok Feyenoord mora slaviti i navijati za Rangers. I ovdje bi mogli vidjeti dosta nervoze međutim vjerujem da bi Porto utakmicu dovoljno rano mogao riješiti tako da mi je opcija da Porto slavi daleko bolja. Porto je u prvenstvu zadnju utakmicu sramotno kiksao, vjerojatno i jer su se čuvali za današnju utakmicu...   
    • Ma lopovi, ocito je to neko prodavanje magle. Da bog da ti isplate, al sve mi je to sumnjivo. 
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use