Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Australian Open 2020


bjorn

Recommended Posts

Miloš Raonić - Novak Đoković Više od 37.5 gemova (1.80) bet365

Miloš Raonić igra vrlo dobro i u velikom je zamahu. Australijanac nije izgubio niti jedan gem od početka ovog turnira, dok na drugoj strani imamo Đokovića koji igrao kao i obično, vrlo dobro i ogroman je favorit za pobjedu. 

U dosadašnjim međusobnim mečevima, Novak protiv Raonića ima sve pobjede, dok je posljednji meč dobio sa 2-1. Tako da ovdje očekujem da će Miloš zapeti u četvrtfinalu, te osvojiti barem taj jedan set i zbog toga je moj prijedlog ovdje na više od 37.5. Sretno!

Screenshot_44.jpg

(Koeficijenti 27.1. u 16:41 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Sandrgen - Federer | 3-0 (1.57) bet365

Četvrtfinale kao što sam već rekao i u ranijoj analizi. Roger će igrati protiv Tennysa. Federer je ovaj turnir započeo sa dvije lagane pobjede nad Johnosonom i Krajinovićem, nakon čega je došao mnogo teži meč protiv John Milmana kojeg je Federer dobio u tie-breaku finalnog seta sa 4-8 na 10-8. 

Fuscovics je bio mnogo lakši protivnik za Švicarca koji je pobijedio prvi set, ali je Federer preokrenuo taj meč i ostvario laganu pobjedu. Sandrgreen je pobijedio Trungellitija u tri seta, Berrettinija u pet setova, Querreya u tri i Fogninija u četiri. Ovo posljednje sam prognozirao više od 3.5 seta što je i prošlo. 

Nadam se da Federer ima snage i mislim da će on ovo pobijediti sa 3-0. Sretno!

Screenshot_45.jpg

(Koeficijenti 27.1. u 16:46 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Kontaveit - Halep 2 (1.40) bet365

Kontaveit je zaista imala mnogo sreće u prethodnom krugu kada je jedva prošla pored odlične poljakinje Swiatek. Kontaveit ima dobar drugi servis, no taj drugi servis kao da ne postoji, dok je sklona duplim greškama, što će teniserka kao što je Halep sigurno znati iskoristiti. Nije joj loš return i ima snažne udarce, no vjerujem da je Halep zaista klasa više za Kontaveit.

Halep igra zaista neprikosnoveno na Australian Openu. Ima odličan return, te je razlika u kvaliteti očigledna. Očekujem pobjedu Simone Halep. Sretno!

Screenshot_59.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 28.1. u 18:24 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Blanco - Pavlyuchenkova 2 (2.62) bet365

Pavlyuchenkova je u prethodnom krugu pobijedila Krberovu, te je odigrala zaista fenomenalno, iako je bespotrebno gubila prvi set u kojem je imala dva breaka prednosti. Ona je čak šest puta igrala četvrtfinale Grand Slamova, no nikada polufinale, dok je u Australiji bila čak tri puta izbačena u ovoj fazi turnira. Mislim da će ovog puta ona uspjeti da prođe dalje.

Na drugoj strani Blanco igra prilično dobro. Pobijedila je Rogers, Tomlajnović, Svitolinu i Bertensovu. Ona je ovako igrala i kada je osvojila Roland Garros i Wimbledon. No, ima dosta oscilacija u svojoj igri, a to se vidjelo kada je izgubila set sa 6-0 protiv Rogersove, što mi je zaista bilo neshvatljivo. Blanco je uspješnija protiv Pavlyuchenkove nakon što ima četiri pobjede u posljednjih šest međusobnih susreta. Koeficijenti jesu na strani Blanco, ali mislim da Pavlyuchenkova zaista nije ovoliki autsajder kao što to koeficijenti govore. Probat ću na pobjedu Ruskinje. SRetno!

Screenshot_60.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 28.1. u 18:31 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, DelPiero said:

Djokovic-Federer mec se ira u cetvrtak 30.01.2020 u 9:30

 

Iako se mec igra tek u cetvrtak pogledao sam kvote i ispravite me ako grijesim ali ja veci value u zivotu nisam vidjeo nego na oom mecu.

Kvote su iz wwin kladionice.

Dakle pobjeda federera 6,25.

Bar 1 set uzima Federer 1.85.

Istina Djokovic je u dosta boljoj formi od Federera.

Izgubio je samo jedan set i to na pocetku od Struffa.

Dok je u isto vrijeme Federer jedva izvukao zivu glavu protiv Milmana, Fucovics mu je uzeo set a sta je i kako prosao Sandgrena i spasio 7 meč lopti to je vec jako velika sreca što je i sam u intervjuu posle meča rekao.

 

Sve upućuje da bi ga Djokovic trebao počistiti, ne kazem da je dobar potez igrati na Federera i uzeti kvotu 6, ali 1.85 kvota da Federer uzima set se mora uzeti.

Ne otpisuj starca Švicarca nikad to je i na ovom turniru vec pokazao.

 

Neka bude 6-2 tri puta za Djokovica necu biti razočaran ali moj um nemoze ne uzeti ovoliku kvotu da Federer uzima bar set pa makar mu umjesto reketa dali reket za ping pong.

 

Zadnji mec igran 14.11.2019 u Grupi u Londonu na završnom turniru dobio Federer 2-0.

 

Nadam se da vam ne smeta moj dug post 

 

 

Screenshot_20200128-210433_Chrome.jpg

To se mora odigrat (da Fed uzima bar jedan set), pogotovo kad se igra na 3 dobivena seta. Da se igra na 2 trebalo bi se razmislit, a ovako... Jos polufinale, protiv koga god Nole igrao u polufinalu/finalu, protivinik bi mogao/trebao uzet bar jedan set.

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, DelPiero said:

Djokovic-Federer mec se ira u cetvrtak 30.01.2020 u 9:30

 

Iako se mec igra tek u cetvrtak pogledao sam kvote i ispravite me ako grijesim ali ja veci value u zivotu nisam vidjeo nego na oom mecu.

Kvote su iz wwin kladionice.

Dakle pobjeda federera 6,25.

Bar 1 set uzima Federer 1.85.

Istina Djokovic je u dosta boljoj formi od Federera.

Izgubio je samo jedan set i to na pocetku od Struffa.

Dok je u isto vrijeme Federer jedva izvukao zivu glavu protiv Milmana, Fucovics mu je uzeo set a sta je i kako prosao Sandgrena i spasio 7 meč lopti to je vec jako velika sreca što je i sam u intervjuu posle meča rekao.

 

Sve upućuje da bi ga Djokovic trebao počistiti, ne kazem da je dobar potez igrati na Federera i uzeti kvotu 6, ali 1.85 kvota da Federer uzima set se mora uzeti.

Ne otpisuj starca Švicarca nikad to je i na ovom turniru vec pokazao.

 

Neka bude 6-2 tri puta za Djokovica necu biti razočaran ali moj um nemoze ne uzeti ovoliku kvotu da Federer uzima bar set pa makar mu umjesto reketa dali reket za ping pong.

 

Zadnji mec igran 14.11.2019 u Grupi u Londonu na završnom turniru dobio Federer 2-0.

 

Nadam se da vam ne smeta moj dug post 

Odličan tip. Koliko god Đoković bio robot, pogotovo na AO, ludo je ovako podcijeniti Federera, kao da se radi o nekom igraču koji iza sebe nema nijedan osvojen Grand Slam, a ne njih 20. Iako ima 38 godina na leđima, Fedex sigurno ima snage za bar set uzeti protiv Đokovića, a ako ga bude služio servis onda nema brige. Slična opklada mi je zapala za oko danas nešto ranije i u Unibetu, riječ je o over 3.5 seta po 2.12 koeficijentu, što također vidim kao ogroman value. 

Link to comment
Share on other sites

Federer - Djoković | 0-3 (1.66) bet365

Mogu slobodno reći da godine polako stižu Roger Federera, nakon što se namučio da stigne do polufinala Australian Opena. To su bili protivnici koje bi onaj bivši Federer lagano dobio.

Na drugoj strani imamo Novaka koji je ispustio samo jedan set, a i to je išao sa namjerom da odmori od meča. Ovaj dvojac sigurno pamti onaj svoj okršaj iz Londona, koji je bio pravedan. Federer je imao dvije meč lopte u tom trenutku protiv Đokovića, ali je srpski teniser ostvario pobjedu od 3-2 na kraju. 

Nole je svjestan svoje forme, spremniji je, te po mom mišljenju igra dosta bolje u ovom trenutku. MIslim da će on ovdje penzionisati Federera. Sretno!

Screenshot_65.jpg

(Koeficijenti 30.1. u 09:03 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Thiem-Zverev azijskih over 39 gema 1.74 Marathon i eventualno Zverev azijskih +5 gemova 1.66 Marathon

Polufinale Grand Slam turnira, oba igrača igrata odličan tenis na ovom turniru, odlično servirata i mislim da ide lagano u over - trebamo 4 normalna seta i mislim da može bit barem jedan tiebrejk (thiem-nadal 3 tiebrejka, zverev još nije igrao protiv teškog protivnika i lagano riješio mečeve do sad), ali eventualno imamo storno ako se završi u tri seta sa 3 tiebrejka. Što se tiče hendikepa +5 gemova na zvereva: mislim da su bookmajkeri podcjenili zvereva jer je zasad lagano prošao u polufinale bez problema (sve 3:0 osim wawrinko pobjedio 3:1) i igra vrhunski tenis kao i thiem (malo više se namučio posebno kod bolta ali i pobjedio teškog protivnika nadala gdje je bio mentalno jak u ključnim trenucima tiebrejkova), tako da mislim da su šanse za prolaz 50:50 a koeficienti ne kažu to (1.50 : 2.83 na marathonu), tako da mislim da može pokrit ovaj hendi +5 gemova (za danas isto podcjenili federera, hendi +7.5 gemova bio je kod marathona koeficient 1.75). Na mali ulog za sitnu lovu idem probat i pobjede zvereva 3:1 i 3:2 (koef. oko 7,5).

Edit: Relativno lagano prošlo i over i hendi, na kraju ipak pobjedio favorit Thiem. Sutra ide analiza za finale Nole-Thiem.

Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

Sto mislite za danas? Po meni Muguruza bi trebala uzeti finale kod zena, kvota je poprilicno dobra, a u finalu mjesovitih su po meni Mattek Sands i Murray veliki favoriti sto i koef potvrdjuje. Odigrat cu to dvoje zajedno, mislim da bi trebalo rutinski proci, iako sam se malo opekao danas na Australian openu nakon sto sam dobijao gotovo cijeli turnir lijepe pare... 

Link to comment
Share on other sites

prije 8 minute, barakuda said:

Sto mislite za danas? Po meni Muguruza bi trebala uzeti finale kod zena, kvota je poprilicno dobra, a u finalu mjesovitih su po meni Mattek Sands i Murray veliki favoriti sto i koef potvrdjuje. Odigrat cu to dvoje zajedno, mislim da bi trebalo rutinski proci, iako sam se malo opekao danas na Australian openu nakon sto sam dobijao gotovo cijeli turnir lijepe pare... 

Screenshot_12.jpg

(Koeficijenti 31.1. u 18:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Ovdje igraju Amerikanka protiv Španjolke. Sofia Kenin je zaista bila fenomenalna u prethodnoj rundi kada je pobijedila Barty u izravnim setovima. Kenin je u tom meču bila zaista odlučna i borila se za svaki poen. Ima dobru servu, kao i solidan return. Ovo je veliko finale za Sofiju, što se može reći nakon te pobjede u polufinalu. Bit će zaista zanimljivo pratiti kako će izdržati ovaj pritisak. Meč se igra sutra u jutarnjim terminima i očekujem jedan vrlo zanimljiv meč.

Na drugoj strani imamo Muguruzu, koja je pobijedila Simonu Halep u prethodnom meču i to u izravnim setovima. To je bila velika pobjeda za nju, jer je pobijedila teniserku koja je bila u izvanrednoj formi. Tijekom te pobjede je Muguruza impresionirala sa returnom. Muguruza je pobijedila dva Grand Slama do sada i mislim da će biti skoncentrirana da treći ostvari sutra. S obzirom na njenu trenutnu formu, mislim da će ona biti pobjednica u ovom meču.

Ove dvije teniserke su igrale jedna protiv druge samo jednom do sada. Igrale su 2019 na Kina Openu gdje je Kenin dobila u tri seta. Mislim da će Muguruza dobiti ovaj susret. Za muškarce je finale u nedelju. SRetno nam!

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, barakuda said:

Sto mislite za danas? Po meni Muguruza bi trebala uzeti finale kod zena, kvota je poprilicno dobra, a u finalu mjesovitih su po meni Mattek Sands i Murray veliki favoriti sto i koef potvrdjuje. Odigrat cu to dvoje zajedno, mislim da bi trebalo rutinski proci, iako sam se malo opekao danas na Australian openu nakon sto sam dobijao gotovo cijeli turnir lijepe pare... 

Muguruza zaista deluje dobro i ja mislim da bi trebala dobiti pre svega zbog podloge koja favorizuje agresivni tenis a i servis je solidno sluzi. Sa druge strane finala se po meni trebaju izbegavati ili igrati na manje uloge, pogotovo u ženskom tenisu. Muguruza je i iskusnija, ima već osvojena dva Grand Slama te je pritisak  na Keninn koja je još uvek nova( postala pro 2017.) Kenin je borac, dosta trči i vraća i može iziritirati Muguruzu koja je znala da se muči kada ne pogadja winere. Ono što se meni svidja jeste koliko je izlazila na mrežu protiv Halep i da je imala fin procenat osvojenih poena na mreži, što je retkost u ženskom tenisu i to bi takodje mogla biti jedna od prednosti i opcija za Muguruzu. Kenin voli odigrat slajs i drop šot i ako bude pozivala Muguruzu na mrežu i uvede je u solidan ritam ili je pak potpuno izbaci tu bi mogla tražiti prednost. 
Moj predlog je tačan rezultat 2:1 za Muguruzu @4.00 sto se cini kao value.

Link to comment
Share on other sites

Thiem - Đoković | Više od 37.5 gemova (1.83) bet365

Ovo moram odigrati ranije iz razloga što će se granica sigurno pomjerati. Jučer je bila 36.5 ali nisam stigao ništa napisati, pa evo sada se povećala samo za jedan gem, tako da nije ništa strašno. Uglavnom očekujem jedan neizvijestan meč, vjerujem neće biti lahko ni za jednog tenisera.

Thiem je prošle godine pobijedio protiv Đokovića, sa 3-2 i 2-1 na Roland Garrosu, dok je Đoković pobijedio u Madridu prije toga, ali samo nakon brejka sa 2-0.

Thiem je također pokazao da je jedan od tenisera koji su u najbojoj formi u ovom trenutku. Pobijedio je Nadala i Zvereva i mislim da će zadati glavobolje Đokoviću. Očekujem više od 37.5 gemova, što može proći čak i u tri seta. Koeficijent je super i neću ga propustiti. Sretno!

Screenshot_29.jpg

(Koeficijenti 1.2. u 18:03 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 9 minute, IzudinB said:

Thiem - Đoković | Više od 37.5 gemova (1.83) bet365 online kladionica" rel="">bet365

Ovo moram odigrati ranije iz razloga što će se granica sigurno pomjerati. Jučer je bila 36.5 ali nisam stigao ništa napisati, pa evo sada se povećala samo za jedan gem, tako da nije ništa strašno. Uglavnom očekujem jedan neizvijestan meč, vjerujem neće biti lahko ni za jednog tenisera.

Thiem je prošle godine pobijedio protiv Đokovića, sa 3-2 i 2-1 na Roland Garrosu, dok je Đoković pobijedio u Madridu prije toga, ali samo nakon brejka sa 2-0.

Thiem je također pokazao da je jedan od tenisera koji su u najbojoj formi u ovom trenutku. Pobijedio je Nadala i Zvereva i mislim da će zadati glavobolje Đokoviću. Očekujem više od 37.5 gemova, što može proći čak i u tri seta. Koeficijent je super i neću ga propustiti. Sretno!

Screenshot_29.jpg

(Koeficijenti 1.2. u 18:03 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sasvim se slažem sa ovu analizu. Dodatno imam još uplačeno hendi +6 gemova na thiema u marathonu po tečaju 1.72 i na sitno rezultat 3:1 za noleta. Milsim da če bit barem jedan TB, a na kraju Nole milsim da ipak dobiva, ali ne tako lagano kako kladionice predviđaju. Thiem i Nole pokazala najbolji tenis na ovom AO, tako da mislim da nas čeka super finale. Uživajte u meču!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

prije 21 sati, marand5 said:

Sasvim se slažem sa ovu analizu. Dodatno imam još uplačeno hendi +6 gemova na thiema u marathonu po tečaju 1.72 i na sitno rezultat 3:1 za noleta. Milsim da če bit barem jedan TB, a na kraju Nole milsim da ipak dobiva, ali ne tako lagano kako kladionice predviđaju. Thiem i Nole pokazala najbolji tenis na ovom AO, tako da mislim da nas čeka super finale. Uživajte u meču!!!! :D

Edit: Odličan finale sa tenisom na vrhunskem nivoju, Thiem bio puno bolji nego se je očekivalo, ali na kraju u ključnim momentima ipak Nole okrene meč na svoju stranu. Odlično smo ispratili ovaj Australian open :D

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, marand5 said:

Edit: Odličan finale sa tenisom na vrhunskem nivoju, Thiem bio puno bolji nego se je očekivalo, ali na kraju u ključnim momentima ipak Nole okrene meč na svoju stranu. Odlično smo ispratili ovaj Australian open :D

Odlično ispraćeno kolega. Nadam se da si zaradio i bilo je kako smo i rekli. Težak meč za Noleta, ali ipak pobjeda. 

Link to comment
Share on other sites

  • darko56 unpinned and locked this topic
Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use