Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Moja avantura


Stefan1050

Recommended Posts

Pozdrav svima. Otvorio sam ovaj topic jer već dve tri godine s vremena na vreme pratim ovaj forum i vidim da je aktivnost malo opala te mi je žao zbog toga. Članovi koji aktivno postuju se zaista trude da daju dobre predloge i pomognu svima te da nam svima donesu dobre predloge. Cilj ovog topica jeste da makar malo pokušam da doprinesem. U prošlosti sam se aktivno kladio oko dve godine, bilo je tu i dobitaka i gubitaka, ali sam uglavnom igrao "rekreativno". Dakle, za vikend sa drugarima ili bratom se baci neki tiket ili možda tokom nedelje ako se gleda evroliga ili evrokup. Poslednjih šest meseci nisam odigrao niti jedan tiket. Juče me cimne brat do Maxbeta , da popijemo kafu i sastavimo tiket. Uplatim 100 rsd(1e) i dobijem 4000rsd(oko 33e). Odlučio sam da ubacim te pare na online račun i da ovde onda postavljam svaki opkladu koju odigram uz neku malu analizu te da na taj način doprinesem forumu. 
Cilj ću postaviti da bude teško dostižan ,a to je da se dodje do 1,000,000 rsd. ?
Ovaj topic će više biti moja priča i pisanje, jer mislim da će mi ovako nešto doneti malo zabave. Dakle, cilj ovog topica i generalno mojih opklada nije zarada i da živim od ovoga već zabava. Zbog toga nema nekih velikih pravila, već ću igrati na osećaj. Nadam se da će i nekima od vas biti interesantno da pratite sa mnom put ovog malog projekta koji će verovatno biti brzo gotov( mojim gubljenjem cele banke :D ) ali nema veze.

Stanje na dan 31/01/2020: 4000 rsd(33e).

Link to comment
Share on other sites

Dva potpuno nerealna tiketa na početku odmah, jer generalno najviše takve volim da igram. :D
Screenshot_3.thumb.png.2c7cae2cf3803638d228c57c075723b6.png

 

Tiket na sitno, jer mi se ništa ne dopada od igrača danas. Gist i Davidovac manje jer se Perpoglu vratio za vikend i danas će im uzeti neke minute. Bjelica manje jer je Mornar doveo još igrača a njegova je minutaža već od ranije bila smanjena dolaskom Herisa.  Singlton manje skokova jer mi se ne svidja da ga odigram manje na 7,5 poena, Moerman je ponovo u sastavu pa ocekujem i tu manje minuta za njega. Ostatak igrača iz Zadra i Valencia/Pao uglavnom jer se očekuje brz ritam tekmi pa sam po prirodi odigrao više.

Uplata 50rsd(0,5e)

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Screenshot_1.thumb.png.c551e1cfb818e6c6aa30cd1d73f284d6.png

Drugi tiket sa većom uplatom, takodje na osecaj. Mix golova i poena u košarci. 

Uplata 450rsd(4e)

////////////////

Screenshot_2.thumb.png.1f8efb898422af3e39031f60e9df42bd.png

 

Na trećem tiketu sam odigrao predlog koji sam video na forumu za Istru, s tim što sam stavio 1x kao sigurniju opciju. Ac Ajjacio takođe, opet sa sigurnijom opcijom domaćin od 1-3. Waaljwik mi se čini kao ekipa koja će sigurno ispasti iz lige, imaju očajnu odbranu a Az je u borbi za titulu i mislim da mogu ubaciti 3 gola bez problema. Zvezda igra kući u nešto bržem ritmu, sa dosta pokušaja za tri i trčanjem u tranziciji, mislim da ovih 158.5 ima value za over.

Uplata: 700rsd(6e)

Trenutno stanje: 2800rsd(oko 25e)

Link to comment
Share on other sites

prije 17 minute, Stefan1050 said:

Pozdrav svima. Otvorio sam ovaj topic jer već dve tri godine s vremena na vreme pratim ovaj forum i vidim da je aktivnost malo opala te mi je žao zbog toga. Članovi koji aktivno postuju se zaista trude da daju dobre predloge i pomognu svima te da nam svima donesu dobre predloge. Cilj ovog topica jeste da makar malo pokušam da doprinesem. U prošlosti sam se aktivno kladio oko dve godine, bilo je tu i dobitaka i gubitaka, ali sam uglavnom igrao "rekreativno". Dakle, za vikend sa drugarima ili bratom se baci neki tiket ili možda tokom nedelje ako se gleda evroliga ili evrokup. Poslednjih šest meseci nisam odigrao niti jedan tiket. Juče me cimne brat do Maxbeta , da popijemo kafu i sastavimo tiket. Uplatim 100 rsd(1e) i dobijem 4000rsd(oko 33e). Odlučio sam da ubacim te pare na online račun i da ovde onda postavljam svaki opkladu koju odigram uz neku malu analizu te da na taj način doprinesem forumu. 
Cilj ću postaviti da bude teško dostižan ,a to je da se dodje do 1,000,000 rsd. 
Ovaj topic će više biti moja priča i pisanje, jer mislim da će mi ovako nešto doneti malo zabave. Dakle, cilj ovog topica i generalno mojih opklada nije zarada i da živim od ovoga već zabava. Zbog toga nema nekih velikih pravila, već ću igrati na osećaj. Nadam se da će i nekima od vas biti interesantno da pratite sa mnom put ovog malog projekta koji će verovatno biti brzo gotov( mojim gubljenjem cele banke :D ) ali nema veze.

Stanje na dan 31/01/2020: 4000 rsd(33e).

Dobrodošao na forum i hvala ti što si nam se pridružio. Nadam se da će i ostali članovi koji su pasivni da nam se pridruže u prijedlozima, te slijediti tvoj primjer. Želim ti da uz zabavu zaradiš i neke velike novce, jer kada nas više objavljuje značajne informacije veće su šanse da ćemo svi zajedno i zaraditi. 

Link to comment
Share on other sites

Analiza današnjih tiketa. Nije bio los dan, falilo je malo sreće...

Tiket 1 - 5/9

Beaubois 8,5 više (dao 11) Zaista lagan tip, i definitvno treba obratiti pažnju da se odigraju ljudi koje čuva Panter sa klupe. Čovek ne igra odbranu i ne može zaustaviti niti jednu bolju dvojku.

Davidovac 6,5 manje(dao 15) - Ovo je moglo doći i mislim da ga treba juriti u nekom od narednih kola a pogotovo posle kupa koji se igra u februaru. Danas Perperoglu nije odigrao ni minutu iako je bio na klupi i igrao u nedelju protiv Igoke-e. Šakota je rekao da još nije u ritmu i da će ga polako uvoditi te da očekuju da zaigra u narednom periodu. Davidovac je igrao dobru utakmicu i ništa nije promašio ali sa nekom smanjenom minutažom on ne može ovo prelaziti.

Gist 7,5 manje(dao 3) - Povratkom Perperoglua i Kuridže mislim da Gist neće skoro uopšte dobijati minute te ga tada treba svaku juriti manje poena/skokova. Deluje jako indisponirano i nezainteresovano.

Ivanov 10,5 više(dao 16)- dobar pick i u budućnosti, igra gotovo celu utakmicu 

Mavra 9,5 manje (dao ? Danas nešto manje minuta i šuteva, na ovoj granici ipak za izbegavanje...

Bjelica 10,5(dao 9) - Igrao svega 17 minuta, i ispalio čak 11 lopti te ipak ostao ispod. Njemu se minutaža i šutevi mogu samo smanjivati u ovom Mornaru te g zaista treba juriti dokle god se bude vrteo oko 10,5.

Doornekamp 7,5 više(dao 13) Dobar igrač koji i nema puno minuta i šuteva. Danas je pogodio 4 trojke i ima value na 7,5.

Singleton 4,5 skoka manje(imao 7) - Zvezda je u prvom poluvremenu sve promašila i skupio je 5 već do poluvremena. Takodje mala minutaža Moermana koji je ove godine očigledno u drugom planu.

Van Rossom 4,5 asistencije(0) - Povredio se posle minute na terenu....

Par loših pickova ovde ?

Tiket 2 7/10

Ovde se nema šta puno reći,probao, nije prošlo, mada je bilo blizu...

Zvezda-Efes više od 158,8 (163) - Zvezdu treba igrati kući over, igraju brzo i ispaljuju dosta trojki, a odbrana je prosečna najblaže rečeno.Da nisu obe ekipe odigrale sramotnu poslednju četvrtinu išlo bi ovo i na 170+.Ostatak uglavnom ispratio na rezultatima.

Tiket 3 3/4

Ac Ajacio nije uspeo da da gol , falilo je ovde sreće čini se malo. Analiza sa foruma je bila čist kec, ja sam stavio domaćin od jedan do tri gola ali na kraju samo 0 1... 

Inter je lagano rešio Istru, Zvezda Efes lagan prolaz kao i Az koji je razbio 4 0 Waljwik.

 

Bilo bi lepo da se počelo sa nekim winom, ali bilo je interesantno danas.

Stanje: 2800rsd

Link to comment
Share on other sites

Tiket za večeras na sitno. Ne pratim NBA kao ranije, jer smatram da je i liga sama po sebi postala teško smaranje, ekipe samo trče i šutiraju, gotovo sve ekipe gaje identičan run and gun sistem bez mozga.

Lavine bi i danas trebao isplaiti zilion šuteva, veliki je problem sa povredama u Čikagu,dosta igrača je upitno ili neće igrati a na 28,5 ima smisla odigrati iako je velika granica jer ni u Bruklinu baš nema posebnih defanzivaca na spoljnim pozicijama.

Dončić danas ne igra koji je praktično pola ekipe a upitan je i Hardavej, ima veliki value po meni ovaj hendikep ako Hjuston odigra u punom sastavu.

Memfis Nju Orleans je na 242,5 poena procenjen, i Zion na 18,5 se mora uzeti protiv panja Valančiunasa i Jareda Jacksona u reketu.

Gasol je out i večeras i Ibaka će igrati više, a trebalo bi da može izvlačiti Drumonda i praviti mu probleme spolja.

Jokića nema ko može zaustaviti u ovoj ligi, jedino što je upitno jeste motivacija kod njega. Danas idu Milvokiju i iako bez par bitnih igrača mislim da imaju šta da traže jer Grk neće igrati večeras , generalno Milvoki voli igrati brzo i biće dosta šuteva, nadam se samo da Jokara neće bežati od lopte kao što ume ponekad. Prošlu tekmu je usrao Goberta koji je bolji defanzivaca od brace Lopez zajedno.

Screenshot_5.thumb.png.39932f3f39c70ce8ce7e37edda426a13.png

 

Stanje: 2700rsd

Link to comment
Share on other sites

Analiza tiketa od sinoc...

Tiket 4 3/5

Lavine 28,5 više(dao 22) - imao 22 na kraju treće, u poslednjoj četvrtini promašio dva šuta i na kraju ostao ispod. Lavine ostao ispod uz procenat šuta malo ispod 50 posto je retko, a da ispali "samo" 17 lopti jos redje.

Houstan Dalas h1 6,5(dobili ih 7) - na kraju prošlo kroz iglene uši, bilo je 17 razlike na kraju treće, Dalas je uspeo da se vrati u poslednjoj ali je na kraju ipak prošlo. Čist kec je bio zicer...

Williamson 18,5 više(dao 24) - Utakmica na veliki broj poena, blowout ali je ipak uspeo da dodje uz dobar procenat šuta iz igre

Ibaka 16,5 više (dao 23) - sve je prošlo onako kako sam i mislio da hoće, s tim što je imao 3/3 sa trice...

Jokić 24,5 više(dao 15) - uspeli su da dobiju Milvoki na strani, iako je igrao Janis, te im zabili 127 poena uz svega 15 Jokića... Nije mi jasno kako, pogotovo što opet nisu igrali Marej,Heris i Milsap

 

Teramo dalje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iskucao sam celu analizu, pa sam slučajno obrisao sve a mrsko mi je kucati ispočetka. Jedna od početničkih grešaka. Sledi samo nešto u kratkim crtama...

Tiket 5 - mix zicera dana po meni iz košarke i fudbala. Promiteas jedna od svega par ekipa u Grčkoj koja ima repu i glav, imaju na unutrašnjim pozicijama Mavrokefalidisa i Agravanisa uz solidan back up domaćih igrača sa klupe. Imaju spolja Mantzarisa, Babba i Halla kao i Elisa. Trener je takođe korektan, forsira se odbrana jer napadački nisu bog zna šta. Limož je ostao bez Semaje Kristona ali i dalje je u dobroj formi, novi trener ih je utegao a Gravelin ima jednu pobedu na poslednjih 10 mečeva. Dinamo i Dortmund neću posebno isticati, kvote sve govore. Na kraju Brajton i Vila su među najgorim odbranama lige, pogotovo u gostima....

Tiket 6 - value betovi iz košarke. Cedevitu je uzeo Golemac, FMP je dirketan konkurent i za Cedevitu je svaka utakmica do kraja borba za plej of, očekujem reakciju danas.. Baskonija je dovela Dragića i Semaju Kristona iz Limoža, igrače koje je Ivanović tražio kao pojačanja na spoljnim pozicijama, po njegovom ukusu. Unijaca je dobar tim, par sezona na okupu jezgro domaćih igrača ali nisu oni ništa posebno, pogotovo ove sezone. Brindizi igra toplo hladno u poslednje vreme, moguće da ih i potpuno nepotrebna liga šampiona umara malo, te ovo ima veliki value na dvojku i više poena na 2,80 protiv Armanija. Miteldojčer je najgora ekipa u Nemačkoj, nisu primili devedeset u gostima samo dva puta. Prošle nedelje izgubili kući od Gotingena 91 84 i mislim da i danas sledi nešto slično. Pinar vodi Saridža koji je najbolji trener posle Željka u Turskoj trenutno i pre svega je on ta prednost koja donosi Karšijaki dobre igre ove godine. Bursa je prosečna ekipa , možda čak ni to, u gostima su dobili samo dve najgore ekipe u Turskoj i ironično izgubili svega 4 razlike od Fenera, na svim drugim tekmama su bili ovde ili negde oko ovog hendikepa.

Tiket 7 - mix svega što mi se danas svidja, na sitno....

 

Screenshot_1.thumb.png.d04b0f33433e9eecbe2ae969c3ddb7aa.pngScreenshot_2.thumb.png.cc90ea512a6ce335f5e4cfa0b6c24a56.pngScreenshot_3.thumb.png.04cfd646af34f3fb8b1af54a52f6a8c2.png

 

Stanje : 1750 rsd

Link to comment
Share on other sites

Danas još jedan bezveze dan, na kraju nisam uspeo da uzmem skoro ništa... Fali sreće, moram da pročistim pickove i tikete generalno.

Analize:

Tiket 5 - 6/6

Prvi dobitan tiket od početka challenga, nema se šta puno napisati, osim da je Limoge nešto lošije startovao, ja sam branio i na kraju su pobedili jednu razliku više nego što su trebali da oba budu dobitni... Rutinske pobede Dortmunda i Dinama, kao i Promiteasa koji se pojačao i Bellom i Marvinom Jonesom sada i ima da ih jurim svako kolo u Grčkoj, previše su dobri trenutno. West ham i Bornmut dali golove već u prvom poluvremenu.

Tiket 6 - 2/5

Neki ziceri koje sam mislio da će ovde doći nisu. Baskonija je bila jedan od pickova dana, na kraju su uspeli da izgube 10 razlike od Unikahe koja igra sa 8 igrača... Milano je dobio, ali zahvljajući očajnoj prvoj četvrtini poenterski nije došlo više.. Karšijaka je imala +16 pred kraj treće, onda su se raspali i na kraju pobedili samo 5 razlike, nauk je da se ne jure veći hendikepi , nije to vredno.

Tiket 7 - 9/13

Ovde je bilo jako dobrih pickova, falilo je par poena i tri gola da se ovo prodje... Pouka je da trebam više verovati svojim procenama, pa igrati nešto od ovoga u doublima, ili po tri para na tiketu.

Tiket 8 - 0/1

Limož je dobio 6 razlike i baš je bezveze na kraju ispalo, moglo je doći i fino bi se zaradilo...

 

Screenshot_2.thumb.png.ec56c8e8d74cfffa226efe0b99568654.pngPrvi od mnogih nadam se, idemo sutra jače još

 

Stanje : 2920 rsd

Link to comment
Share on other sites

Mala analiza svih tiketa od juče:

Tiket 9: 3/6

Potpuna katastrofa Valensije kući koja je izgubila od Bilbaa koji sa Mumbrom počinje da deluje kao ozbiljna ekipa iako sastav zaista nije nešto...Siti i Atletik Bilbao su se potpuno raspali, nemam reči.

Tiket 10: 4/6

Ah, taj Real, Laso se juče toliko kockao rotirajući sastav, pa čak i u toku samog meča sa čudnim postavama, igračima koji su van forme da bi bilo pravo čudo da je prošlo, razočarenje iskreno....

Tiket 11: 6/8

Jedina zabeleška ovde jeste potpuno izbegavati Arsenal ove godine, nejasno je šta ti ljudi rade....

Tiket 12: 5/8

Tiket 13: 4/4

Čim sam video da Mirotić igra, morao sam ovo odigrati na Barsu, ostatak je dodat zbog kvote prvenstveno.

Tiket 14: 4/4

Baš jedan lagan prolaz, iako se Ajton juče ispucavao nemilice

 

 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use