Jump to content
Ika777

Klađenje put u propast

Recommended Posts

Mislim kako bi na forumu trebali napraviti mjesto na kojem će biti priče ljudi koji su uništili svoje živote i najgore živote svojih bližnjih ovisnošću o klađenju. To je problem o kojem se premalo govori a dosta ljudi koji se i tu nalaze će završiti tako. Pogledajte malo po internetu pa viditi kakve sve životne priče piše ovisnost o klađenju. I ja sam jedan od tih. I sa svojom ovisnošću sa uništio puno života i pitanje je ima li povratka nakon toga. Možete izgubiti sve dobro što ste imali, razmislite malo o trenutku u kojem se nalazite, potražite upitnik pa pokušajte odgovoriti na njega te vidjeti jeste li ovisnik ili ne. U ovom trenutku se prerostavlja kako u Hrvatskoj ima između  20 000 -  50 000 ovisnika a ta ovisnost ne utječe samo na njih... Postavite si pitanja i razmislite je li se želite dovesti u situaciju gdje vam više nitko neće ništa vjerovati, vaši najbliži će vam sigurno oprostiti ali za ponovno povjerenje će se trebati dobro kopati. Statistički kaldionica uvijek dobiva da nije tako ne bi ih bilo sve više i više i na duge staze sigurno više od 99% ljudi će biti u minusu, nemojte misliti / biti uvjereni da ste u onih 1%. Sretno svima ali ne u kladionici jer tamo nema sreće. 

Pohlepa je put u propast sa ili bez kladionica. Pohlepa i zivotni stil kako sa sto manje novaca i rada napraviti sto vise... pa onda naslazes pet, sest, sedam+ parova na listic misleci kako ce eto bas tvoj listic proci i dobitak od 20000 kuna/eura/dolara sa 100 kuna/dolara/eura ulozenih zagarantiran. Zbog takvih je rasprostranjeno misljenje da kladionica dobiva uvijek... i zbog onih sto stavljaju (bacaju) novce na Inter ?

Slažem se što si napisao u prvom pasusu. 

I tebi možda ne treba pomoć jer ti sasvim dobro ide u kladionici, ali ima hrpa onih koji nisu tako čvrstog karaktera i koji će se kad tada naći u nezamislivim problemima. Ne igraju iz zabave te troše novac koji nemaju stalno pokušavajući nadoknaditi izgubljeno. 

To je bolest i ovisnost kao i svaka druga (ne tvrdim da su svi sto se klade ovisnici) i određeni postotak ljudi koji se kladi će završiti kao ovisnici, čisto statistički, a samim tim će nanjeti veliku bol svojim bližnjima. 

Sta je @Ika777? Iskidao te inter sinoc pa si otvorio profil samo da mozes pisat lose o klađenju ?

Citirat ću ti samo jedan dio raznih hvalospjeva koje je @popo64 već pisao:

Citiraj

Najopasnija stvar na svetu po zdravlje, jeste zivot bez kladjenja i kockanja. Nije sve u zdravlju, sreci ili slobodi. Kladjenje je najbitnije i najvaznije.

Ne pišem loše o klađenju, nego o ljudim kao što sam ja tj. do čega ih može dovesti neumjereno/prekomjerno klađenje. 

Drago mi je da ima toliko vas kojima ide dobro. Očito sam na krivom mjestu. Na ovom forumu očito nitko nema problema. Ništa onda, idem dalje

P. S.  U naslovu je trebai biti ?

Klađenje put u propast? 

Najgore je sta uvik ides vracat izgubljeno. A kladiona su dvi stvari: ili igras iz zabave ili profita. Vecina igra radi zabave (odabiru utakmice sta vole popratiti) i tu nastaju problemi. Oni sta igraju radi profita imaju samokontrolu, paze na bankroll itd.

Ja san veci dio svog zivota bija ovo prvo, pa san poceja s drugim medjutim u jednom danu san sposoban roknit vecinu bankrolla. Eto :)

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use