Jump to content

Tko osvaja EURO 2020?  

20 glasova

1. 1. Tko osvaja EURO 2020?

• Francuska
      10
    • Engleska
      1
    • Belgija
      2
    • Njemačka
      1
    • Španjolska
      0
    • Portugal
      3
    • Italija
      2
    • Nizozemska
      0
    • Danska
      0
    • Hrvatska
      1
    • Ostali
      0

Recommended Posts

sta je ovo, nikakav odaziv na ovu temu? @Goksim jos uvijek nikakve specijalne oklade nije iskopao, popo jos uvijek nije lektiru napisao.. cudno posve

ja sam nekad prije izgleda vec glasao u anketi jer vise nemam tu mogucnost. ne sjecam se da jesam, a ako jesam sig nisam ono sta stv mislim ko bi mogao jer vidim da svabe nemaju nijedan glas

inace da pobjednik dolazi iz grupe F mi se cini kao must take

Zna li netko kako bet365 racuna okladu na najbolji strijelac ekipe ako vise igraca zabije isti broj golova?

Recimo na supersportu ima opcija za igrat da je najbolji strijelac vise igraca tecaj 1.40 a na betu to nema...

Ako dvojica zabiju isti broj golova jeli na betu to onda dobitno ili gubitno ili kako se gleda?

prije 11 sati, Lillard said:

Zna li netko kako bet365 online kladionica" rel="">bet365 racuna okladu na najbolji strijelac ekipe ako vise igraca zabije isti broj golova?

Recimo na supersportu ima opcija za igrat da je najbolji strijelac vise igraca tecaj 1.40 a na betu" rel="">betu to nema...

Ako dvojica zabiju isti broj golova jeli na betu" rel="">betu to onda dobitno ili gubitno ili kako se gleda?

mislim da je gubitno.. ja sam igrao prije god cini mi se u PL Aubu. One god kad ih je vise bilo s istim brojem i bilo gubitno

Mislim da su Francuzi sa pravom favoriti! Imaju definitivno jednu od najboljih momčadi. Ali ne treba zanemariti Engleze, Belgijance, Nijemce, pa čak i Portugalce koji su jučer odigrali sjajan susret protiv Izraela. Fernandes izdominirao. Bit će zanimljivo pratiti promjene kvota kako prvenstvo bude odmicalo. Trenutno sam mišljenja kao i kladonice, gdje Francuzi imaju najveće šanse za osvajanje, ali svakako navijam za Hrvatsku i volio bi da ako ne osvoje, barem dođu daleko. Idemo jako!

Po meni bi pobjednik trebao biti netko od trojca Francuska, Portugal i Belgija.

Francuska ima stvarno moćnu ekipu. U napad su dodali Benzemu. E sad pitanje im je obrane. Varane i Umtiti su odigrali brutalan turnir na SP. Umtiti ne igra, a Varane je imao dosta problema ove sezone. Istina imaju fizički strašan vezni red koji olakšava posao obrani, a i igraju disciplinirano.

Portugal mi je osoban favorit. U obrani i dalje Pepe koji igra odlično u Portu uz dodatak Diasa koji je imao fantastičnu sezonu u Cityju. Bekovi napadački moćni. U sredini imaju i radnike i znalce. Bruno i Bernardo bi trebali kreirati. Jedino nemaju neku vrhunsku čistu devetku, ali kad imaš Ronalda onda to nije problem. Iako Ronaldo od te hrpe golova za reprezentaciju je jako malo dao onim najjačima. Gledao sam kad je postao najbolji strijelac reprezentacija, statistika protiv ekipa iz vrha mu je očajna.

Jeli vrijeme za Belgiju? Bilo bi da me ne muče njihovi glavni igrači. Koliko će se De Bruyne oporaviti i može li Hazard stariji ikako dati doprinosa? Lukaku je u životnoj formi, Courtoa je došao k sebi ove sezone, a ima i mlađih dobrih poput Tielemansa i mlađeg Hazarda. Obrana je starija, ali to znači i iskustvo što je super na ovakvim turnirima.

Svi ostali mi imaju previše mana da bih ih stavio u glavne favorite. A i ostale ekipe djeluju fizički mekše, slabije od ove trojke. Barem ove koje se spominju u igri za naslov.

Italija igra napokon dobar nogomet, vjerujem da će imati dobar turnir. Nedostaje ipak top klase baš za titulu.

Engleska je precijenjena. Ofenziva im je strašna i tu imaju veliku širinu. No, niti smatram njihovu obranu pouzdanom, a i za sam vezni red mislim da će imati problema nametnuti se protiv najjačih. Tu još dolazi problem protivnika. Već u 1/8 finala idu na nekog od trojca Francuska, Portugal, Njemačka ako budu prvi u skupini. 

Njemačka je slabije izgledala u zadnje vrijeme i djeluju da nemaju dovoljno širok kadar. Vratili su Mullera i Hummelsa pa ćemo vidjeti.

Španjolskoj nedostaje top klase. Nešto slično kao Italija, ali ovi dave loptu. 

Nizozemska je strašno pala odlaskom Koemana. Igrali su odlično u kvalifikacijama, kasnije slabo. Nema Van Dijka.

Spomenuo bih još Dansku koja bi mogla imati jako dobar turnir ako ih i protivnici pomaze. Igraju dobro, fino su popunjeni. Eriksen se vratio u život u drugom dijelu sezone u Interu, a za reprezentaciju igra odlično. Neće osvojiti, ali dobar turnir bi mogli imati.

Eto malo sam se raspisao😀 nadam se da nitko ne zamjera.

Dočekali smo i početak EURA! Moram priznati da ne pamtim Svjetsko ili Europsko prvenstvo oko kojeg sam manje bio uzbuđen. Vjerojatno je razlog čudna sezona bez publike, tajming, kratke pripreme kao i činjenica da se prvenstvo igra diljem Eurupe, od Glasgowa, Budimpešte pa sve do dalekog St.Petersburga.

1. Wembley Stadium - London, England
  2. Allianz Arena - Munich, Germany
  3. Stadio Olimpico - Rome, Italy
  4. Olympic Stadium - Baku, Azerbaijan
  5. Krestovsky Stadium - Saint Petersburg, Russia
  6. Arena Nationala - Bucharest, Romania
  7. Johan Cruyff Arena - Amsterdam, Holland
  8. Estadio de la Cartuja - Sevilla, Spain
  9. Puskas Arena - Budapest, Hungary
  10. Hampden Park - Glasgow, Scotland
  11. Parken Stadium - Copenhagen, Denmark

Zagovornik sam toga da se natjecanja igraju u jednoj ili max dvije susjedne zemlje koje bi organizirale isto te bi tih mjesec dana zemlja živjela za natjecanje i u istu bi se priljevali navijači iz svih zemalja. Jasno, situacije je ove godine zbog pandemije nešto drugačija. 

Sa znatno većim nestrpljenjem išćekujem početak klupske nogometne sezone i mislim da bi na ovom EURU mogli vidjeti dosta iznenađenja. Format natjecanja je izuzetno čudan, nekad su samo prva dva prolazila dalje što je bila daleko veća eliminacija u grupnoj fazi (50%) nego sad. Grupni fazu će proći 2/3 reprezentacija ili 67%. Ukoliko reprezentacija nije na posljednjem mjesto vrlo vjerojatno prolazi i skupinu. 

2021-06-12-10-32-26-Book3-Excel.png

Mislim da pravi EURO kreće od 1/8 finala i knock out faze a ista donosi nepredvidivost te je mislim izuzetno teško predvidjeti pobjednika, daleko teže nego u nacionalnim klupskim prvenstvima gdje se igra 32 ili 36 kola i pobjednik je onaj sa najviše bodova. Jasno, i koeficijenti su zbog toga znatno primamljiviji na EURU. 

Vidjet ćemo kako će se situacija razvijati ali moji favoriti na papiru, nakon prve odigrane utakmice, su Francuska, Nizozemska, Belgija i navijački Hrvatska. 

Sumnjam da će Engleska do kraja kao i Portugal kojeg kladionice svrastavaju poprilično visoko. 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use