Jump to content
IzudinB

Zbrojevi (golova, penala, kornera, crvenih i žutih kartona)

Recommended Posts

Jedno od meni omiljenih tržišta na velikim natjecanjima jesu upravo zbrojevi odnosno zbojevi žutih kartona, golova, kornera, crveni kartona i kaznenih udaraca na turniru. 

Prednost ovih oklada jest što je sa istima svaka utakmica zanimljiva, te kod igranja overa svaki karton, gol ili korner se broje. Glavni razlog zašto sam ovo igrao na zadnjih velikim natjecanjima jest što se granice znaju osjetno razlikovati od kladionice do kladionice. Primera radi, vidjeli smo granice za ukupni broj žutih kartona od 175,5 pa sve do 204,5. Ovakve razlike u granicama jako je teško, danas već gotovo i nemoguće naći za jednu utakmicu međutim na "specijalnom tržištima" i specijalnim okladama koje manji broj ljudi gleda i igra pa je samim tim na njima manja pozornost i promet još je moguće naći veća odstupanja. 

Htio sam skrenuti svima pažnju na isto te se nadam da će isto pokrenuti konverzacije oko navedenih oklada. Granice kod bet365 , unibet , bet at home ili 22bet će se sigurno razlikovati, tim više kako prvenstvo bude odmicalo. Zanimljivo je da su se i zemaljske kladionice odvažile staviti ovo u ponudu. Očekujte više prijedloga od mene u ovoj temi sljedeće dane.

Za zbrojeve je bitno napomenut da će se na prvenstvu igrati 51 utakmica ;) 

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use