Nogometaši Nice Jeremie Boga i Terem Moffi pokrenuli su pravne postupke nakon što su, prema pisanju francuskih medija, brutalno fizički napadnuti od strane vlastitih navijača po povratku s utakmice koju su izgubili od Lorienta 3:1.

Napad se dogodio u nedjelju navečer ispred klupskog trening-centra, gdje je oko 400 nezadovoljnih pristalica dočekalo autobus s igračima i stručnim stožerom, stvarajući kaotičnu i opasnu atmosferu.
Boga i Moffi postali su glavne mete napada – udarani su šakama i nogama, a pritom su navodno trpjeli i rasističke uvrede te pljuvanje. Prema istim izvorima, dio napada bio je usmjeren i na njihova genitalna područja, što je izazvalo dodatne ozljede.
Boga je nakon liječničkog pregleda dobio pet dana bolovanja, dok će se Moffi zbog ozbiljnijih ozljeda oporavljati barem do idućeg tjedna.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









