NaslovnicaVijestiChelsea ponudio preko 70 milijuna za napadača Evertona

Chelsea ponudio preko 70 milijuna za napadača Evertona

Više od 200 milijuna eura Chelsea je potrošio u aktualnom prijelaznom roku, ali novi vlasnik Todd Boehly nema namjeru da se zaustavi na tome. Odlučni su dovesti 21-godišnjeg napadača Evertona, Anthonyja.

Ništa sporno, s obzirom da se radi o perspektivnom nogometašu, no je li 71 milijun eura realna vrijednost za igrača koji iza sebe ima samo jednu cijelu sezonu u Premier ligi i četiri pogotka u 51 nastupu?

Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!

“Sky sports” piše da je Chelsea povećao ponudu na 71 milijun eura, budući da je prvobitnih 47 milijuna eura odbijeno pod izgovorom da Gordon nije na prodaju.

Krilnog napadača rođenog u Liverpoolu, gdje je i počeo trenirati nogomet u Evertonu, ljetos su željeli i Newcastle i Tottenham, ali Newcastle nije poslao konkretnu ponudu, dok Tottenhamu nije prošla zamisao da ga dobiju u paketu s Richarlisonom.

Hoće li ga Chelsea uspjeti dovesti? Za ponuđeni iznos, u Evertonu ne bi trebali previše razmišljati.

Najnovije vijesti

Ivan Rakitić objesio kopačke o klin – oprostio se od nogometa

0
Ivan Rakitić, jedan od najuspješnijih i najvoljenijih hrvatskih nogometaša, danas je i službeno objavio kraj svoje bogate profesionalne karijere, priopćio je HNK Hajduk. U...

Najnovije najave utakmica

LIVE STREAM

Gledajte sportove uživo na bet365! Vrijede restrikcije za određene države. Uvjet je korisnički račun s uplaćenim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. BeGambleAware.org , 18+

RECENZIJA BET365 KLADIONICE

Profesionalni kladioničari se klade u ovoj kladionici! Saznaj zašto je po našem i mišljenju mnogih ovo najbolja kladionica na svijetu! Sve o bet365 kladionici i promocijama za nove i postojeće igrače!