Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Davide Ghersini


IzudinB

Recommended Posts

Davide Ghersini je talijanski nogometni sudac rođen 9. travnja 1985. u Genovi. Odlučuje se započeti karijeru suca 2003. godine, u dobi od 18 godina, te se upisuje na tečaj za suce, uspješno polaže ispit i postaje punopravni sudac u sekciji Genova.

Davide-Ghersini-780x470.jpg

U rujnu 2003. godine sudi svoje prve utakmice. Kreće se uspinjati kroz kategorije i uspijeva se probiti do Serije D u sportskoj sezoni 2009.-2010. Ondje ostaje dvije godine, da bi na ljeto 2011. godine bio promoviran u Lega Pro.

Nakon još dvije godine u Lega Pro, gdje je nagrađen Nardini nagradom kao najbolji debitant sudac u Prvoj Diviziji za sezonu 2011.-2012 i nakon što je sudio nekoliko utakmica u doigravanju, uključujući i povratnu utakmicu finala između Leccea i Carpija, u sportskoj sezoni 2013.-2014. je promoviran u CAN B, gdje je debitirao u drugoj ligi 24. kolovoza 2013. u utakmici Brescia-Virtus Lanciano.

Na kraju te sezone, nakon što je sudio 15 utakmica u drugoj ligi, uspio je ostvariti i debi u Seriji A. To se dogodilo 6. svibnja 2014. u utakmici Napoli-Cagliari, koja je bila važna za pretposljednje kolo Serije A 2013.-2014.

Sredinom srpnja 2016. godine, u Santa Sofiji dobiva nagradu Sportilia kao najbolji sudac u Seriji B za sezonu 2015.-2016. 1. rujna 2020. godine je dodijeljen CAN A-B dok je u sezoni 2020-2021 bio je delegiran na 4 utakmice u najvišem rangu i 11 utakmica u drugoj ligi.

4. listopada 2022. godine, nakon nastupa na natjecanjima UEFA-e, debitirao je kao četvrti službenik na utakmici skupine Lige prvaka između Olympique Marseillea i Sporting Lisabona.

Početkom travnja 2023. godine sudio je finale Viareggio CUP-a između Sassuola i Torina. Na kraju sezone 2022.-2023. može se pohvaliti s 30 nastupa u Seriji A i 146 u Seriji B.

All time

Screenshot_277.png

Prosjek žutih kartona: 4.00

Sezona 2020/21

Screenshot_278.png

Prosjek žutih kartona: 4.37

Sezona 2021/22

Screenshot_279.png

Prosjek žutih kartona: 3.11

Sezona 2022/23

Screenshot_280.png

Prosjek žutih kartona: 3.76

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • (Koeficijenti 5.12. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama RASPORED
    • Pred nama je veliko finale sezone Formule 1! Dvadeset i tri utrke su iza nas, ostala je još samo jedna – a trojica vozača i dalje su u igri za naslov svjetskog prvaka 2025. Sezona stiže do dramatičnog raspleta ovog vikenda u Abu Dhabiju, gdje će se osim borbe za titulu odlučivati i brojne druge pozicije u poretku. Nakon kaotičnog vikenda u Kataru, Lando Norris i dalje drži vodeću poziciju, ali Max Verstappen i Oscar Piastri ostali su u borbi zahvaljujući preokretima uzrokovanima McLarenovim strateškim propustom pod Safety Carom. Norris ima najjednostavniju računicu – podij mu garantira naslov. Verstappen mora završiti na postolju i nadati se slabijim rezultatima oba McLarena, dok Piastri ostaje u igri jedino s pobjedom ili drugim mjestom, uz niz uvjeta vezanih uz rezultate svojih rivala. McLaren je i dalje favorit zahvaljujući brzini bolida, ali kako je poručio šef momčadi Andrea Stella – za osvajanje naslova morat će odraditi savršen vikend, za razliku od posljednje dvije utrke u kojima su propustili prilike. Sve je spremno za uzbudljiv završetak – Abu Dhabi bi mogao donijeti jednu od najnapetijih borbi za naslov u posljednjim godinama. KAKVO ĆE BITI VRIJEME ZA VIKEND U ABU DHABIJU? Formula 1 stiže na Yas Marinu za završnu utrku sezone, a vozače očekuju tipični uvjeti za Ujedinjene Arapske Emirate – toplo, suho i stabilno vrijeme. Za razliku od prošlih dana, petak donosi nešto više visokih oblaka i lagani sjeverozapadni vjetar, uz temperature između 26 i 28°C. Subota će biti sunčana, također s visokim oblacima i blagim vjetrom, dok se maksimalne temperature ponovno kreću oko 28°C. Nedjeljna utrka očekuje se u potpuno sunčanim uvjetima, uz umjeren sjeverni vjetar i temperaturu od 26°C na startu. Tijekom cijelog vikenda nema nikakve šanse za kišu. Yas Marina tako još jednom donosi klasično tople, stabilne uvjete za finale sezone.
    • (Koeficijenti 27.11. u 12:16 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Nakon dramatične Las Vegas Grand Prix, Lando Norris je doživio udarac u borbi za naslov – on i njegov McLaren kolega Oscar Piastri diskvalificirani su zbog tehničkog prekršaja. Norris sada vodi s 24 boda prednosti nad Piastrijem i Maxom Verstappenom, koji je sustigao Australca na ukupno 366 bodova. I dalje je u povoljnoj situaciji, ali napetost raste – naslov će možda odlučiti posljednja utrka u Abu Dhabiju. Ovog vikenda vozi se pretposljednja utrka sezone na Lusail International Circuitu u Kataru, a u sklopu vikenda održava se i Sprint utrka. Na stazi pod svjetlima pustinje očekuje se spektakl: dugi pravci, brzi zavoji i futuristička atmosfera savršena za noćno utrkivanje. Vrijeme obećava idealne uvjete za utrku – sunčano, suho i uz temperature između 19 i 28°C tijekom cijelog vikenda. S 58 bodova još na stolu, pitanje je hoće li Norris osigurati naslov već u Kataru ili će odlučivati Abu Dhabi. Napetost raste, a Lusail obećava uzbudljive trenutke za sve ljubitelje Formule 1. RASPORED TABELA
    • (Koeficijenti 20.11. u 01:05 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use