Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

  1. pena29

    pena29

  • Posts

    • Kolega,vi meni nekak uvijek dan uljepsate.Ozbiljno,nisam sarkastican.Malo provokacije i nasmijete me skroz.Salu na stranu,u pravu ste u svemu kaj ste napisali.Hrvatska repka ne zgleda dobro i vas se sjetio u smislu dati gol su porodjajne muke...
    • Sve ide po planu, kao i uvek, nakon sto prognoza prodje. Registracija na nasem Forumu ima svoju cenu. Forum je u Hrvatskoj, pa ko nije zaljubljen u Hrvatsku, ko ga yebe, neka sada ide u misju rupu i neka ne izlazi odatle do sledece utakmice reprezentacije Hrvatske. Kao da sve ovo nismo vec videli sto puta na nasem Forumu. Nakon utakmice sa Engleskom, “…nema veze, idemo utakmicu po utakmicu”, a nakon 1:0 kroz skrge sa Panamom “… pa gde si sada Leonardo Veliki…” Kao i nakon zavrsetka utakmice izmedju Srbije i Albanije, sada svi koji su gledali utakmicu svojim ocima neka idu u misje rupe. Hrvatska je pobedila Panamu i tacka, znaci Leonardo Veliki ides u misju rupu i psssst. Ako sada kazes Leonardo da je Panama skromna i borbena, a Hrvatska spora, jalova i bez ideje, znas i sam da cemo zavrsiti na Domovini, braniocima i patriotizmu, iako nismo na patriotskom vec kladionicarskom Forumu. Ako sada kazes Leonardo Veliki da Livakovic nije golman vec svetac, i to najbolji svetac na kugli zemaljskoj evo vec na dve izastopne utakmice, ako kazes da osim Baturine, reprezentativci hrvatske reprezentacije pokazuju energiju, entuzijazam i ratnicki mentalitet poput Tsitsipasa i Zvereva iz najboljih dana, cim si se registrovao na nasem Forumu, a Forum je u Hrvatskoj, onda Leonardo Veliki, nema druge nego … sada lepo u misju rupu i da te ne cujemo. Hrvatska reprezentacija nije spora, nije bez ideje, nije tacno da nista do sada nije pokazala, nije tacno da je Livakovic vec dva puta uzastopno igrac utakmice, nije tacno da je Hrvatska primila i vratnicu od Paname, nije tacno da su jedino dva i po igraca hrvatske reprezentacije nesto pokazala do sada, i nije tacno da bi ovako malo na Svetskom Prvenstvu mogli da pokazu i reprezentacije Bugarske, Albanije ili Grcke. Nije tacno da ovo, za sada, ne izgleda dobro, zapravo nista nije tacno sto smo videli svojim ocima. Sve sto smo mogli da vidimo do sada na Svetskom Prvenstvu kada je u pitanju hrvatska reprezentacija nije tacno, jer je Forum u Hrvatskoj. Realnost, skromnost, gledanje malo sire slike, plus otklon od slavnih vremena (barem koliko je moguce), u Medjugorju bi rekli i poniznost, su reci koje nikada nisu isle zajedno sa pricom o patriotizmu. Ostajem pri ranijem stavu, da je moj odgovor na pitanje sta treba ocekivati od hrvatske reprezentacije, nista. I ovo bi bila moja prognoza unapred, za celo Svetsko Prvenstvo, jer bas kao sto i sama rec kaze, prognoziranje znaci nase predvidjanje sta bi moglo da se desi. A ako se desi nesto drugo … u misju rupu, kao i sada, odnosno do sledece utakmice.  
    • @LeonardoDrugi,malo sam razocaran.Cekao sam jucer cijeli dan pljuvanje po Hrvatskoj,meni,kocastoglavom ognjistaru,repki,glotificiranje Belgije,Nizozemske u odnosu na bijednu Hrvatsku a vi nista...Kolega,ulijenili ste se,ccc...
    • Priznaju se samo zlatne medalje-(
    • Ne sjecam se da je taj netko ikada pohvalio i velicao neki od rezultata koje je hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila. Izgleda da se nema sta hvaliti
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use