Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA Playoff 20.5.2016


JackieJack

Recommended Posts

Thompson over 9 rebounds @1.85 tonybet / 1.80 marathonbet

 

Kad god neko ponudi Thompsona na ovoj granici u playoffu cu ga rado ispratiti jer je od pocetka playoffa upao u startnu postavu a pored toga je jedan od najboljih ofanzivnih skakaca u ligi (po nekima i najbolji). U prvoj je ostao na 7 skokova a glavni razlog tome je naravno veoma rani BO gde je maltene sve bilo reseno jos na sredini 3/4. Dok su Cavsi protiv Atlante rusili tricama, Toronto napadaju preko pick and rolla i reketa. Odbrana je takodje bila na nivou u prvoj pa su na obe strane bili predobri. Verujem da je Toronto nesto naucio iz onog prvog ubedljivog poraza te da ce malo bolje braniti tamo gde su bili najtanje. Cavsi su naravno i dalje favoriti i mislim da veceras dobijaju, samo ne onoliko lagano ko pre 2 dana.

Thompson je protiv Atlante 3 od 4 puta isao preko ove granice. Ove sezone u regularnom delu protiv Raptorsa je uvek isao iznad ove granice, tako da je sto se mene tice sve jasno i ponovo uz  njegovih 30-ak minuta morao bi uhvatiti barem 10 skokova. U slucaju tacno 9 sk. kvota je VOID. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • (Koeficijenti 5.12. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama RASPORED
    • Pred nama je veliko finale sezone Formule 1! Dvadeset i tri utrke su iza nas, ostala je još samo jedna – a trojica vozača i dalje su u igri za naslov svjetskog prvaka 2025. Sezona stiže do dramatičnog raspleta ovog vikenda u Abu Dhabiju, gdje će se osim borbe za titulu odlučivati i brojne druge pozicije u poretku. Nakon kaotičnog vikenda u Kataru, Lando Norris i dalje drži vodeću poziciju, ali Max Verstappen i Oscar Piastri ostali su u borbi zahvaljujući preokretima uzrokovanima McLarenovim strateškim propustom pod Safety Carom. Norris ima najjednostavniju računicu – podij mu garantira naslov. Verstappen mora završiti na postolju i nadati se slabijim rezultatima oba McLarena, dok Piastri ostaje u igri jedino s pobjedom ili drugim mjestom, uz niz uvjeta vezanih uz rezultate svojih rivala. McLaren je i dalje favorit zahvaljujući brzini bolida, ali kako je poručio šef momčadi Andrea Stella – za osvajanje naslova morat će odraditi savršen vikend, za razliku od posljednje dvije utrke u kojima su propustili prilike. Sve je spremno za uzbudljiv završetak – Abu Dhabi bi mogao donijeti jednu od najnapetijih borbi za naslov u posljednjim godinama. KAKVO ĆE BITI VRIJEME ZA VIKEND U ABU DHABIJU? Formula 1 stiže na Yas Marinu za završnu utrku sezone, a vozače očekuju tipični uvjeti za Ujedinjene Arapske Emirate – toplo, suho i stabilno vrijeme. Za razliku od prošlih dana, petak donosi nešto više visokih oblaka i lagani sjeverozapadni vjetar, uz temperature između 26 i 28°C. Subota će biti sunčana, također s visokim oblacima i blagim vjetrom, dok se maksimalne temperature ponovno kreću oko 28°C. Nedjeljna utrka očekuje se u potpuno sunčanim uvjetima, uz umjeren sjeverni vjetar i temperaturu od 26°C na startu. Tijekom cijelog vikenda nema nikakve šanse za kišu. Yas Marina tako još jednom donosi klasično tople, stabilne uvjete za finale sezone.
    • (Koeficijenti 27.11. u 12:16 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Nakon dramatične Las Vegas Grand Prix, Lando Norris je doživio udarac u borbi za naslov – on i njegov McLaren kolega Oscar Piastri diskvalificirani su zbog tehničkog prekršaja. Norris sada vodi s 24 boda prednosti nad Piastrijem i Maxom Verstappenom, koji je sustigao Australca na ukupno 366 bodova. I dalje je u povoljnoj situaciji, ali napetost raste – naslov će možda odlučiti posljednja utrka u Abu Dhabiju. Ovog vikenda vozi se pretposljednja utrka sezone na Lusail International Circuitu u Kataru, a u sklopu vikenda održava se i Sprint utrka. Na stazi pod svjetlima pustinje očekuje se spektakl: dugi pravci, brzi zavoji i futuristička atmosfera savršena za noćno utrkivanje. Vrijeme obećava idealne uvjete za utrku – sunčano, suho i uz temperature između 19 i 28°C tijekom cijelog vikenda. S 58 bodova još na stolu, pitanje je hoće li Norris osigurati naslov već u Kataru ili će odlučivati Abu Dhabi. Napetost raste, a Lusail obećava uzbudljive trenutke za sve ljubitelje Formule 1. RASPORED TABELA
    • (Koeficijenti 20.11. u 01:05 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use