Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Smart Beachtour Munster


Recommended Posts

10:00h  L.Schumann/N.Ehlers-J.Schroder/P.Becker  1   1,80  5/10  bet365

 1/2 finalu muškog turnira u Njemačkoj u mjestu Munster sastaju se dva njemačka para Lorenz Schumann/Nils Ehlers i Jonas Schroder/Paul Becker.

Schumann ima 26 god. visok je 192cm,a na tour-u je od 2010.g.Radi se o jednom iskusnom igraču,te je dobar u oba smjera,na prijemu i u napadu (da ne koristim te stručne izraze killls,digs,hitting errors..),također je dosta dobar na servisu.Inače njegova pozicija je iza blokera gdje pokušava čitati protivničke napade. Ehlers ima 24.g. i visok je 210cm jedan izvrstan bloker.Po mom nekom mišljenju će Schroder/Becker njega gađati jer čovjeku od 210cm,nije baš lako na prijemu hvatati servise koji idu dolje nisko.

Schumann/Ehlers ove sezone igraju jake turniru i u jako dobroj su formi.U Lucernu WT3 u Švicarskoj su u 1/8 finala izgubili od jakih Amerikanaca Patterson/Slick  21:17 17:21 12:15,u Itapemi u Brazilu  1/16 finala Capogrosso/Azaad 22:20 21:19 i u finalu Jinjiang u Kini gube u finalu od odličnog Američkog para Tr. Crabb/J.Mayer 13:21 21:18 17:15.

P.Becker/J.Schroder igraju dugo zajedno od 2013.g., ali igrali su samo Smart Beach turnire po Njemačkim gradovima,i tamo imaju dobre rezultate,ali to je bilo davno.Jučer su igrali prvi put nakon 2017.g.  i pobijedili su Karpa/Sievers 21:13 15:21 16:14.Becker je ove sezone igrao sa E.Stadie samo turnire WT1 i imaju omjer 4/4 .A J.Schroder-u je jučer bio prvi meč nakon godinu dana ne igranja BV. Još u prilog ide razlika u visini gdje je Ehlers višlji od Schroder/Becker skoro 20cm,što bi morao iskoristiti.

Koef. je svugdje isti 1,80 što mi je malo čudno,ali trenutna kvaliteta ova dva para i forma se ne može uspoređivati. Ehlers/Schumann su klasa iznad.Iskustvo igranja ove sezone na WT 2,3,4 puno znači i tu se tek vidi kakav je koji par u BV. Po ovom koef. moram uzeti Ehlers/Schumann za 5u.Sretno tko isprati!

EDIT: Lost (set i 2. 18:16 i izgube)

 

Link to comment
Share on other sites

  • darko56 pinned this topic
  • darko56 unpinned and locked this topic
Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Guest Donaldhoima
      Today I have an unusual review, but I decided to share with you about my acquaintance with the https://mostbet-kazakhstan.xyz/
    • Guest fen daison kypit_enSt
      дайсон стайлер для волос официальный сайт с насадками купить цена [url=https://fen-dn-kupit-1.ru/]fen-dn-kupit-1.ru[/url] .
    • Guest Sale247
      Private Lady In Your City - No Selfie - Anonymous Adult Dating https://PrivateLadyEscorts.com [url=https://PrivateLadyEscorts.com/girls.html] Private Lady From Your City [/url] - Anonymous Adult Dating - No Selfie
    • (Koeficijenti 5.12. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama RASPORED
    • Pred nama je veliko finale sezone Formule 1! Dvadeset i tri utrke su iza nas, ostala je još samo jedna – a trojica vozača i dalje su u igri za naslov svjetskog prvaka 2025. Sezona stiže do dramatičnog raspleta ovog vikenda u Abu Dhabiju, gdje će se osim borbe za titulu odlučivati i brojne druge pozicije u poretku. Nakon kaotičnog vikenda u Kataru, Lando Norris i dalje drži vodeću poziciju, ali Max Verstappen i Oscar Piastri ostali su u borbi zahvaljujući preokretima uzrokovanima McLarenovim strateškim propustom pod Safety Carom. Norris ima najjednostavniju računicu – podij mu garantira naslov. Verstappen mora završiti na postolju i nadati se slabijim rezultatima oba McLarena, dok Piastri ostaje u igri jedino s pobjedom ili drugim mjestom, uz niz uvjeta vezanih uz rezultate svojih rivala. McLaren je i dalje favorit zahvaljujući brzini bolida, ali kako je poručio šef momčadi Andrea Stella – za osvajanje naslova morat će odraditi savršen vikend, za razliku od posljednje dvije utrke u kojima su propustili prilike. Sve je spremno za uzbudljiv završetak – Abu Dhabi bi mogao donijeti jednu od najnapetijih borbi za naslov u posljednjim godinama. KAKVO ĆE BITI VRIJEME ZA VIKEND U ABU DHABIJU? Formula 1 stiže na Yas Marinu za završnu utrku sezone, a vozače očekuju tipični uvjeti za Ujedinjene Arapske Emirate – toplo, suho i stabilno vrijeme. Za razliku od prošlih dana, petak donosi nešto više visokih oblaka i lagani sjeverozapadni vjetar, uz temperature između 26 i 28°C. Subota će biti sunčana, također s visokim oblacima i blagim vjetrom, dok se maksimalne temperature ponovno kreću oko 28°C. Nedjeljna utrka očekuje se u potpuno sunčanim uvjetima, uz umjeren sjeverni vjetar i temperaturu od 26°C na startu. Tijekom cijelog vikenda nema nikakve šanse za kišu. Yas Marina tako još jednom donosi klasično tople, stabilne uvjete za finale sezone.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use