Beč je danas u potpunosti preplavljen navijačima Bosne i Hercegovine koji stvaraju pravu navijačku euforiju uoči večerašnjeg kvalifikacijskog dvoboja protiv Austrije. U gradu vlada posebno raspoloženje, a očekuje se da će plavo-žuti navijači na stadionu “Ernst Happel” večeras ponuditi atmosferu kakva se rijetko viđa na gostujućim terenima.

Zmajevima je večeras potrebna pobjeda za direktan plasman na Svjetsko prvenstvo, što dodatno pojačava naboj među navijačima koji su u velikom broju stigli iz svih krajeva Europe kako bi pružili podršku nacionalnom timu.
Prema dojmovima novinarskih ekipa, atmosfera u Beču se iz sata u sat sve više zagrijava, a posebno živo je u blizini restorana Ferhatović, koji je postao svojevrsna centralna tačka okupljanja naših navijača. To i ne čudi, s obzirom na to da su iz ovog poznatog restorana prije nekoliko dana najavili podjelu 300 besplatnih porcija ćevapa za sve navijače BiH.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









