NaslovnicaVijestiMourinho iskreno nakon poraza: Sve je bilo odlučeno i prije prve utakmice

Mourinho iskreno nakon poraza: Sve je bilo odlučeno i prije prve utakmice

Fenerbahče je u 32. kolu turske Superlige poražen s minimalnih 1:0 od Bešiktaša, čime je, četiri kola prije kraja prvenstva, zaostao osam bodova za vodećim Galatasarayem. Hrvatski vratar Dominik Livaković utakmicu je pratio s klupe, a trener Jose Mourinho nakon susreta je sugerirao kako je borba za naslov možda bila besmislena od samog početka.

“Nema potrebe da pričam o njima (misleći na Galatasaray, op. a.). Mogu govoriti samo o samoj ligi. Sve što sam govorio tijekom sezone i dalje vrijedi. Jedan od najvećih problema Fenerbahçea je taj što se mora nositi s vrlo snažnom i dobro uhodanom strukturom. To je nešto što nadilazi kvalitetu ili želju. Moji igrači to osjećaju i svjesni su da ono što žele jednostavno nije ostvarivo”, rekao je Mourinho.

Istaknuo je da je njegova momčad uložila maksimalan trud: “Igrači su dali sve od sebe, i zato su za mene nedodirljivi. Nije stvar u tome koliko su dobro igrali, već koliko su se trudili. Ova utakmica nije odlučila prvenstvo. Znamo da ćemo sezonu ponovno završiti na drugom mjestu.”

Na kraju je iznio kontroverznu tvrdnju:

“Vjerujem da je ishod ove lige bio unaprijed određen. Naravno, matematički gledano, bodovi koje smo izgubili kod kuće su imali utjecaj, ali ono što sam rekao vrijedi – kraj prvenstva bio je poznat još prije nego što je počeo.”

Najnovije vijesti

Najnovije najave utakmica

LIVE STREAM

Gledajte sportove uživo na bet365! Vrijede restrikcije za određene države. Uvjet je korisnički račun s uplaćenim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. BeGambleAware.org , 18+

RECENZIJA BET365 KLADIONICE

Profesionalni kladioničari se klade u ovoj kladionici! Saznaj zašto je po našem i mišljenju mnogih ovo najbolja kladionica na svijetu! Sve o bet365 kladionici i promocijama za nove i postojeće igrače!