Superkompjuter je predvidio pobjednika Lige prvaka nakon prvih utakmica osmine finala. Prognozirali su da ćemo ponovo gledati englesko finale.
Liverpool, Manchester City i PSG idu u revanš sa prednošću nakon pobjeda nad Interom, Sportingom i Real Madridom.
Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!
Da ne spominjemo Chelsea koji je u utorak pobijedio Lillea sa 2-0, dok su rezultati između Salzburga i Bayerna, Villarreala i Juventusa, Atletico Madrida i Manchester Uniteda, te Benfice i Ajaxa bili neriješeni.
Prema predviđanju superkompjutera, Manchester City će osvojiti svoj prvi naslov Lige prvaka nakon prošlosezonskog razočarenja. Građani su prošle sezone izgubili od ekipe Thomasa Tuchela, a ove sezone su glavni favoriti za osvajanje po kvoti 3.25 u bet365 kladionici.
Superkompjuter je predvidio da će Manchester City u finalu pobijediti domaćeg rivala Liverpoola.
Očekuje se da će nositelj Chelsea ispasti u polufinalu zajedno sa Bayernom, dok se predviđa da će Manchester United i PSG biti izbačeni iz natjecanja u četvrtfinalu.
Što se tiče Reala i Atletica, superkompjuter računa da će nakon poraza u prvoj utakmici ispasti u osmini finala.
Uzvratne utakmice osmine finala se igraju 8.,9, 15. i 16. ožujka.