Klubovi · sve o klubu: vijesti, raspored, kvote, sastav, stadion
Klubovi · sve o klubu: vijesti, raspored, kvote, sastav, stadion
Rudeš grb
HNL · Velika Gorica, Hrvatska

Rudeš

NK Rudeš
Osnovan2017.StadionGradski stadion Velika Gorica · 5.200TrenerAlen PeternacHNL9. mjesto · 10 bod.
HNL · 12. kolosubota, 31. listopada 2026. · 18:00

Sljedeća utakmica

Rudeš
18:00sub 31.10.
Dinamo

Rudeš raspored utakmica

sezona 2026/27
31.10.subRudeš–Dinamo18:00HNL · 12. kolo
23.1.subRijeka–Rudeš00:00HNL · 19. kolo
30.1.subRudeš–Osijek00:00HNL · 20. kolo
6.2.subDinamo–Rudeš00:00HNL · 21. kolo
13.2.subRudeš–Lokomotiva00:00HNL · 22. kolo
20.2.subVaraždin–Rudeš00:00HNL · 23. kolo

Zadnje utakmice

← starije · najnovije →
25.10.nedOsijek–Rudeš0:1HNL · 11. kolo
Forma u ligiINPIP→

Klubovi na karti · HNL

10 klubova · 8 gradova
Zašto baš bet365

Ponuda za Rudeš – Dinamo kakvu domaće kladionice nemaju

  • 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, udarci, strijelci, hendikepi
  • Bet Buildergolovi, kartoni i udarci u jednom listiću na istu utakmicu
  • Uživo + Cash Outkladi se tijekom utakmice i zatvori listić prije kraja
18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno
Tablica · HNLcijela tablica →
#UGRB
1 Hajduk11+1023
7 Slaven11-913
8 Lokomotiva11-411
9 Rudeš11-1310
10 Gorica11-87
54 odigranih utakmica

Svi sa svima · HNL

redak = domaćin, stupac = gost · uokvireno: sljedeće kolo

HAJ

DIN

VAR

RIJ

OSI

IST

SLA

LOK

RUD

GOR
Hajduk20.3.3.4.15.5.13.2.30.1.6.3.1.5.8.5.17.4.
Dinamo22.5.13.2.10.4.12.5.1.5.23.1.13.3.6.2.27.2.
Varaždin23.1.24.4.6.2.13.3.27.2.10.4.22.5.20.2.12.5.
Rijeka13.3.30.1.17.4.27.2.13.2.22.5.12.5.23.1.1.5.
Osijek24.4.6.3.15.5.8.5.20.3.20.2.6.2.10.4.3.4.
Istra10.4.20.2.8.5.24.4.22.5.6.2.23.1.6.3.13.3.
Slaven12.5.3.4.30.1.20.3.1.5.17.4.27.2.15.5.13.2.
Lokomotiva20.2.15.5.20.3.6.3.17.4.3.4.8.5.24.4.30.1.
Rudeš27.2.17.4.1.5.3.4.30.1.12.5.13.3.13.2.22.5.
Gorica6.2.8.5.6.3.20.2.23.1.15.5.24.4.10.4.20.3.
pobjeda domaćinaneriješenopobjeda gosta

Trener Rudeš: Alen Peternac

Česta pitanja o klubu Rudeš

Kada Rudeš igra sljedeću utakmicu?

Sljedeća utakmica: Rudeš – Dinamo, subota, 31. listopada 2026. · 18:00 (HNL · 12. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sljedeća utakmica”.

Tko je trener kluba Rudeš?

Alen Peternac je trener kluba Rudeš.

Gdje igra Rudeš i koliki je kapacitet stadiona?

Rudeš domaće utakmice igra na stadionu Gradski stadion Velika Gorica (Velika Gorica), kapaciteta 5.200 mjesta.

Na kojem je mjestu Rudeš u tablici (HNL)?

Rudeš je trenutno na 9. mjestu s 10 bodova nakon 11 utakmica (3 pobjeda, 1 neriješenih, 7 poraza, gol-razlika -13).

Prije nego odigraš

Naše prognoze za danas, pa listić

Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mjestu i obnavljaju se svaki dan. Isplata dobitka na račun obično traje 1–3 radna dana.

Novi igrači: do 25 € u bonus kreditima uz uplatu od 5 € i prvu okladu.

18+ · Vrijede uvjeti · Igraj odgovorno