NaslovnicaVijestiEvo što je John Terry rekao na odlazak Abramoviča iz Chelseaja!

Evo što je John Terry rekao na odlazak Abramoviča iz Chelseaja!

Nekadašnji kapetan Chelseaja, John Terry se osvrnuo na vijest da Roman Abramovič prodaje klub sa Stamford Bridgea.

Abramovič je tu informaciju potvrdio priopćenjem u kojem je naveo da neće tražiti od kluba svoj zajam u iznosu od 1.5 milijardi funti, te da će novac koji skupi od prodaje ddati u zakladu za pomoć žrtvama rata u Ukrajini.

Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!

Navijači Chelseaja su sa oduševljenjm dočekali gestu Rusa koji vodi njihov klub skoro 20 godina. Izrazili su veliko poštovanje i zahvalnost Abramoviču koji je napravio Plavce jednim od najboljih nogometnih klubova na svijetu.

Svoje mišljenje o vlasniku i njegovom odlasku otkrio je i John Terry:

“Hvala ti Romane. Najbolji vlasnik na svijetu.”

Bivši engleski reprezentativac je u vrijeme Romana Abramoviča osvojio pet naslova Premier lige, jednu Ligu prvaka i ukupno 17 trofeja.

Najnovije vijesti

Najnovije najave utakmica

LIVE STREAM

Gledajte sportove uživo na bet365! Vrijede restrikcije za određene države. Uvjet je korisnički račun s uplaćenim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. BeGambleAware.org , 18+

RECENZIJA BET365 KLADIONICE

Profesionalni kladioničari se klade u ovoj kladionici! Saznaj zašto je po našem i mišljenju mnogih ovo najbolja kladionica na svijetu! Sve o bet365 kladionici i promocijama za nove i postojeće igrače!