NaslovnicaVijestiBrazil ima novog trenera

Brazil ima novog trenera

Brazilski mediji javljaju da će španjolski stručnjak Luis Enrique postati novi izbornik brazilske nogometne reprezentacije, nakon što su Carlo Ancelotti i Jose Mourinho prethodno odbili tu funkciju.

Navodi se da je Nogometni savez Brazila dogovorio suradnju s Enriqueom do 2026. godine, te da je on sam oduševljen idejom da predvodi brazilske nogometaše i da je vrlo motiviran za rad na ovoj poziciji izbornika.

Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!

Prethodno su Brazilci pokušali dovesti Josea Mourinha na tu poziciju, ali ih je on, baš kao i selekciju Portugala, odbio zbog projekta koji je započeo u Romi. Dobili su i odbijenicu od sadašnjeg trenera Real Madrida – Carla Ancelottija, pa je na kraju izbor pao na Enriquea.

On će na tu poziciju doći umjesto Titea, trenera koji je brazilsku momčad vodio u ukupno 81 utakmici i s kojom je osvojio Copa Americu 2019. godine.

Posljednji angažman Lusi Enrique imao je na klupi španjolske reprezentacije, ali je tu poziciju napustio nakon Svjetskog prvenstva u Kataru, gdje su izgubili od Maroka u osmini finala i ispali s turnira.

Luis Enrique je svoju trenersku karijeru započeo u Romi gdje je radio u sezoni 2011/2012, a nakon toga je trenirao Celtu Vigo. U sezoni 2014./2015. preuzeo je Barcelonu i na klupi ove momčadi bio do 2017. godine, nakon čega je u dva navrata vodio španjolsku reprezentaciju.

Najnovije vijesti

Najnovije najave utakmica

LIVE STREAM

Gledajte sportove uživo na bet365! Vrijede restrikcije za određene države. Uvjet je korisnički račun s uplaćenim pologom ili da ste se okladili unazad 24 sata. BeGambleAware.org , 18+

RECENZIJA BET365 KLADIONICE

Profesionalni kladioničari se klade u ovoj kladionici! Saznaj zašto je po našem i mišljenju mnogih ovo najbolja kladionica na svijetu! Sve o bet365 kladionici i promocijama za nove i postojeće igrače!