Brazilski krilni napadač Antony (23), član Manchester Uniteda, ponovno se pridružio svojoj momčadi nakon što je bio privremeno suspendiran iz kluba i reprezentacije Brazila. Ova suspenzija uslijedila je nakon ozbiljnih optužbi za obiteljsko nasilje, prijetnje i tjelesne ozljede koje su iznijela njegova bivša djevojka, a kasnije su se slične optužbe pojavile i od strane još dvije djevojke.

Ukoliko nemate račun u bet365 kladionici, preuzmite sjajan BONUS DOBRODOŠLICE za sve čitatelje „svijetkladjenja.com“ portala od 100% na iznos uplate do 25€!
Brazilski igrač se ponovno pridružuje treninzima i bit će na raspolaganju treneru Eriku ten Hagu, prema objavi Manchester Uniteda.
Klub je izdao službeno priopćenje u kojem ističe da se od lipnja, kada su se pojavile optužbe, Antony surađivao s policijom u Brazilu i Ujedinjenom Kraljevstvu te da će se vratiti treninzima dok istraga još uvijek traje. Klub će odlučiti o daljnjim koracima ovisno o ishodu istrage, istaknuvši svoju jasnu osudu svih oblika nasilja.
Bet365
Bet-at-home
888sport
Dafabet
Titanbet









