Danas je na rasporedu Premiership, Primera, HNL i još mnoge druge utakmice...
Hajduk - Osijek 1
Dakle Hajduk je izgubio nakon što je teško oštećen na gostovanju kod Lokomotive. Nakon toga gostovao je u Rijeci gdje je imao veliki broj izostanaka i protiv objektivno kvalitetnije Rijeke izgubio 1:0.
Osijek sam gledao u zadnjem kolu gdje su na domaćem terenu izgubli od Lokomotive 3:1. Ono što su pokazali u drugom poluvremenu bilo je kriminalno. Izjednačili su iz kaznenog udarca i imali igrača više, međutim unatoč igraču više pred svojom publikom su u zadnjih 10 minuta utakimice uspjeli primiti čak dva gola. Amaterski, nemam drugog izraza. Umjesto da su napadali, stvarali prilike, realizirali igrača više oni su primili, ne jedan nego dva gola.
Ovo igram ponajviše nakon viđenog u prošlom kolu. Vrijeme je da Hajduk pobijedi nekoga, a onakav Osijek teško može išta uzeti na Poljudu, i protiv nekompletnog Hajduka.