Ma uzasni su nemam rijeci, nemaju sutera izvan 16, Ronaldo opali po golu 8 put s 30m, 35m, 1 ce uc, ovi u Barci samo Messia traze, vidilo se to i preprosle godine protiv Liverpoola u uzvratu, Alba sam ispred golmana on Messiu dodaje jos iza ledja. Katastrofa su, Navijac sam BArce od 2002., Messia volim ali vrijeme mu je proslo u Barci, previse je opusten ovdje, Barca ima trenutno po meni odlicne mlade igrace Pedri, Ansu, Trincao, ali jednostavno nemogu se opustit jer svku izgubljenu loptu Messi pogne glavu, ti momci misle kako su ga razocarali, boje se pucati radi njega, da im nesto ne dobaci, nemogu se opustiti, a relno to su momci od 17 godina, halo ej 17 godinaaaaa..... ja mislim da bi bez Messia bila ljepotica za gledat, bar jedan mec da se svi opuste.... al vidjet cemo. A ovi ostali igraci (Busquets, Roberto, Pique) koj igraju na staru slavu, nisu ni za Betis trenutno, a kamoli za Barcu