Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 26.8.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Primera

Petak2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Petak3.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Petak4.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Petak5.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

Petak6.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 24.8. u 20:10 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Link to comment
Share on other sites

Betis - Osasuna Više od 2.5 gola (2.00) bet365

Betis je prošle sezone bio jedna od najboljih momčadi u španjolskoj ligi i kao rezultat toga su osigurali peto mjesto. U međuvremenu se Osasuna morala zadovoljiti 10. mjestom. Ovaj put obje su momčadi započele sezonu impresivnim nizovima pobjeda.

Betisu je prošle sezone izmaklo mjesto među top četiri sa razlikom od pet bodova i bili su jedna od nekolicine momčadi koja je uspjela postići više od 60 golova na cijelom turniru. Također treba spomenuti da su i pred domaćim navijačima konstatno postizali golove. Veliko samopouzdanje im daje činjenica da su svoju formu iz prošle sezone prenijeli u novu.

Betis je u nizu od tri pobjede, dok su također u nizu od četiri utakmice bez poraza. Oni su postigli dva ili više golova u sva četiri ova susreta.

Osasuna je odlučna uspostaviti se kao jedna od najboljih u Španjolskoj. U novoj sezoni do sada u dva odigrana kola imaju dvije pobjede, a tu su formu uspjeli pokazati i u gostima. Osasuna je pobijedila Sevillu i Cadiza. U nizu su od pet pobjeda, dok su uspjeli postići dva ili više golova u četiri od tih pet susreta. Većina međusobnih susreta između ova dva tima bilo je sa dosta golova što očekujem i ovdje. U prethodnom međusobnom susretu Betis je na ovom stadionu dobio Osasunu sa 4-1. Očekujem više od 2.5 gola na ovoj utakmici.

Real Betis: Silva; Ruibal, Pezzella, Gonzalez, Moreno; Rodriguez, Carvalho; Rodri, Fekir, Juanmi; Iglesias

Osasuna: Herrera; Pena, U.Garcia, D.Garcia, Cruz; Avila, Moncayola, Torro, Gomez; Budimir, Oroz

Screenshot_13.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Freiburg - Bochum 1 (1.44) bet365

Freiburg i Bochum će otvoriti četvrto kolo Bundeslige u petak navečer na stadionu Europa-Park. Domaćini će imati lijepu priliku ponoviti dobar ulazak u sezonu i zabilježiti treću ligašku pobjedu u četiri susreta. Freiburg se vratio nakon poraza od 1-3 protiv Borussije Dortmund pobijedivši Stuttgarta sa 0-1 na gostovanju prošlog vikenda.

Momčad Christiana Streicha pokazala je mnogo bolje nastupe kod kuće nego na gostovanjima u prethodnom razdoblju, ali su dobro započeli novu sezonu pobijedivši u oba dosadašnja gostovanja. Ne možemo porediti njihov jedini poraz protiv Dortmunda na domaćem terenu u drugom kolu, jer Freiburg sada igra sa mnogo slabijim protivnikom Bochumom. Puno bolji dojam u prva tri kola ostavio je domaćin. Dobili su i prethodnu domaću utakmicu protiv Bochuma sa 3-0 sredinom travnja ove godine.

Što se tiče gostiju, oni nisu baš sjajno započeli novu sezonu. Imaju tri poraza u prva tri kola, a u prošlom su izgubili sa 7-0 od prvaka Bayerna. Thomas Reis ima velikih problema sa svojom obranom, jer se čini da Bochum previše olako prima golove.

Bochum trenutno ima najgoru obranu u ligi sa 12 primljenih golova u prva tri kola. Primili su tri gola u prethodnom gostovanju (3-2 poraz od Hoffenheima unatoč činjenici da su imali dva gola prednosti u toj utakmici). Ovdje bi sve osim pobjede Freiburga po kvoti 1.44 u bet365 kladionici bilo veliko iznenađenje.

Freiburg: Flekken; Sildillia, Ginter, Lienhart, Gunter; Keitel, Hofler; Sallai, Doan, Grifo; Gregoritsch

VfL Bochum: Riemann; Gamboa, Ordets, Heintz; Osei-Tutu, Stoger, Goralski, Janko; Asano; Hofmann, Zoller

Screenshot_14.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Moja 2 para za danas:

Gorica - Istra 1x

Gorica je u prošlom kolu igrala jako dobro kod Slaven Belupa. Vodila je 1:0 i imala prilike za otići na 2 pogotka razlike. Umjesto toga Belupo je na ''mišiće'' okrenuo utakmicu. Nadam se samo da im to neće utjecati na samopouzdanje. Kolo prije su uzeli doma 3 boda protiv dobre Lokomotive. Igraju dosta dobro te zadnje utakmice i kao takvi bi trebali uzeti pobjedu danas. Istra je počela skupljati bodove. No zbog dobre igre, a i same kvalitete te domaćeg terena idem sa Goricom. Realno bi ovdje trebala uzeti 3 boda, ja uzimam dvoznak.

Ajaccio - Lille Lille daje gol

Ajaccio je novi prvoligaš koji nije najbolje ušao u sezonu, mada imali su gostovanja kod Lyona i Rennesa koji su ekipe iz samoga vrha. Ipak statistika im nije bila dobra u tim prvim utakmicama. Nisu se kao slabija ekipa nametnuli ni u duel igri, a kamoli u nekim drugim statističkim rubrikama. Lille možda nije najbolja ekipa za igranje golova. No ulazak u sezonu je bio dobar do ovog razbijanja od strane PSG-a koji igra odlično na početku sezone. Ove sezone mi se čini Lille kao ekipa koja bi napadački morala biti bolja nego prije. Uz opasne Davida, Bambu i Yazicia, tu je iskusni Cabella koji ipak danas neće biti u sastavu. Nekako očekujem da Lille dođe barem do pogotka danas. Po ovim brojkama iz prva tri kola, djeluje mi da im je Ajaccio prava prilika za uzeti i 3 boda.

 

Link to comment
Share on other sites

Moj post sa drugog foruma. Volio bih cuti misljenje ljudi koji vole da igraju kartone.

 

Djirona - Selta
Sudi Del Sero Grande. Ove sezone jednu sudio u Primeri (Osasuna - Sevilla), dao osam zutih i dvije u Evropi (Ferencvaros - Karabag, osam zutih, CZ-Makabi, dva zuta, cudna utakmica).
Dobar je Del Sero, kad sudi ovim klubovima na granici Primere i Segunde.
Djirona u prva dva kola dobila pet kartona, Selta sedam.
Igramo over 6.5 po kvoti 2.08 (Wwin)

Betis - Osasuna
Sudi Munuera.
Dosada u sezoni sudio Sosijedad - Barselona, dao tri kartona u mecu koji je bio dobar sa obje strane, atraktivan sa dosta cistom igrom.
Sada imamo sljedecu situaciju. Na prva dva meca Betisa u La Ligi pokazano je 23 zuta i jedan crveni karton. Nevjerovatno. Proslo kolo Majorka - Betis, cak 15 zutih, od cega osam Betisu. Na dva meca OSasune pokazano 14 zutih i jedan crveni.
Dakle, imamo dvije ozbiljno grube ekipe sa nekoliko ludih glava sklonih crvenim kartonima. Ali imamo i sudiju koji zna da kalkulise i ceka. Otuda na manji ulog
Over 5.5 po kvoti 2.18 (wwin)

Azaksio - Lil
Sudi Leonard, moram reci da mi je nepoznat sa stilom. U dosadasnjem toku sezone sudio jedan mec i pokazao dva crvena kartona (Klermon - Nica, oba gostima).
Azaksio je dosada igrao jedan mec kuci, izvukao 0 0 protiv Lansa i dobio pet zutih kartona. Nesto slicno slutim i danas.
Glavni tip over 4.5 kartona po 1.80 (wwin)
Sporedni tip
Azaksio 4+ kartona po 5.50 (wwin)
Jos sporedniji tip
Azaksio 3+ kartona PP po kvoti 25 (Wwin)


Meceve u Italiji ipak necu igrati, ali neki trendovi postoje.
Monca - Udineze
Domaci su se pokazali vrlo korektnim u prva dva kola, za razliku od gostiju koji su tukli i doma Salernitanu i Milan u gostima.
Mozda probati Udinese dobija vise kartona.
Sudi Di Belo, solidan kartonas

Lacio - Inter
Ovdje sudi Fabri koji se nesto rjedje masa za dzep, ali je ovo derbi i svasta moze da bude ako se dignu tenzije.
Kad bih morao, igrao bih over 5.5.

Link to comment
Share on other sites

Borac-Leotar 1

Džumhur-Fatić 1

Borac jednostavno mora kuci dobijati ovakve utakmice ako misli biti u utrci za prvaka BiH. Leotar dosta slab na strani 4 izgubljene i 2 nerjesene utakmice, dakle nema pobjede.. tako ce biti i danas protiv ekipe trenera Lalatovica. U nekim kladionicama ovaj par je blokiran ili je izbačen iz ponude.

Džumhur bi konačno trebao doći do nekog finala i pokušati prekinuti svoj post u osvajanju turnira. Ovaj chall. turnir koji se igra u Banja luci nije pretjerano jak tako da mislim da Damir ovdje ide do kraja iako neipresionira svojom igrom. Fatić je jedan osrednji chellanger igrač o koji nema nekih zapaženih rezultata.

Sretno ko prati..

Screenshot_20220826-160346_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, Nile said:

Off topic 

Ne mogu uplatiti listić na bet365 online kladionica" rel="external">bet365. Izbaci mi neki error i odma me odjavi sa accounta.

Inace sam iz Hrvatske i normalno sam igrao prošli tjedan, ali trenutno boravim u BiH i ovo se počelo događati. Ima li netko rješenje?

 

 

 

 

ne mozes iz druge drzave kladit se, jedino ak imas mogucnost interneta preko hrvatske sim kartice

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Zanimljivi su koef.na golove prvo poluvrijeme.Neka svatko odluci koliko ce uloziti i granicu ali bar dva bi mogla pasti u prvom.Auckland je amaterska momcad ciji igraci imaju stalne poslove i ne vjerujem da nece dobiti bar dva gola u prvom.Ako tko prati,sretno.
    • Peta, finalna, odlucujuca utakmica za titulu prvaka litvanskog kosarkaskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa (prvi deo) Post sam napisao u petak, a ubacio u Topic za subotu, a napisacu i drugi deo gde cu jos jednom pokusati da vas ubedim da svi zajedno idemo sa Zalgirisom, pa makar i pali.Ali, pre analize, najpre da primovisem kosarku, kraljicu svih sportskih igara. Zivela kosarka, najlepsa, najuzbudljivija, najbrza, najzanimljivija i najpametnija sportska igra na svetu. Zivela ova predivna igra u kojoj se trazi vestina da u delicu sekunde donesete pametnu i korisnu odluku. Ziveo sport u kojem je moguce da tri sekunde pre kraja utakmice vodite cetiri poena razlike, imate posed lopte, i ipak izgubite. Ziveo sport koji nikada ne bi mogli igrati Seadi Kolasinci, Tsitsipasi, Zverevi ili razni Balotelli ili Livaje, Kalinici ili Rebici, jer u kosarci nema sta da trazite ako nemate mozga Da ste gledali samo jednu, bilo koju, a kamoli sve cetiri utakmice Finala litvanskog prvenstva izmedju Zalgirisa i Rytasa, mogli ste da vidite kako zivot moze da bude lep, zanimljiv i uzbudljiv, a kladjenje prava pravcata terapija za zdravlje svakog kockara. Litvansko Finale za titulu se igra na tri dobijene, a sta se sve desavalo u ovom Finalu ja ne bih uspeo da vam napisem na manje od deset stranica teksta. Najkrace receno, prvo je Zalgiris u trileru i nakon dva produzetka izgubio kod kuce, pa je onda Rytas izgubio kod kuce, pa onda opet Zalgiris, opet kod kuce, a juce je i Rytas drugi put izgubio kod kuce. Cetiri utakmice i sve cetiri pobede gostiju … cccccc Po svim drustvenim mrezama, platformama, a i na You Tube mozete videti highlightse ili najzanimljivije trenutke jucerasnje utakmice, a ja bih narocito preporucio da pogledate u tih nekoliko minuta atmosferu na tribinama. Napisacu i drugi deo analize za petu, odlucujucu utakmicu, ali za sada, u ovom prvom delu, samo zelim da imate neku predstavu iz kakvih konopaca se izvukao Zalgiris pre dva dana. Ja stvarno odavno nisam video onakav sportski ambijent kao na jucerasnjoj utakmici gde se ceo grad obukao u crveno i dosao u dvoranu da uzivo doceka titulu Rytasa. Kao i na svim prethodnim utakmicama, igraci Rytasa su se bacali na glavu, sutirali sa preko deset metara, i deset puta bacali Zalgirisa medju konopcima. U pravoj ludnici na tribinama, Rytas je vec na samom pocetku druge cetvrtine vodio sa 33:17 a trener Trinchieri je vec u prva tri minuta potrosio svoja dva time-outa, a na pocetku cetvrte cetvrtine, domacini su lagano vodili cetrnaest poena razlike. Sada cu sve da preskocim i da opisem dramu i triler u poslednjih 27 sekundi. Rytas je vodio pola kosa razlike 27 sekundi pre kraja, a Zalgiris je imao posed lopte i 24 sekunde za napad. Napad je isao na najboljeg igraca gostiju Francisca (29 poena, sedam asistencija i pet skokova) koji je promasio 7 sekundi pre kraja, pa su igraci Zalgirisa bili prinudjeni da prave faul. Na sedam sekundi pre kraja domaci su imali pola poena razlike i dva bacanja.  Teorija, a to znaju cak i seoski treneri, kaze da prednost od pola poena, cak i ako ubacite samo jedno bacanje, ne moze da se ispusti. Ako ubacite oba bacanja, sa tri razlike i sedam sekundi do kraja, mozete da radite sta god hocete, da pravite faul, branite napad ili nesto trece, u najmanju ruku imate produzetak. Ako igrac ubaci samo jedno bacanje, svaki seoski trener ce vam reci da odmah pravite faul, protivnik ce imati dva bacanja, a vi produzetak u dzepu i sedam sekundi za napad. A sta se na utakmici dogodilo mozete pogledati na bilo kojoj drustvenoj mrezi, platformi ili You Tube, dovoljno je samo da ukucate Rytas vs Zalgiris. Danas (subota) se igra peta, odlucujuca utakmica u Kaunasu, a ja pozivam sve kolege vec u petak, da idemo svi zajedno sa Zalgirisom po kvoti od 1,35 pa makar i pali. Ako Zalgiris izgubi, to ce znaciti da nije osvojio titulu jer nije bio u stanju nijednom da dobije kod kuce iz tri utakmice, a u celoj sezoni je izgubio samo dva puta ukupno. Meni je samo zao ako niko od kolega sa Foruma nije ispratio ovu finalnu seriju, samo da vidite u kakvim konopcima je bio Zalgiris, kao bokser kada deset puta pada u ringu, i deset puta ne zna da pronadje izlaz iz ringa. Meni deluje da u kosarci postoji, kao u boksu, mogucnost da trener baci peskir u ring i tako spasi svog boksera batina, da bih ja to uradio da sam sedeo na klupi Zalgirisa. A oni sutra imaju mogucnost da se sve zaboravi, a da se samo pamti titula. Kao sto ce se samo pamtiti da je kolega @mesrine na kraju ove sezone bio sedmi u svetoj Poslednjij Sansi, a niko se za deset godina nece secati sta se sve desavalo tokom sezone. Pre nekoliko dana kolega @Marko15 je preporucio da danas (petak) igramo nesto u vezi golova na utakmici Benfica vs Auckland City a ja ne znam sta da igramo posto je over 2,5 gola na toj utakmici kvotiran sa 1,03 ali odigrajte sta god hocete, samo hajde da to sto odigrate svi zajedno vezemo sa jedinicom na Zalgiris po 1,35. Ocekivao sam jedinicu na Zalgiris po 1,18-1,20 tako da je ovih 1,35 sasvim pristojna kvota, a predpostavljam i da ce to padati do sutra. Ja sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa golom svetog Bayerna po kvoti od 1,10 (ukupna kvota 1,48) pa sam jedinicu na Zalgiris vezivao i sa utakmicama prvog kola Serie A koje se igra tek krajem osmog meseca. Neka stoje uplate nekoliko meseci, nista im nece faliti.  
    • Seattle - Atletico 2/2 (2.05) bet365 Nakon poraza na otvaranju turnira, i Seattle Sounders i Atletico Madrid večeras traže prve bodove na Svjetskom klupskom prvenstvu. U okviru drugog kola skupine B, domaćin Seattle suočit će se s europskim velikanom Atleticom, koji unatoč lošem startu u susret ulazi kao izraziti favorit. Momčad Diega Simeonea doživjela je težak poraz (0:4) protiv francuskog prvaka PSG-a. Iako su mogli povesti - Julian Alvarez imao je poništen pogodak, a Alexander Sorloth promašio zicer – Španjolci su na kraju primili čak 11 udaraca u okvir gola i zasluženo izgubili. Upravo zato, Atletico će protiv Seattlea tražiti iskupljenje i vraćanje samopouzdanja. Utakmica protiv predstavnika MLS-a došla je u pravom trenutku za Španjolce koji žele dokazati da poraz protiv Parižana nije pravo mjerilo njihove kvalitete. Američki predstavnik otvorio je natjecanje porazom 1:2 od brazilskog Botafoga. Ipak, druga polovica utakmice donijela je mnogo bolje izdanje Soundersa, koji su dominirali terenom i susret završili s čak 23 udarca prema golu. Iako su pokazali borbenost, Brian Schmetzer i njegova ekipa morat će podići razinu igre kako bi ostali konkurentni protiv protivnika svjetske klase poput Atletica. Soundersi su uoči turnira primili po tri pogotka u dva uzastopna MLS poraza protiv Minnesote i Vancouvera, što dodatno naglašava njihove obrambene probleme. Atletico će to zasigurno pokušati iskoristiti. Sve osim pobjede Atletica Madrid bio bi veliki šok. Očekuje se da će Simeoneova momčad krenuti agresivno od samog početka i osigurati vodstvo već do poluvremena. Preporučena oklada: Atletico vodi na poluvremenu i pobjeđuje na kraju (kvota 2.05). Vrijedi razmotriti i okladu na pogodak Juliana Alvareza u bilo kojem trenutku utakmice (kvota 1.95). Argentinski napadač bio je najbolji strijelac Atletica prošle sezone i iznimno je opasan u završnici. Očekivani sastavi: Seattle Sounders: Frei – A. Roldan, Kim, Ragen, Tolo – Vargas, C. Roldan – Vargas – Ferreira, Rusnak, Kent – Musovski Atletico Madrid: Oblak – Molina, Le Normand, Gimenez, Galan – Simeone, De Paul, Gallagher, Koke – Griezmann, Alvarez (Koeficijenti 19.6. u 16:03 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Finale litvanske kosarkaske lige Znam da smo svi mi, kolege sa Foruma, na odmoru, i da je Forum umro tokom letnjih meseci, ali i ja cu umreti, ako ne napisem nekoliko recenica o litvanskom kosarkaskom Finalu. Za one kolege koji ne prate kosarku, ili imaju manje od dvanaest godina, Zalgiris je u litvanskoj kosarci, ono sto je Bayern u fudbalskoj Bundesligi. Najbolji, najveci i ubedljivo najprivilegovaniji litvanski klub. Za litvanske prilike su odlicno organizovan klub, imaju odlicnu skolu kosarke, imaju sjajan domaci teren i publiku koja razume kosarku, a malo su i pogurani od grada i drzave, ali su svakako zdrav klub. Pa ipak, prosle godine nisu bili prvaci, a u Euroleague su prosli “onako”, mogli su bolje, ali i gore. Sa onakvim rosterom i budzetom, ne osvajanje titule je ravno ne osvajanju titule Bayerna u nemackoj Bundesligi. Zalgiris je lagano priveo kraju regularni deo prvenstva na prvom mestu sa samo dva poraza, dok je drugoplasirani Rytas imao sedam, a treceplasirani Lietkabelis cak sesnaest poraza. I tako su do velikog Finala, ipak dosle dve najbolje ekipe, Zalgiris i proslogodisnji prvak Rytas. Za one kolege koji ne prate kosarku, ili imaju manje od dvanaest godina, to je kao kada bi u Finalu Bundeslige igrali Bayern i Eintracht na tri dobijene, a da Bayern ima utakmicu vise na domacem terenu. I to ne onaj Tuchelov Bayern, vec ovaj ovogodisnji. Pred pocetak Finalne serije, titula Zalgirisa je bila kvotirana izmedju 1,14-1,16 sto je, po meni, potpuno realna kvota, s’obzirom na kvalitet rostera.  I onda je dosla prva utakmica u Kaunasu, prava drama i triler, koju je Rytas dobio nakon dva produzetka u jednom spektaklu od kosarke. Zalgiris u regularnom delu utakmice nijednom nije vodio, dok je Rytas odigrao kao dopingovan. Na preko dvadesetak sekundi do kraja regularnog dela su imali tri poena razlike, pa je Zalgiris ubacio trojku za manje od dve sekunde, da bi Rytas imao sasvim dovoljno vremena da napravi pristojan napad. Nakon neuspesnog napada, odigran je jedan, pa jos jedan produzetak, da bi Rytas sokantno, ali potpuno zasluzeno dobio prvu utakmicu u sred Kaunasa. Samo jos da kazem, da Zalgiris cak i nije igrao  kriminalno, koliko su gosti bili fenomenalni. Ko je pratio Euroleague, tako je slicno igrao Paris u sezoni. Iz aviona se vidi da je u Rytasu sjajna atmosfera unutar tima, lopta odlicno ide, igraci se bacaju na glavu jedni za druge, sutiraju trojke sa deset metara i to ko god misli da treba. Ko ne prati kosarku, Rytas izgleda kao Leverkusen iz prosle sezone, ili Psv ili Liverpool iz ove sezone, prava poezija. A onda je dosla druga utakmica, u Vilniusu, gde je Zalgiris odigrao kao Bayern iz najboljih dana, i dobio, ne bas lako, ali ipak dobio, a samo da kazem da je ta dvojka na Zalgiris bila kvotirana sa 1,33-1,40 jer su kladionice mislile bas kao i ja, da je nemoguce da jedna takva ekipa poput Zalgirisa krene u Finalnu seriju sa 0:2. Tako je Zalgiris izjednacio seriju na 1:1 i seriju ponovo vratio u Kaunas. Jedinica na Zalgiris na toj trecoj utakmici u sred Kaunasa je bila izmedju 1,18-1,20 i naravno da sam divljao sa uplatama na domacina. I ne samo to, divljao sam sa uplatama i da ce Zalgiris uzeti titulu, i to pre, a i tokom Finalne serije. A odmah da kazem i da bi mi ta jedinica bila predlog i za svetu Poslednju Sansu da je jos uvek igramo, a postavio bih je i u Guts-Leonardo Kupu, a da imam sta da rasprodam, verovatno bih i rasprodao svu imovinu. Sta da vam kazem dalje? Zalgiris je i drugu utakmicu u sred Kaunasa izgubio, prvo poluvreme su odigrali kao qurci i gubili sa 31:49 a onda se u drugom poluvremenu vratili uz porodjajne muke, i ipak izgubili 6 poena razlike. Sto se tice Rytasa, sve po starom, bacanje na glavu, protok lopte, trojke sa deset metara … poezija. Danas se igra cetvrta utakmicu u Vilniusu, i ako Rytas dobije, odbranice titulu, a Zalgiris ce i drugu sezonu ostati praznih ruku. To je otprilike, kao kada bi Bayern izgubio titulu od Eintrachta tako sto nijednom ne bi dobio u Munchenu. Danasnja cetvrta utakmica se igra od 17.50 po nasem vremenu, kvote na jedinicu su 2,40 i 1,52 na dvojku, dok je titula Rytasa kvotirana sa 1,85 a titula Zalgirisa sa 1,95 a vi, moje kolege sa Foruma, odigrajte sta hocete. Ako mislite da je moguce da Eintracht tri puta dobije Bayerna, od toga dva puta u sred Munchena, onda je kvota od 2,40 sansa koja se pruza jednom ili nijednom u zivotu. Ako mislite da je nemoguce da onakav Bayern syebe celu sezonu u samo deset dana, onda je mozda bolje da igrate titulu Zalgirisa po 1,95 nego dvojku po 1,52, posto bi stvarno bili seljaci da veceras dobiju u gostima, a onda i treci put uzastopno izgube u Kaunasu. Ja ne znam sta da radim, ali cu sa vama podeliti malo teorije. Veliki Fabio Capello tvrdi da bilo koji trener moze samo da se yebe, ako u timu nema velike igrace. On tvrdi da samo igraci na terenu, a ne treneri, mogu da vam donesu pobede, i da ako u timu imate odlicne igrace, ali budaletine, onda je krivica trenera sto budale nije pretvorio u korisne igrace. Sa druge strane, imate titulu Napolija, koji po kvalitetu nije ni medju prvih sest rostera u Serie A, ali imaju doktora na klupi, pa u ovom slucaju, sa teorijom Fabia Capella mozete samo da obrisete guzu. Cesto se ovih dana vracam na analizu koju sam napisao za Finale Lige Prvaka izmedju Psg-a i Intera. Ta analiza ce me pratiti dok sam ziv, od nje imam prave kosmare u snu. U toj analizi sam prednost dao sistemu, u odnosu na individualni kvalitet, i uopste mi zbog toga nije krivo, vec mi je zao. A na terenu se videlo, bas ono sto kaze Fabio Capello, igraci Psg-a su za tri klase individualni bolji, i da se utakmica igrala sve dok Inter ne povede, utakmica bi i dalje trajala. Klasa je klasa, i sa naknadnom pamecu, sada bi moglo da se kaze, da Interu ne bi pomogli ni Guardiola, Mourinho i Ancelotti zajedno na klupi. Za kraj, ja sam vam potpuno besplatno napisao analizu za ovaj danasnji mec, a vi odlucite sta cete raditi. Zalgiris je za litvanske prilike jak kao Bayern za nemacke, ali Rytasovi igraci se bacaju na glavu, igraju kao Leverkusen prosle godine i sutiraju trojke sa deset metara, iako su tri puta slabiji na papiru. A nije isto ni kladiti se na domacina po 2,40 ili na gosta po 1,52 koji je na ivici provalije. Ako je Fabio Capello u pravu, onda kvalitet Zalgirisa mora kad-tad doci do izrazaja, pa makar i u ovoj horor-utakmici po njih na neprijateljakom terenu. A ako je Conte u pravu, pa ako date sve od sebe i bacate se na glavu, cak i sa osam i po krstenih igraca, onda uopste nije vazno protiv koga igrate.  
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use