Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

HNL

Screenshot 2023-07-20 230223.png

(Koeficijenti 20.7. u 10:40 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

1.HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Objavljeno

Rijeka - Rudeš 1 i 2+ (1.66) bet365

Napokon dan koji su svi nestrpljivo čekali - početak novog HNL-a. Rijeka će dočekati novog prvoligaša, ekipu Rudeša iz Zagreba, na svom terenu. Svojim odličnim trenerom Jakurovićem i temeljitom pripremom, Riječani su spremni za novu sezonu. Ujedinjeni i motivirani, zajedno ciljaju visoko. Vidljivo je da se domaćin znatno pojačao s nekoliko dobrih igrača u novoj sezoni, što se jasno odrazilo i na njihove dobro odigrane pripremne utakmice. Gosti su tek zakoračili u prvu ligu, te im nedostaje još kvalitete. Očekujem da će domaćin dominirati u ovoj utakmici i postići barem dva pogotka. Sretno!

Screenshot 2023-07-22 124412.png

(Koeficijenti 22.7. u 12:40 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Objavljeno

Ovo mi je čisto da ispratim 1. kolo.

Na domačim utakmicama Brava retko padne više od 3 gola. Glavni razlog su dimenzije terena, koje su najmanje, da su još po standardima. Sad na taj stadion dolazi drugoligaš kojeg glavni cilj je opstanak u ligi i imaju dobar teren gde mogu da postave bunker i ne primu gol.

Koper je uvek opasan na domačem terenu bez obzira protiv kog igra. Sa druge strane Olimpija dolazi posle utakmice u Letoniji, gde su se plasirali u sledeču rundu. Igraju otvoren fudbal na gol više, i na svakoj od 8 odigranih utakmica pod novim trenerom uspeli su da postignu gol, ali jim odbrana nije čvrsta i Koper bi mogao to da iskoristi.

Maribor posle mučne utakmice na Kipru, gde su se plasirali u sledeču rudnu, dolazi kod ekipe protiv koje redovno uzimaju bodove. U 20 medjusobnim utakmicama, Maribor je protiv Radomlja, izgubio 1 utakmicu, medjutim na 10 gostovanja kod njih(Radmolje domače utakmice ne igraju na svom stradonu), nisu još izgubili.   

Aluminij je drugoligaš i cilj mu je opstanak u ligi. Igraju na njivi gde može teško da se odigra kvalitetna utakmica. Celje je jedan od tihih favorita za osvajanje titule. Ruski mafijozi koji vode Celje potrošili su dosta novca pre ove sezone za pojačanja. Tako su pre par dana potipisali ugovore sa jednim od najboljih igrača i trenerom Olimpije u prošloj sezoni, koji je osvojio duplu krunu. Mana je što ekipa verovatno nije još uigrana i prvi trening zajednom su imali tek u petak. 

SNL.png

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Sve jasno kolega, i uopce te ne zajebavam, nego mi je bas erekcija i bas sam uzivao u igri, i navijao za male.  Nego, nije mi jasno zasto forsiras igru a sam si bas imao odlican post, doslovno kao da si mi citao misli kada si govorio o tome kako se nista ne zna, kako za pola ekipa ni obitelj ne zna da su na svjetskom a kamoli da ih mi znamo, a o tome u kojem klubu igraju i kako da ne govorim, kako ima 100 faktora koji utjecu, itd itd. Ne znam, meni je to tvoje za proucavanje haha. Nisam tada htio nista pisati, jer bas drzim da se treba pricekati drugo kolo i tek tada eventualno igrati i to pod uvjetom da se gleda utakmice. Ja i dalje nisam ni centa ulozio, a gledam sve, sto uzivo, u snimci, u sazecima itd, niti cu jos uloziti ista.  Ono za sto bih uvijek ruku stavio u vatru je golovi na utakmicama Japana, pa sam tako i sinoc u drustvu trubio kako ocekujem da sve prsti i prstalo je al jbg, 0-0 poluvrijeme, a onda u drugom 4 komada, i drustvo je samo sutilo ali ni to nisam igrao, iako su u mojoj glavi te ekipe ko nacrtane za golove, sinonimi za otvorenu igru i samaranje. Nisam ni to pisao, niti da treba izbjegavati sve, ali svakako je no bet za prvo kolo najbolji pik, ali mislim se sto da ja solim nekome pamet, neka ljudi igraju po svom osjecaju i gustu. Evo ako ikome ista znaci, sto se tice sutrasnjeg dana da moram nesto igrati, to bi bilo golovi na utakmici Urugvaja, ili gol Bielsinog Urugvaja, i svakako sugeriram izbjegavanje Francuza.  I polako ljudi, samo polako, cuvajte lovu, i solite drugo il trece kolo kada ce biti otpustene kocnice i kad ce se "morati", ako me razumijete. Svako dobro!
    • Mi smo doma gledali coporativno temu,i veli Dunja,nema tu golova,nicega...uzet cu x2.Pristojan koef.za simbolicnih 20 eura...
    • 100 minuta španjolske mlohave čune,100 minuta petinga bez penetracije, kao mačka oko vruće kaše... Palo apsolutno sve bitno, pobjeda prvo, drugo poluvrijeme,zbroj golova , hendikep itd. Leov najbolji savjet ovih dana je No Bet !!! Preko pola utakmica neočekivan kraj. Ali ovo danas je apsolutno nezamislivo.
    • Evo @LeonardoDrugi mozda ne znam sta je bosanski lonac( znam , al ok)  ali se znam live kladiti💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻bit ce za čevape.
    • Od Spanije smo videli sve ono sto smo i ocekivali. Posed lopte 74% ukupnih suteva 27, kornera 11, suteva u okvir gola 7, cuveni xG 2,29 dok je golman protivnika imao devet odbrana a cela ekipa neverovatnih 45 odbranbenih odbitaka. Golova nula, konacni rezultat nista-nista, sto bi rekao cuveni Jorge Sampaoli “… izasao sam sa devojkom uvece, proveli smo zajedno celo vece u restoranu, imao sam posed lopte celu noc, ali je ujutro ona otisla da se yebe sa drugim…” Tesko da postoji kladionicar koji nije pao u realnom kladjenju na ovoj utakmici, ali isto tako ne verujem da na svetu postoji kladionicar koga bi igra Spanije mogla da zabrine, ili da ce odustati od kladjenja na spance. Mene brine sto barem poslednjih deset godina, ako ne i vise, nisam video ovako disciplinovanu, kompaktnu, timsku, angazovanu, pametnu, obucenu i pripremljenu ekipu koja igra protiv nekog favorita, kao sto je ovaj Capo Verde. Bolje su odigrali u odbrani nego Juventus iz najboljih dana. Sabili se ispred gola sa deset igraca, bili sto minuta disciplinovani i timski angazovani, plus pametni, probali koliko mogli kroz jalove kontre, i na kraju uzeli bod kao kuca. Doktori.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use