Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

2. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2023/2024 - 19.9. - 21.9. (Uto-Čet)


IzudinB

Recommended Posts

21.9. | Tenis| Andy Murray - Ye Cong Mo

Tip: Andy Murray osvaja manje od 12,5 gemova

IMG_6236.thumb.jpeg.c6e7e7eb3ad98c09ee0d5de54889d431.jpeg
 

Andy Murray je 7.nositelj ATP turnira kojem je domaćin kineski Zhuhai. Turnir je to iz serije 250 a protivnik mu je domaći tenisač Ye Cong Mo koji je plasiran tek na 668. na ATP ljestvici. 
 

Ovdje očekujem rutinsku pobjedu nekad bivseg svjetskog broj 1. Pa biram okladu da Murray neće ovdje osvojiti više od 12.5 gemova. Očekujem glatku pobjedu u 2 seta u kojemu Škotu nijednom neće trebati više od 6 gemova. 

Link to comment
Share on other sites

21.9 |NOGOMET| Atalanta - Rakow 1 (1.25) bet365

Atalanta u meč 1.kola Europa Lige ulazi kao veliki favorit protiv poljskog prvaka, ekipe Rakowa. Atalanta je mnogo veći i kvalitetniji klub od protivnika. Trenutno se nalaze na 10. poziciji u Seriji A. Teško će i ove sezone izboriti Ligu prvaka, ali neko drugo Europsko takmičenje vjerojatno. Mislim da će se više posvetiti mečevima EL ove sezone nego domaćeg prvenstvu, kako bi na tom polju nesto više uradili. Rakow je s druge strane prošle sezone osvojio domaće prvenstvo i tako iznenadio sve, i to sa 9 bodova više od drugoplasirane Legije. Ove sezone trenutno su na 4. poziciji sa 3 boda manje od vodećeg Slaska, ali teško da mogu ponoviti uspjeh iz prošle. U ovoj grupi pored Atalante i Rakowa nalaze se još i Sturm Graz i Sporting Lisabon. Teška dva protivika, dva kluba jača od Rakowa, tako da će Atalanta u ovom meču morati tražiti 3 boda. Stoga ovdje tipujem na ekipu iz Bergama.

 

IMG_20230920_202214.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Mechelen - Club Brugge više od 3.5 (2.37) ili 2 (1.70) bet365 Domaćin će pokušati prekinuti neugodan niz protiv jednog od najjačih belgijskih klubova, dok gosti žele nastaviti svoju dominaciju i zadržati stopostotan učinak na početku sezone. Club Brugge je sezonu otvorio impresivnom pobjedom nad Genkom (2:1), ostvarenom nakon snažnog povratka u drugom poluvremenu. Taj trijumf dodatno im je podigao samopouzdanje, a niz bez poraza protiv Mechelena koji traje od 2021. daje im psihološku prednost uoči ovog susreta. S druge strane, Mechelen je u prvom kolu ostao bez pobjede nakon što je protiv Waregema primio pogodak u sudačkoj nadoknadi. Iako su pokazali napadačku kvalitetu, kasni pad koncentracije može biti zabrinjavajući uoči ogleda s moćnim Bruggeom. Oba su tima u uvodnom kolu pokazala da imaju napadački potencijal, ali i određene slabosti u obrani. Zbog toga se očekuje otvorena i efikasna utakmica, s potencijalno više pogodaka na obje strane. Prema prognozama, tip na više od 3.5 gola mogao bi biti isplativ izbor po kvoti 2.37. Favorit je Club Brugge, koji bi uz trenutnu formu i tradiciju trebao doći do nove pobjede po kvoti 1.70 u bet365 kladionici. Sretno svima. (Koeficijenti 31.7. u 23:28 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Svakako sve navedeno na cemu sam pao bih igrao i sada, i X puta bez gledanja, jer sve je bilo jasno kao dan, jasnije od prolaza Italije kontra Makedonije ali jbg uvijek ima jedan veliki ALI.
    • Danas “pozdrav uz sum Jadranskog mora” a sutra kada ti na utakmici Liverpoola padne under 0-1 gola, ili kada ti Real Madrid ne postigne gol na utakmici,  ili kada Marmoush uopste ne sutne u okvir gola na utakmici bice “… pravila ne valjaju, administratori su skratili takmicenje, Nutrija je prevarant, Nuki01 nema pojma, Poslednja Sansa je namestena, Furyshaa i ja nismo imali srece, Izudin nas je pokrao … traaa-laaa-la … “  
    • Kolega Leo,nama obicnim smrtnicima je drago da uopce mozemo biti negdje tu uz vas🙂Svako dobro🙂
    • Samo da vas podsjetim da ovaj prvi na listi, dakle najpopularniji vec 2. (Slovima DRUGU) godinu za redom gubi u direktnoj okladi od ovog četvrtoplasiranog na listi, odnosno vječnog člana drugoligaške smrdljive jametine pune fekalija, odnosno forumaša sa najljepšim i najboljim analizama u posljednjoj šansi što i nije teško jer ih nitko i ne piše, odnosno mene.  Svako dobro i sretno s tipovima, pozdrav uz sum Jadranskog mora
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use