Jump to content
Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast! ×
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Čestitamo BoskoBuha na osvajanju Prve lige Posljednje Šanse te josip123 na osvajanju Druge lige Posljednje šanse! Svaka čast!
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

utorak 4,5 listić dana


vedry99

Recommended Posts

dan mi počeo katastrofa. nadam se da će mi kladionica malo poboljšat dan.

jučer mi alex bogdanović srušio predobar listić. igrao 8 tenisa( zbroj, hendikep, točan rezultat). izgubio je u tie braku 3. seta. kvota mi je bila 126. izgubio lozinku s fortuna sport kluba pa vam nemogu stavit listić da vidite. poslije napišem parove koje sam imao.

danas idemo po neki dobitak.

Fognini-Škugor 1 1,81 pinneacle 10/10

turnir u beogradu. ovaj naš škugor je u najmanju ruku smiješan prema velikoj većini igrača. Gledao ga par puta i to je bilo katastrofa. fognini je talijan i kao svi talijani tipični prašinar, a ovo je naravno zemljana podloga(prašina) i ovo bi morao dobiti s pola snage. još mi nije jasan ovakav koeficjent. jedino ako nije što namješteno. u to nebi ulazio.

čilić-berer više od 20,5 1,87 12BET 8/10

              +4,5 Away 1,78 188BET 8/10

turnir u minhenu, također zemlja. čilić se traži i nikako da uhvati neku formu. berer domaći igrač i igra solidno na zemlji. mogao bi namučiti čilića. očekujem 3 seta pa onda bi morali i ovi tipovi proči.

Link to comment
Share on other sites

dan mi počeo katastrofa. nadam se da će mi kladionica malo poboljšat dan.

jučer mi alex bogdanović srušio predobar listić. igrao 8 tenisa( zbroj, hendikep, točan rezultat). izgubio je u tie braku 3. seta. kvota mi je bila 126. izgubio lozinku s fortuna sport kluba pa vam nemogu stavit listić da vidite. poslije napišem parove koje sam imao.

danas idemo po neki dobitak.

Fognini-Škugor 1 1,81 pinneacle 10/10

turnir u beogradu. ovaj naš škugor je u najmanju ruku smiješan prema velikoj većini igrača. Gledao ga par puta i to je bilo katastrofa. fognini je talijan i kao svi talijani tipični prašinar, a ovo je naravno zemljana podloga(prašina) i ovo bi morao dobiti s pola snage. još mi nije jasan ovakav koeficjent. jedino ako nije što namješteno. u to nebi ulazio.

čilić-berer više od 20,5 1,87 12BET 8/10

              +4,5 Away 1,78 188BET 8/10

turnir u minhenu, također zemlja. čilić se traži i nikako da uhvati neku formu. berer domaći igrač i igra solidno na zemlji. mogao bi namučiti čilića. očekujem 3 seta pa onda bi morali i ovi tipovi proči.

...fognini jest favorit i lipa je kvota na njega...al on je igrac koji je dobiva i Cilica na tvrdoj podlozi al koji je zna izgubit i od 500. igraca svita..tako da njega uvik preskacem kao i Cipollu ...

A sta se tice Cilica,mislin da ce bit glatka pobjeda Marina..znamo da je u losoj formi..4 mastersa 3 poobjede...katastrofa...al berrer je izgubia od hanescua u proslom turniru na zemlji...u 3 seta,s tim da je spasava u 2. setu na 6-6 dosta match lopti...on je isto u katastrofalnoj formi..i tesko ce uzet set Cilicu,koji zna protiv servis-volleya igrat...

Link to comment
Share on other sites

dan mi počeo katastrofa. nadam se da će mi kladionica malo poboljšat dan.

jučer mi alex bogdanović srušio predobar listić. igrao 8 tenisa( zbroj, hendikep, točan rezultat). izgubio je u tie braku 3. seta. kvota mi je bila 126. izgubio lozinku s fortuna sport kluba pa vam nemogu stavit listić da vidite. poslije napišem parove koje sam imao.

danas idemo po neki dobitak.

Fognini-Škugor 1 1,81 pinneacle 10/10

turnir u beogradu. ovaj naš škugor je u najmanju ruku smiješan prema velikoj većini igrača. Gledao ga par puta i to je bilo katastrofa. fognini je talijan i kao svi talijani tipični prašinar, a ovo je naravno zemljana podloga(prašina) i ovo bi morao dobiti s pola snage. još mi nije jasan ovakav koeficjent. jedino ako nije što namješteno. u to nebi ulazio.

čilić-berer više od 20,5 1,87 12BET 8/10

             +4,5 Away 1,78 188BET 8/10

turnir u minhenu, također zemlja. čilić se traži i nikako da uhvati neku formu. berer domaći igrač i igra solidno na zemlji. mogao bi namučiti čilića. očekujem 3 seta pa onda bi morali i ovi tipovi proči.

Fognini-Škugor

FT 6-3 6-1  ;D ;D ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

assyriska-hammarby 1/X 14,00

ako tko želi. to mi je poslal jedan frend koji je to dobil od nekoga lika. možete probati ako ko želi. ja bum vjerojatno probal sa malim ulogom. to je inače švedska 2. liga nogomet i oklada na pol/kraj. počinju u 19:00 pa ako ko želi stigne još uplatiti...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use