Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 8.4.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Primera

Ponedjeljak2.jpgScreenshot_2.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Ponedjeljak3.jpgScreenshot_3.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 1.4. u 14:33 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Samo opaska, tu sam par dana i dobio sam hate poruka.. ljudi koji ku***? dal očekujete laganini 10 koef dobitke svaki dan? imam -40u streakove, naglasio sam da ne očekujte dobitke ko u sportu, neće biti pogođeno 70% nego će biti 20%..  ovo su oklade za cijelu godinu ( http://t.ly/_gzsy ).. ako si lud da staviš cijeli budžet na moju okladu onda se ubi (1u = 1% budžeta)...  sve što sam tu objavio u par dana, ja sam izgubio više nego što vi možete zamisliti

 

ja ću i dalje objavljivat, stojim iza svega što napišem (kako da ja utječem na vrijeme kad kiša padne 20min prije utrke, a ja sam analizirao utrku na temelju tvrde podloge) i tako će biti i dalje. 

 

edit: 8. + 9. mj prošle godine je bio -67u.. kraj godine +160

 

 

Link to comment
Share on other sites

Udinese - Inter 2 (1.40) bet365

Udinese je bio loš doma ove sezone nakon što su osvojili samo 12 od mogućih 45 bodova u Serie A. Zapravo su pobijedili samo jednom tijekom cijele sezone na stadionu Bluenergy. Udinese će biti bez svog glavnog napadača Lorenza Lucca, koji je suspendiran zbog nakupljenih kartona. Očekuje se da će Isaac Success zamijeniti Luccu u napadačkoj postavi uz Floriana Thauvina.

Osim toga, Udinese će biti bez Gerarda Deulofeua, koji je izvan terena već više od godinu dana, kao i bez Keinana Davisa i brazilskog napadača Brennera. U međuvremenu, srpski vezni igrač Lazar Samardžić, koji je prošlog ljeta propustio transfer u Inter, bit će željan ostaviti dojam.

Inter će dočekati povratak Marka Arnautovića nakon mjesec dana pauze, što će ojačati njihove napadačke opcije. Međutim, mogu se suočiti s neizvjesnošću u obrani, jer su branički dvojac Alessandro Bastoni i Stefan de Vrij obojica upitni zbog ozljeda.

S druge strane, Juan Cuadrado je jedini potvrđeni odsutni igrač za Inter, s kolumbijskim veteranom koji je izvan terena zbog ozljede Ahilove tetive. Simone Inzaghi inače ima potpuno zdravu momčad i trebao bi se odlučiti za svoju preferiranu formaciju 3-5-2.

Udinese se bori za opstanak, ali Inter ima dosta više kvalitete u svojim redovima. Još više, s obzirom na njihove poraze u kup natjecanjima, Simone Inzaghi bit će odlučan u tome da njegova momčad ne spusti gard u ligi.

Utakmica vjerojatno neće biti lijepa niti jednostrana, ali Nerazzuri bi trebali otići s sva tri boda po kvoti 1.40 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Inter povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Udinese: Okoye; Ferreira, Bijol, Perez; Pereyra, Lovric, Walace, Samardzic, Kamara; Thauvin; Success

Inter: Sommer; Pavard, Acerbi, Augusto; Darmian, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Thuram, Martinez

Screenshot_58.jpg

(Koeficijenti 8.4. u 12:30 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

On 02. 04. 2024. at 0:17, PhoenixRacing said:

Samo opaska, tu sam par dana i dobio sam hate poruka.. ljudi koji ku***? dal očekujete laganini 10 koef dobitke svaki dan? imam -40u streakove, naglasio sam da ne očekujte dobitke ko u sportu, neće biti pogođeno 70% nego će biti 20%..  ovo su oklade za cijelu godinu ( http://t.ly/_gzsy ).. ako si lud da staviš cijeli budžet na moju okladu onda se ubi (1u = 1% budžeta)...  sve što sam tu objavio u par dana, ja sam izgubio više nego što vi možete zamisliti

 

ja ću i dalje objavljivat, stojim iza svega što napišem (kako da ja utječem na vrijeme kad kiša padne 20min prije utrke, a ja sam analizirao utrku na temelju tvrde podloge) i tako će biti i dalje. 

 

edit: 8. + 9. mj prošle godine je bio -67u.. kraj godine +160

 

 

Samo ti kolega objavljuj svoje tipove i mišljenja, ima nas koji isprate i bez obzira na poneki pad, tvoje kvote kao i obrazloženja su odlična, normalno je da ne možeš utjecati na vremenske prilike. Pa evo prognozirali smo svi i Bayern za vikend ali Heidenheim iznenadio i što sad, ne treba sad nekog kriviti što su Bavarci izgubili važna tri boda, za to su krivi samo igrači Bayerna pogotovo ovi u obrani što su dopustili tri gola od Heidenheima :D

Link to comment
Share on other sites

Auxerre - Troyes 1 (1.44) bet365

Auxerre ulazi u ovu utakmicu nakon uzastopnih pobjeda nad Caenom i Ajacciom. Šest od posljednjih sedam utakmica koje je Auxerre igrao u Ligue 2 završilo je s manje od tri postignuta gola.

Nakon niza od tri uzastopna neuspješna nastupa, Auxerre se vratio pobjedama s uzastopnim pobjedama protiv Caena i Ajaccija. Te pobjede odvele su momčad Chrisa Pelissiera pet bodova ispred drugoplasiranog u Ligue 2. Auxerre je sedam bodova ispred trećeplasiranog Saint-Etienna i drži prvo mjesto u borbi za automatsku promociju u Ligue 1.

Screenshot_59.jpg

Izvor: bet365

Pelissierovi igrači imat će lijepu priliku da ostvare treću pobjedu zaredom večeras protiv Troyesa.

Troyes ima samo dva boda više od zone ispadanja. Doživjeli su poraz od 2-3 kod kuće od Rodeza prošle subote. Momčad Davida Guiona primila je tri gola u prvom poluvremenu. Ovaj poraz je prekinuo niz od tri uzastopna nastupa bez poraza. Troyes je postigao samo jedan gol u posljednjih pet gostujućih utakmica u ligi.

Pored forme, Auxerre ima nedavnu tradiciju koja ih podupire u ovom susretu. Pobijedili su tri i odigrali remi u posljednja četiri susreta protiv Troyesa. Auxerre je pobijedio s 2-1 u prvoj utakmici odigranoj u rujnu prošle godine na Stade de l'Aube. Samo jedan od prethodna četiri međusobna susreta donio je tri ili više golova.

Sve osim pobjede domaćina u ovom susretu po kvoti 1.44 u bet365 kladionici bilo bi iznenađenje, pogotovo jer igraju protiv Troyesa koji se bori za opstanak.

Screenshot_57.jpg

(Koeficijenti 8.4. u 12:52 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Hej @IzudinB

Ti bi verovatno voleo da ja ispadnem iz prve lige, a ti da udjes u nju. Vidim da mi nisi upisao pogodak iz proslog kola svete Poslednje Sanse, a ocekujem i da mi skines pet pogodaka, kao sto si skinuo kolegi @nutrija jer se usudio da za dve godine nikada ne padne nize od prva tri mesta na tabeli. 

Ti bi verovatno voleo da ja padnem, jer si mislio da se moj predlog iz proslog kola Poslednje Sanse odnosi na danasnji utakmicu izmedju Fenerbahcea i Efesa, dok sam ja postavio predlog iz Euroleague, utakmice od petka, i prosao na jaja. U predlogu sam napisao da je utakmica Euroleague, ali nisam napisao datum i vreme, jer se podrazumeva da imam privilegije u odnosu na ostale.

Seti se samo onog slucaja kada si zakasnio da postavis svoj predlog, jer Portal nije radio, a ja sam screenshotovao naslovnu stranicu da postoje problemi na Portalu. 

Ako mi ne upises predlog kao dobitan, nadji sebi sto pre dobrog i jeftinog advokata, pa se vidimo na Sudu. Moj Sud ce biti onaj u Strasburu, za ljudska prava, a ne ovaj vas sa Foruma.

Link to comment
Share on other sites

- Partizan - Zadar,  revijalni  i  beznacajni  mec za obe ekipe.  nadam se dosta poena sa obe strane

- Fener ce danas pokazati ko je 'gazda " u  Turskoj ,  ( u  odnosu  na onaj mec iz Euroliga,  vazno  je bilo  da  se Efes plasira u play-in)

PS: Moram jos ovo  da dodam,  iako  sam sa "gospodin"-om na razlicitim  talasnim  duzinama ( valovima) za onaj postavljeni  par je u pravu  jer koliko mi  s cini  onda ovaj prvenstveni mec (Fener -Efes) nije bio ni postavljen  sa kvotama.

Inace, bi   za sve bilo  korektno da upisu  datum  igre  i  vreme.

image.png.a64aae69cb7e13a8fd315e96ffa51c13.png

Link to comment
Share on other sites

prije 4 sati, noja57 said:

- Partizan - Zadar,  revijalni  i  beznacajni  mec za obe ekipe.  nadam se dosta poena sa obe strane

- Fener ce danas pokazati ko je 'gazda " u  Turskoj ,  ( u  odnosu  na onaj mec iz Euroliga,  vazno  je bilo  da  se Efes plasira u play-in)

PS: Moram jos ovo  da dodam,  iako  sam sa "gospodin"-om na razlicitim  talasnim  duzinama ( valovima) za onaj postavljeni  par je u pravu  jer koliko mi  s cini  onda ovaj prvenstveni mec (Fener -Efes) nije bio ni postavljen  sa kvotama.

Inace, bi   za sve bilo  korektno da upisu  datum  igre  i  vreme.

image.png.a64aae69cb7e13a8fd315e96ffa51c13.png

Pogresno  razmisljanje.Lose....

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use