Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 18.11.2011


Vlatko

Recommended Posts

Kaiserslautern - Bayer Leverkusen

Utakmicu sudi Thorsten Kinhofer, sudac koji je prošle sezone bio drugi najbrži sudac u Bundesligi na žutim kartonima. I ove sezone ima solidan prosjek.

Bet365 daje 1,70 da će biti više od 4,5 žutih kartona, dok bwin za isti bet daje 2,25. Za taj koef. mislim da je vrijedno rizika, ali ipak, napominjem, ne volim previše igrati kartone na utakmice bundeslige, i ovaj bet nikako ne sugeriram za neke vece uloge. Osobno cu ici sa manjim/ eventualno nižim srednjim ulogom...


Link to comment
Share on other sites

England » Blue Square Premier

20:45 Tamworth - Kettering

--------------------------------------------

Tamworth se trenutno nalazi na sigurnoj sredini tabele, postizu dobre rezultate, a zadnju tekmu su izgubili u gostima kod Kidderminstera sto je bilo za ocekivati. Za danasnju utakmicu ce nedostajati Ashley Cain i Jay Smith koji su otisli na posudbu u Telford, te ce samim tim izaci malo izmjenjena postava.

U goste im dolazi Kettering koji je trenutno na sigurnom, iako ga dijele dva boda od zone ispadanja. Ne mogu se pohvaliti dobrim rezultatima, tu i tamo uzmu koji bod, ali sve u svemu lose. Zbog financijskih ogranicenja i postignutih rezultata, klub nije imao izbora te je postavio sve igrace na transfer listu. Dobra vijest; igracu Josh Dawkinu (mid) koji je dosao na posudbu iz Norwich Citya je produljen ostanak do polovice 12. mjeseca. U klub je dosao Ellis Deeney (def) iz rezervi Aston Ville bez ugovornih obveza te ce biti u danasnjoj postavi protiv Tamwortha. U zadnjoj utakmici Kettering je igrao protiv Sutton Uniteda (FA Cup), te je izgubio s 1-0. Manager Mark Stimson je nezadovoljan igrom, pogotovo sto je rekao igracima da izadju i dokazu da vrijede navijacima Ketteringa, ali i zbog njihovog profesionalizma.

Ove i prosle sezone susreli su se tri puta, te je svaki put Tamworth odnio tri boda. Isto ocekujem i danas, pogotovo zbog situacije oko kluba, igraci su primili samo dio place i mislim da nemaju motivacije; pa predlazem.. Tamworth @ 1.80 (WillHill) .. i .. Over 2.5 @ 1.83 (pinnacle)

2-2 FT

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Nova sezona Posljednje Šanse je počela, ali za sve one koji nisu uspjeli postaviti tip u prvom kolu, imaju šansu to uraditi u naredna 3, s obzirom da prijava traje prvih pet kola. Tema će biti otključana do nedjelje do 20:45h. UKUPNI  NAGRADNI FOND ZA PRVA TRI MJESTA 550€ Pozivam sve članove iz prethodnih sezona da se pridruže novoj sezoni Posljednje Šanse i pozovu svoje prijatelje: @IzudinB @furyshaa, @mesrine, @jansavc, @soyer567, @ante16, @McGarrett, @Humanic, @Ipoje4, @BobGraditelj, @josip123, @Mirko1987, @Silviyo1302, @FamilyGuy, @zeko1088, @vjekos, @misterija, @Clutch, @stjepan91, @Nebojsao, @goran71, @drm, @bruno34, @campi91, @elnino, @SIMASIMAU13, @mural, @Guts1950, @risretto, @Dejvid, @pena29, @mester, @Mudrinho, @tome1993, @sestincan, @anastasov, @CarlosBacca70, @Mile5, @Leedsfan, @betonator, @bianconeri331, @Ivan98, @kljaja19@furyshaa, @ante16, @drm, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @Mile5, @tome1993 @prlito @Ajnud @ForzaItalia @Kiks77 @zmaj6 @darko56 @krunoo @sestincan @zmajo @ara008 @Dejvid @pena29 @blacky44 Toplo preporučujem svim natjecateljima da izdvoje nekoliko minuta i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2025/2026. Ona su nastala kao rezultat sugestija članova SvijetKladjenja foruma tijekom prošle sezone, na čemu se još jednom iskreno zahvaljujem. Članak 1. Pravo sudjelovanja u Posljednjoj Šansi 1. Pravo sudjelovanja u Posljednjoj Šansi imaju svi članovi SvijetKladjenja foruma koji postave barem jednu prognozu prije kraja petog kola, odnosno do 28.9.2025. u 20:45 CET. Ovime dajemo priliku da se natjecanju priključe i oni koji potencijalno propuste prvo kolo. Članovi foruma koji ne postave svoje prognoze u prvih pet kola nemaju pravo sudjelovanja u natjecanju ove sezone.  Sa ciljem standardizacije i preglednosti poželjno je da su prognoze postavljenje u sljedećem formatu:  DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA SCREENSHOT OBRAZLOŽENJE 4.4. | Nogomet | Chelsea - Liverpool 1X (1.33) bet365 online kladionica' target='_blank' style=" rel="external">bet365 online kladionica' target='_blank' style=" rel="external">bet365 online kladionica" rel="external">bet365 online kladionica" rel="external">bet365 online kladionica' target='_blank' style=" rel="external">bet365 online kladionica" rel="external">bet365 online kladionica" rel="external">bet365 U sezoni 2025./2026. igrat ćemo ukupno 73 kola, a Prva i Druga Liga Posljednje Šanse završit će s 73. kolom 25. svibnja 2026. Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja TABLICA
    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @unkdy, @Joker93, @COLT, @noja57, @nuki01, @nutrija, @nenosk, @Marko15 Pozivam natjecatelje da postave svoj tip u 4. kolu Posljednje Šanse 2025/26 iz ponude od 23.9 do 25.9 (Uto - Čet). Oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: bet365, 22bet, unibet, William Hill, Betfair, pinnacle, PSK, SuperSport, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.  Tema će biti otključana do utorka 23.9.2025. do 15:00h. TABLICA
    • Pokvari  mi Haaland  vec u  9 min.  listic!! Idemo  dalje.. Sad je na redu NFL!
    • American football - NFL Sunday, 21 Sep 2025, 19:00 bet365 LP!
    • Nisam se proslavio prošlo kolo, pa od mene danas samo “sigurice”.    Pobjeda ATL Falcons 1.42 @bet365 Falconsi izgledaju dobro i očekujem da taj dojam ne pokvare protiv neuvjerljivih Pantersa. Hendikep je izgledan, ali i ovih 1.42 je okej.   Pobjeda INT Coltsa 1.44 @bet365  I u drugom paru tipujem na gostujuću pobjedu u sudaru dva divizijska rivala. Coltsi sa Jonesom izgledaju preporođeno, obrana Coltsa je moćna i ovdje bi bilo iznenađnje da Indianpolis ne pobjedi glatko. Zbog jake obrane Coltsa, ne bi se čudio da vidimo utakmicu na malo poena, manje od 43,5.   LA Rams +7,5 1.47 @bet365 Derbi utakmica u terminu od 19 sati. Dva teškaša NFC konferencije koji su neporaženi nakon dva odigrana kola. Ovo će biti prava poslastica i očekujem tvrdu utakmicu u kojoj ne vidim kako Eaglesi mogu “razbiti” goste iz LA. Ramsi su ugodno iznenađnje na pocetku sezone i ovdje nece biti šok ako momčad Sean McVaya pobjedi aktualne prvake. Držat ću se “sigurne oklade” i tipovat na to da Ramsi ovdje nece izgubit sa vise od 7 poena.   Sretno svima 🏈
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use