Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda, 30.05. 2012


brutalnibilly

Recommended Posts

Dobro jutro svima..Ne znam kako vama ,al meni juče stvarno loš dan..Kada se baviš klađenjem mora bit i takvih ,samo da ih je što manje  :)

Petrova, Nadia - Scheepers, Cha    1   2:0

Eto ,prvo što sam uradio je da sam pogledo s kim igra Petrova..Strašno volim tu ženu, nadam se da ću je danas volit još više ..Gledo sam kvote u naše dve najjače kladione i u svjetskim kladionama.. najveća je u SS-u  (1.50)..Ove dvije igračice ne mogu nikako svrstat u istu ligu,Petrova  je bar za klasu bolja i pokušat ću je forsirat sve dok ne dođe do neke malo jače igračice..

UlsanHy-Kashiwa Reysol     odg     1    1.75    3:2

Afc , obje momčadi dosta napadački nastrojene,redovno zabijaju ..

Cermak/Polas. - Falla/Giraldo         1      1.35    2:0

Dečki igraju dosta dobro , mislim da im  Falla/Giraldo  ne predstavljaju nikakvu prijetnju s obzirom da često gube i od puno slabijih igrača ,nego samo lakši prolaz ..Ovo ću još probat i tr  2:0 ( 1.80 )

Link to comment
Share on other sites

lijep pozdrav svima....

ono što sam spomenuo svom prijatelju brutalnombillyu u poruci, evo sada dijelim i sa vama...

mislim da će ove godine u Roland Garrosu biti puno iznenađenja....

za mene su favoriti Španjolci (jer su većinom zemljaši) a najveći favorit je Nadal.....

za danas imam nešto što mislim da bi moralo proći:

Andujar - Wawrinka    Zbroj gemova (1.set) [9,5]    više    ;D

Švicarac je veliki favorit na kladionicama, ali oba puta kada su igrali na zemlji u međusobnim susretima, prvi set je u oba puta završio preko granice 9,5 gemova:

18/04/2012  Monte-Carlo,  5:7 3:6      pobjedio Wawrinka

23/02/2011  Acapulco,      6:7 6:3 0:6  pobjedio Wawrinka

kao što vidite jedan od tih mečeva održan je prije mjesec dana pa tako da ne vjerujem da su se stvari toliko bitno promijenile da Andujar neće izdržati a koef zbilja za uzeti..... 

sretno....

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutroo... juce prosao listic,nadajmo se da ce i danas! :)

8,5/CibulkovaD. - V.King  više  @1,40

ovo nikako ne mogu shvatiti..bookmakeri su stavili Cibulkovu kao favorita,a kad ono, King vodi 3-0 u mečevima..pfff,neznam sta da mislim... pa se ja lijepo odlucio na zbroj gemova! Svaki od 3 meča je otišao u 3 seta! tako da je moguće i igrati 20,5 više i mislim da ce proci i to danas @1,80

a njihovi prvi setovi su bili: 7-6,6-3,7-6... mislim da je bilo nekako tako ali nemojte me uzimati za rijec,uglavnom vise od 8,5 mora biti! :)

S.Wawrinka - Andujar P.    1    @1,25

sta rec, sve ide u njegovu korist... vodi u mecevima 2-0 i nebi smio dapustiti da ga na ovako velikom natjecanju izbaci neko slabiji!

Španjolsa - Južna Koreja    1    @1,30

prijateljske utakmice uvijek znaju sve i svasta donijeti...hehe..ali nadam se da ce ovo biti lagana pobjeda spanjolaca!

uk. kvota: 2,28

...misljenje?

Link to comment
Share on other sites

ovo nikako ne mogu shvatiti..bookmakeri su stavili Cibulkovu kao favorita,a kad ono, King vodi 3-0 u mečevima..pfff,neznam sta da mislim...

ako malo obratiš pažnju, ti mečevi su igrani 2007, 2010 i 2011....

tada je bila drugačija situacija, a i od ta tri meča dva su bila na betonu i bili su rezultati knap.... još 2007 je susret na betonu završio rezultatom 6:7 7:6 7:6, 2010 na betonu 6:3 6:7 7:5 te 2011 na zemlji 6:7 6:3 6:2, dakle uvijek over gemova kao što si dobro to primijetio.... ali na pobjedu King ne bih igrao iako ima lijepi koeficijent od 2,90 u PSK....  ;D

Link to comment
Share on other sites

F. Berlin - Lemgo 1 @ 1.25

Domaćinu ovdje treba pobjeda kojom bi osigurali ligu prvaka iduće godine. Igraju pred svojim navijačima kojima se žele iskupiti za poraze na Final Four-u. Inače Füchse kod kuće tuče sve redom i mislim da im Lemgo neće zadavati previše problema.

- Danas je za nas novo finale, želimo pravu podršku navijača - priželjkuje Sigurdsson.

- Imamo dvije meč-lopte s kojima osiguravamo direktno Ligu prvaka. Naravno da bi radije iskoristili prvu, pred svojim gledateljima protiv Lemga - nadovezuje se prvi čovjek kluba Bob Hanning.

Neke informacije preuzete sa jutarnji.hr

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovati s ovom Cibulkovom... heh, jaaako sam potisten, pogotovo i radi brutalnog billya i svih koji su me pratili,decki, stvarno mi je zao... ali jos uvijek od ovog katastrofalnog promasaja ne mogu doci k sebi :(

ne brini.... 6:0 ni ja nisam očekivao, iako sam znao da je Cibulkova trenutno puno bolja a pogotovo na zemlji....

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro svima..Ne znam kako vama ,al meni juče stvarno loš dan..Kada se baviš klađenjem mora bit i takvih ,samo da ih je što manje  :)

Petrova, Nadia - Scheepers, Cha    1

Eto ,prvo što sam uradio je da sam pogledo s kim igra Petrova..Strašno volim tu ženu, nadam se da ću je danas volit još više ..Gledo sam kvote u naše dve najjače kladione i u svjetskim kladionama.. najveća je u SS-u  (1.50)..Ove dvije igračice ne mogu nikako svrstat u istu ligu,Petrova  je bar za klasu bolja i pokušat ću je forsirat sve dok ne dođe do neke malo jače igračice..

UlsanHy-Kashiwa Reysol     odg     1    1.75

Afc , obje momčadi dosta napadački nastrojene,redovno zabijaju ..

Cermak/Polas. - Falla/Giraldo         1      1.35

Dečki igraju dosta dobro , mislim da im  Falla/Giraldo  ne predstavljaju nikakvu prijetnju s obzirom da često gube i od puno slabijih igrača ,nego samo lakši prolaz ..Ovo ću još probat i tr  2:0 ( 1.80 )

nice

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovati s ovom Cibulkovom... heh, jaaako sam potisten, pogotovo i radi brutalnog billya i svih koji su me pratili,decki, stvarno mi je zao... ali jos uvijek od ovog katastrofalnog promasaja ne mogu doci k sebi :(

Ne sekiraj se prijatelju svi mi griješimo ,nisi ti kriv ,krive su žene   ;D

I to sto kazes...hehehe, kako glasi ona stara,nemo's s njima a ni bez njih =P

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovati s ovom Cibulkovom... heh, jaaako sam potisten, pogotovo i radi brutalnog billya i svih koji su me pratili,decki, stvarno mi je zao... ali jos uvijek od ovog katastrofalnog promasaja ne mogu doci k sebi :(

Ne sekiraj se prijatelju svi mi griješimo ,nisi ti kriv ,krive su žene   ;D

I to sto kazes...hehehe, kako glasi ona stara,nemo's s njima a ni bez njih =P

i ne samo to... ja sam u ženskom tenisu vidio barem 28 svjetskih čuda.....  ;D

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovati s ovom Cibulkovom... heh, jaaako sam potisten, pogotovo i radi brutalnog billya i svih koji su me pratili,decki, stvarno mi je zao... ali jos uvijek od ovog katastrofalnog promasaja ne mogu doci k sebi :(

Ne sekiraj se prijatelju svi mi griješimo ,nisi ti kriv ,krive su žene   ;D

I to sto kazes...hehehe, kako glasi ona stara,nemo's s njima a ni bez njih =P

i ne samo to... ja sam u ženskom tenisu vidio barem 28 svjetskih čuda.....  ;D

Ja sam ih toliko vidio samo juče   :)  Volim ovakve početke dana ..Prođe mi jedan ,na drugom čekam ovaj over  Wawrinke i over  Ops-a ..Sve u svemu , kako god da prođe,ja sam zadovoljan  ;D

Link to comment
Share on other sites

hm danas dosta ponude. vecina tenisa sta sam odigra prolazi,ali naravno,prespava san za otic uplatit -.- mada se jos dan moze zavrsit u plusu

sad - brazil  tim2 više golova (-1+) @1,90 (ne kuzin koja je shema da je na brazil 1,90 protiv sad-a.. al ni ne brine me previse. i sa C postavom mogu amerima utrpat bar 3 komada,kvota je dobra. sretno) REZULTAT: 1:4  lagano

spanjolska - j. koreja  gol u oba poluvremena @1,55 ili malo riskantnije španjolska daje gol svako poluvrijeme @1,70 (za ovo ne treba nikome analaza,furija je furija) lagani prolaz

radwanska - v. williams over 20,5 gemova @1,70 ili  radwanska(h-4,5) - v. williams  2 @1,50 (venus u medusobnim omjerima vodi 5:2.. a jedini put kad su igrale na zemlji dobila je 2-0 (6:1, 6:2) nerealno je ne ocekivati od nje da uzme bar jedan set danas ma u kakvoj formi radwanska bila) REZULTAT: 2-0 (6:2, 6:3)

panathinaikos(h-10,5) - olympiacos 2 @1,30 (olympiacos je bolja momcad i danas ne gubi vise od 10 razlike,u to sam siguran.  mada u vecini slucajeva najgore produ oni parovi u koje smo "100%" sigurni.. svi to,vjerujem,znate :) REZULTAT: 84:74 - jedva ali prolazno.. u meduvremenu san svatija da je bolja opcija pokusat over 152, i to je proslo.. al jbg,nisan tia naknadno stavljat ode.

sritno,samo lagano  8)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudovi  ;D

Budućnost Podg. - LovcenC   f+2 @2,10  

Šta reći nego da je budućnost prvi na ljestvici a sad idgraju protiv protivnika kojem redovito pune mrežu pa i do 5 komada na utakmici i mislim da se isplati uzeti favorit+2 za ovaj koeficjent ;) ( tko ne riskira taj ne profitira).

Sampdor(2,5)-US Sassuolo    (2,5) @1,60   manje

Zadnje dvije utakmice odigrali su 2011 i 2012  prva je zavrsila 1:1 a druga 0:0. Sad se nalaze u polufinalu i nadam se da ce opet biti manje golova ali nikad se nezna s talijanima kad oni pocmu u 90+ po 2,3 gola hehe..... ipak imam obje momcadi ce igrart oprezno jer jedna mora ispasti tako da mozete i odigrat da 1 pol nece pasti gol.

SAD-Brazi  2 @1,90

Ovdje nemam bas nesto puno za reci svi znamo kako brazil igra nogomet i koje talente imaju stoga ocekujem jednu dobru 2  jer igraju atraktivno i sto je najvaznije uvjek zeljni pobjede ;)..... samo da nadodam da su prosli tjedan dobili rusiju 1:2 u gostima.

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska U19- BIH U19   f2   2,00

Vidim da momcad BIH u 2. utakmice nema ni boda i po prikazanom je jako losa momcad dok nasi mladi igraju dosta lijep nogomet a posto samo jedna momcad iz skupine prolazi mislim da se ovakve utakmice moraju dobijati.

Švicarska-Rumunjska  1  1,65  f2 2,70

Švicarska je pokazala lijep, napadacki nogomet neki dan protiv odlicnih njemaca i zabila 5 golova dok momcad Rumunjske po meni nema afiniteta za nista,jednostavo kilava momcad i jednostavno vjerujem u švicarce.

Klizan-Mahut (37,5)   2   1,85

Link to comment
Share on other sites

hm danas dosta ponude. vecina tenisa sta sam odigra prolazi,ali naravno,prespava san za otic uplatit -.- mada se jos dan moze zavrsit u plusu

sad - brazil  tim2 više golova (-1+) @1,90 (ne kuzin koja je shema da je na brazil 1,90 protiv sad-a.. al ni ne brine me previse. i sa C postavom mogu amerima utrpat bar 3 komada,kvota je dobra. sretno)

spanjolska - j. koreja  gol u oba poluvremena @1,55 ili malo riskantnije španjolska daje gol svako poluvrijeme @1,70 (za ovo ne treba nikome analaza,furija je furija)

radwanska - v. williams over 20,5 gemova @1,70 ili  radwanska(h-4,5) - v. williams  2 @1,50 (venus u medusobnim omjerima vodi 5:2.. a jedini put kad su igrale na zemlji dobila je 2-0 (6:1, 6:2) nerealno je ne ocekivati od nje da uzme bar jedan set danas ma u kakvoj formi radwanska bila)

panathinaikos(h-10,5) - olympiacos 2 @1,30 (olympiacos je bolja momcad i danas ne gubi vise od 10 razlike,u to sam siguran.  mada u vecini slucajeva najgore produ oni parovi u koje smo "100%" sigurni.. svi to,vjerujem,znate :)

sritno,samo lagano  8)

mislim da SAD nisu baš amateri a Brazil igra sa ekipom koja se priprema za olimpijske igre znači olimpijska nogometna  reprezentacija a to su igrači do 23 godine s tim da nisu oni TOP igrači ja bi ovdje malo pripazio.....

Link to comment
Share on other sites

hm danas dosta ponude. vecina tenisa sta sam odigra prolazi,ali naravno,prespava san za otic uplatit -.- mada se jos dan moze zavrsit u plusu

sad - brazil  tim2 više golova (-1+) @1,90 (ne kuzin koja je shema da je na brazil 1,90 protiv sad-a.. al ni ne brine me previse. i sa C postavom mogu amerima utrpat bar 3 komada,kvota je dobra. sretno)

spanjolska - j. koreja  gol u oba poluvremena @1,55 ili malo riskantnije španjolska daje gol svako poluvrijeme @1,70 (za ovo ne treba nikome analaza,furija je furija)

radwanska - v. williams over 20,5 gemova @1,70 ili  radwanska(h-4,5) - v. williams  2 @1,50 (venus u medusobnim omjerima vodi 5:2.. a jedini put kad su igrale na zemlji dobila je 2-0 (6:1, 6:2) nerealno je ne ocekivati od nje da uzme bar jedan set danas ma u kakvoj formi radwanska bila)

panathinaikos(h-10,5) - olympiacos 2 @1,30 (olympiacos je bolja momcad i danas ne gubi vise od 10 razlike,u to sam siguran.  mada u vecini slucajeva najgore produ oni parovi u koje smo "100%" sigurni.. svi to,vjerujem,znate :)

sritno,samo lagano  8)

mislim da SAD nisu baš amateri a Brazil igra sa ekipom koja se priprema za olimpijske igre znači olimpijska nogometna  reprezentacija a to su igrači do 23 godine s tim da nisu oni TOP igrači ja bi ovdje malo pripazio.....

da.. +4 najbolja igraca povise 23 godine. bar mi se cini da tako ide za olimpijske

Link to comment
Share on other sites

Meni se danas jako svidio Muller 1.set hendikep gemova -2,5 tj da Verdasco neće dobit prvi set sa 3 gema razlike.Svi koji pratimo tenis znamo kakav prvi servis ima Luksemburžanin.Kasno sam je i sam uočio pa nisam stavio na forum ali nisam baš s velikim ulogo ulazio ali mislim da je to bio možda value u današnjoj ponudi tenisa...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
    • Belgija - Slovačka 1 (1.45) bet365 Belgija će započeti svoj Euro 2024 utakmicom protiv Slovačke koja počinje danas u 18 sati na Frankfurt Areni. Unatoč gubitku nekih ključnih igrača svoje zlatne generacije, Crveni vragovi i dalje su jedni od skrivenih favorita za osvajanje naslova. Belgija je neporažena u 15 uzastopnih utakmica u svim natjecanjima. Crveni vragovi također nisu izgubili u tri međusobna susreta sa Slovačkom. Četiri od posljednjih pet utakmica Belgije imale su barem tri gola. Belgija je završila na vrhu svoje kvalifikacijske skupine, ali samo s bodom prednosti ispred Austrije. Ipak, rekord od šest pobjeda i dva remija u osam utakmica govori mnogo. (Koeficijenti 17.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama S druge strane, Slovačka se tek po treći put pojavljuje na Euru. Kvalificirali su se kao drugoplasirani tim u Skupini J. Slovaci su izgubili dvije utakmice od Portugala tijekom kvalifikacija. Pobijedili su u sedam i remizirali jednu od preostalih osam utakmica protiv drugih protivnika. Četiri od posljednjih šest utakmica Slovačke završile su s tri ili više golova. Belgija ima velike probleme s obranom uoči prve utakmice turnira. Thomas Meunier se pridružio Janu Vertonghenu i Arthuru Theateu na listi ozlijeđenih, napustivši prijateljsku utakmicu protiv Luksemburga nakon samo 20 minuta na terenu. Belgija (4-5-1): Casteels – De Kuypers, Faes, Witsel, Castagne – Mangala, Onana, Trossard, De Bruyne, Doku – Lukaku S druge strane, Francesco Calzona nema novih problema s ozljedama uoči otvaranja turnira. Slovačka (4-3-3): Dubravka – Pekarik, Vavro, Skriniar, Hancko – Kucka, Lobotka, Duda – Schranz, Bozenik, Haraslin Ovo je jedna od posljednjih prilika za igrače poput Romelua Lukakua i Kevina De Bruynea kao jedinih preostalih članova belgijske zlatne generacije nogometaša. Ovaj duo će imati veliku pomoć od igrača poput Leandra Trossarda i Jeremyja Dokua, jer Crveni vragovi i dalje imaju vrlo snažnu napadačku liniju. Belgijanci su lagano prošli pored Crne Gore i Luksemburga u prethodne dvije prijateljske utakmice. Slovačka je također izgledala sjajno u svojim posljednjim utakmicama, ostvarivši dvije zasebne pobjede od 4-0 protiv San Marina i Walesa ranije ovog mjeseca. Ipak, nedostaje im iskustvo igranja na velikim turnirima i njihova kvaliteta se teško može usporediti s belgijskom. Možete se kladiti na pobjedu Belgije s kvotom 1.45 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Belgija povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 12:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use