Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

ovo je jedan od onih dana kad imam osjećaj da ću sve pogodit :)

Đoković - Federer zbr.gemova 1.set više od 9,5 (1,55)... mislim da na početku meča neće biti riskiranja,a i kvaliteta servisa obojice je vrhunska tak da mislim da to vjerojatno ide u tie break...

Tsonga - Murray zbr.gemova 1.set više od 9,5 (1,55)... isto tako ko što i prvi par... mislim da ta dva para lagano prolaze... ja bi ovdje probao čak 2 na tsongu jer ako će imati dan onda pobjeđuje sigurno... često izlazi na mrežu i mislim da će to biti divota za gledati meč...

SAD - Kanada(U17) hendikep -31,5 tip 1 (1,85)..znači da će sad pobijediti sa više od 31 razlike..ko je pratio malo dosadašnji dio prvenstva mogao je vidjet da je sad sve nakantao sa minimalno 35-40 razlike...jedina momčad koja je uspjela ići ispod te granice je australija za koju smatram da je kvalitetnija momčad od kanade...

Sweeting - Berankis tip 1 (1,75)...ovo mi je pomalo nerazumna kvota na sweetinga jer mislim da je kvalitetniji igrač... pomeo je svoje protivnike na ovom turniru..igra doma, u sad-u i ne vidim razlog da ne pobijedi pred svojom publikom...

Belluci - Bolleli zbr.gemova više od 21,5 (1,85)...ovo mi se čini vrlo izgledno s obzirom da se sasatju dva podjednaka igrača..malu prednost dajem belluciju...al sve mi se čini da će to biti meč u 3 seta...

evo tolko od mene...

ILI IPAK NIJE TAJ DAN..

Objavljeno

Uspije li Federer izgubit,odo na autoput se bacit pod najveći kamion koji naleti

:-\ :-\ :-\

ja se komotno mogu bacit pod vlak jer sam konj na kvadrat :'( :'( :'(

idem u kladu s namjerom da uplatim 500 kn na federera ,500 na tsongu i 200 na federera ,tsongu i raymond/huber,al onda dođem u kladu i mislim si šta ak bude dan za favorite pa prepolovim uloge >:( >:( >:( >:( >:(

Objavljeno

Nakon vise nego loseg jucerasnjeg dana i nastavka loše serije danas igram veceras

Sweeting - Berankis 1 1,70Sweeting do sada uvjerljiv na ovom turniru

Texas - Minessota 1 1,60Ne virujen da Texas moze izgubit petu za redom

Lavillenie - Svi ostali 1 1,35 Atletika,skok s motkom,mislim da je Lavillenie ogroman favorit na ovom mitingu

Hrvatska - Češka 1/1 1,30 Naši su prikazali odličnu igra šta se vidi i po rezultatima,mislim da bi ovo tribalo proć

Thornton - Langerdorf 1 1,25 Thornton daleko bolji igrac.Langerdorfu premijera na turnirima pikada

Whitlock - Smith 1 1,15 Whitlock neusporedivo bolji

Kvota 7,08 pa sta bude idem s ulogom 150

Objavljeno

Uspije li Federer izgubit,odo na autoput se bacit pod najveći kamion koji naleti

:-\ :-\ :-\

ja se komotno mogu bacit pod vlak jer sam konj na kvadrat :'( :'( :'(

idem u kladu s namjerom da uplatim 500 kn na federera ,500 na tsongu i 200 na federera ,tsongu i raymond/huber,al onda dođem u kladu i mislim si šta ak bude dan za favorite pa prepolovim uloge >:( >:( >:( >:( >:(

Zadnjih par dana samo ganjam sjebove u tenisu u singlovima..Krivo mi što nisam odigro prvi set,a ne cijeli meč protiv sestara..Stavio sam 200 protiv braće Bryan,sad ću probat uživo uhvatit što veću kvotu na njih da bar vratim ulog ako ništa..

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • SP, treće kolo,noćna utakmica Paragvaj -Australia * Paran broj golova,oko 1,60 * Pobjednik u kornerima: Australia, oko 2,10 Situacija u skupini je jasna. USA prvi, Turska zadnja. Paragvaj treba pobjedu za 2.mjesto, Australiji dovoljan remi. Nekako mi se čini da će i Paragvaj biti zadovoljan bodom kojim sigurno prolazi u sljedeću fazu. Igram paran broj golova koji pokriva svaki remi te nečiju pobjedu 2-0, 3-1.  Čudna mi je visoka kvota kornera za Australiju jer oni dosta igraju na kornere,a Paragvaj u dva kola imao samo 1. Sad možda bude obratno,ali odigrat ću.
    • 1/16 finala Sp ,nogomet, jednog dana USA - BIH  X Tvrda utakmica,s malo golova. Samo da suci ne budu glavni igrači.
    • Mislio sam tokom svjetskog nogometnog prvenstva
    • Na (teorijsku) mini Poslednju Sansu gledam kao na chellenger turnire u tenisu ili letnju Nba ligu. Zna se koji igraci igraju challenger turnire, a koji Grand Slam turnire. Tako sam jednom u realnom zivotu bio nateran da gledam neki zenski teniski challenger turnir u Makarskoj, majko moja. Secam se da je bilo leto, upeklo sunce, a pola devojaka prakticno naterano od strane sponzora da ucestvuju na turniru. Sa jedne strane, leto, more, zezanje, opustanje plus sve devojke u najboljim godinama, a sa druge strane, sportske obaveze na koje su prakticno prinudjene, plus zarada nikakva, plus moraju da igraju na 38 stepeni. Znaci, ti bi da igras mini Poslednju Sansu, jer te nigde nije bilo tokom sezone prave Poslednje Sanse medju najboljima, plus da ti misici ne atrofiraju, a mi koji smo dushu, krv, znoj i srce dali za glavnu sezonu Poslednje Sanse, plus jedva cekamo da se odmorimo, nas ko yebe. Znas li ti uopste sta u ovom periodu rade najbolji Nba igraci?  Slusaju rep, zvacu marihuanu, ubijaju se u alkoholu, idu na zabave, narucuju po deset prostitutki odjednom, organizuju orgije … niko i ne misli na kosarku. Slobodni su da rade sta hoce sve do polovine devetog meseca. Ti treba da igras letnju ligu Poslednje Sanse sa IzudinomB, sa penom29, sa drugoligaskom amaterkom i takvim krsevima, pa da svi dobro razmislite gde ste gresili tokom prave sezone. Ali imas srece. Mogao bih da odigram jednu letnju ligu Poslednje Sanse sa tobom ili sada, dok traje Svetsko Prvenstvo, ili poslednje dve sedmice dok ne pocne prava Poslednja Sansa, tamo negde pred kraj leta. A ako si mislio na laznu letnju ligu Poslednje Sanse tokom celog leta, odnosno na challenger turnir u Makarskoj u sred leta, za to se obrati peni29, IzudinuB i drugoligaskoj amaterki, pa igrajte dokle hocete, ako treba i do zime.  
    • Odlicno kolega, i nadam se da se nigdje nece pojavljivati pojam "sreca" Usput, imao sam na umu jednu ponudu za tebe, da odigramo jednu mini posljednju sansu, cisto da malo prokrvimo, da nam misici ne atrofiraju i da malo razbijemo ovu ucmalost foruma, i da vidim sta me ceka iduce sezone.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use