Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Objavljeno

Evo jednog predloga za kladjenje iz svete Poslednje Sanse, gde tacno mogu da zamislim kako su razmisljali pacijenti koji su ovo sebi izabrali kao svoje predloge u Poslednjoj Sansi. Radi se o tri pobede, Dinama u hrvatskom kupu, te Monaca i Panathinaikosa u Euroleague gde je ukupna kvota za ovu triplu 2,11

IMG_9458.thumb.jpeg.6b672d110c3c2fed5da8276bc123f8b8.jpeg

Prvi pacijent iz Poslednje Sanse koji je postavio pobedu Dinama je verovatno prilikom postavljanja predloga rekao sebi: “… e ako nisu u stanju da dobiju ovaj Karlovac, onda stvarno …”

Pazite, Dinamo nije bio u stanju da pobedi ni Vukovara, ni Istru, niti da ugura barem jedan gol Celti u sred Zagreba, ali su se kolege otimali i svadjali medjusobno ko ce pre da izabere ovu pobedu Dinama u kupu, kao da igraju kao Bayern, a ne sa bolom u qurcu. I pazite sad ovo, da se desi da zaluta neki X na danasnjoj utakmici, svi cemo se ljutiti na Dinamo ili na kladionice, a ne na sebe.

Drugi pacijent iz Poslednje Sanse, koji je postavio pobedu Monaca nad Asvelom je verovatno prethodno pao na kladjenju na Partizan protiv Asvela, pa se sada sveti, misleci verovatno da je unosenje emocija u kladjenje pametna i korisna stvar. Ja sam siguran da ta budala misli da je Asvel krs od tima, i da je nemoguce da dobiju dva puta uzastopno, pogotovo ovakvu ekipu kao Monaco, a ja bih pozvao tu budalu sto je postavila dvojku na Monaco, da pogleda ko je to od timova potopio Asvela ove godine kada su igrali kod kuce, gde je odgovor niko.

A treci pacijent iz Poslednje Sanse koji je postavio pobedu Panathinaikosa nad Dubaijem, je verovatno razmisljao ovako: “… dobili su Parisa i Real Madrida u gostima, plus dvadeset dana nisu uopste igrali u Atini jer su imali sve sama gostovanja ( Monacu, Zvezdi, Parisu, Real Madridu) i ako sada nakon skoro mesec danja neigranja u Atini izgube od Dubaija, onda stvarno …”

Svi nesto razmisljaju ako ovo, ako ono … kao kada smo razmisljali isto ovako, ako Dortmund nije u stanju kod kuce da dobije Meinza za titulu, onda stvarno … a ono bilo 0:2 vec do 24-og minuta prvog poluvremena, majko moja.

IMG_9459.thumb.jpeg.dca004ceba04f1e1754f2871e0da9ca9.jpeg

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • R.Garos,u 14:30h, zemlja Menšik -Zverev  Broj gemova 38,5 ........ Više, kvota oko 1,75 Očekijemo svi uzbudljiv dvoboj dva jaka servisera i vjerojatno bar 4seta što bi trebalo biti dovoljno da ovaj prijedlog prodje. Menšik je u ludoj formi, Zverev gori od zelje da osvoji GS turnir,a mogao bi i izgorjeti. Ne bi bila senzacija da izgubi.    
    • Jedina stvar koja me danas zanima, prva tekma klasika, 29-5 bacanja za Oly. Ataman i gazda Panathinaikosa opleli po sucima, došao igračima na trening rekao da želi da osvoje ligu kako znaju i umiju, izgubili Euroligu i ovo im je jedina preostala šanša da nešto osvoje. Ne vidim način da nakon svega ovo izgube, danas bi mogli ih suci gurat, ako ništa zbog lige, gledanosti, da se produži serija i mislim da ovo jednostavno ne može Oly ne zbog kvalitete nego zbog svega onoga i izvan parketa. Tako da mislim da ide ovo na 1:1 u seriji pa za dalje ćemo vidjeti.
    • evo sakupljena  i bih. kvote na pinnacle trenutno: Group Stage Bosnia and Herzegovina Total Points O/U 3.5 1.900 Group B Winner Bosnia and Herzegovina 7.500 Bosnia and Herzegovina To Qualify From Group Stage  Yes 1.483  No 2.370 Bosnia and Herzegovina To Reach Last 16  Yes 3.370  No 1.283 Bosnia and Herzegovina To Reach Quarter Final Yes 11.490  No 1.049 Bosnia and Herzegovina FIFA - World Cup 2026 Winner  500.990  
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use