Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Report

  • Posts

    • Hrvatska ce doci do 1/4 finala 3.50 bet365 Znamo da je izrazito teska skupina, ali pobjedom protiv Albanije i vjerujem minimalno jos 1 bod protiv spanjolske ili italije ako ne i vise U slucaju osvajanja skupine idu na treceplasiranog, kao drugi tu bi mogla biti švicarska ili madjarska, a u slucaju treceg tu je vec ozbiljniji protivnik Hrvatska znamo da zna igrati turnire i smatram da ima ipak vece sanse od 28% koliko ovaj tecaj nudi
    • Albanija 0 golova 5.50 bet365 Kao u prethodnom primjeru smatram ovo previsokim tecajem za slucaj da Albanci ne daju gol na euru Svaki protivnik ce igrati veoma ozbiljno protiv Albanije jer ce svaki bod biti krucijalan za prolaz Ako gledam u postocima ovaj tecaj kaze 18% sanse, po meni su ipak vece da Albanci nece dati gol
    • Albanija gubi sve utakmice 2.62 WilliamHill Bez razmisljanja najslabija momcad u grupi Kvalificirali su se iz mogli bi reci ne bas preteske skupine sa Poljskom, Moldavijom, Farskim otocima... U ligi nacija zavrsila treca zahvaljujuci eliminaciji Rusije Posljednji rezultati su porazi - Čile 0-3, Švedska 0-1 Moguce je da Albanija i zabije poneki pogodak, ali sanse da ce zavrsiti s 0 bodova su dobre po meni
    • Španjolska - Hrvatska Rodri ima prosjek od 133 dodavanja po utakmici ali to je razlog zbog igranja na povucenijoj poziciji pod Luis Enriqueom Pod palicom de la Fuente igra vise pozicijski i vertikalno (primjer Brazil 78 dodavanja) Hrvatska ima dobre igrace koji bi mogli stvarati probleme Rodriu Ocekuje se dominacija u posjedu spanjolaca ali mislim na nekih 55% sto nebi trebalo biti dovoljno da Rodri premasi ovu marginu Rodri u97,5 pass 1.83 bet365  
    • Njemačka - Škotska Idemo jako ekipa, počinje Euro ludnica i započinjem sa svojim okladama. Moj prvi pick ce biti da Kroos nece imati udarac u okvir protiv Škotske od povratka u njemacku repku i odigranih 3 utakmica nije uputio ni jedan udarac u okvir iako ima dobar šut, njegova glavna uloga je distribucija lopte i organizacija igre Škoti imaju jake adute koji ce ga cuvati a to su McGinn i McTominay Sve najave govore da ce zapoceti susret i velika je mogucnost da ce biti zamijenjen tokom utakmice sto uvecava sanse Kroos u0,5 shots on target 1.62 bet365  Cekam jos ponude kladionica za zbroj dodavanja, tako da bi mogao pasti jos koji prijedlog za ovu utakmicu
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use