Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 9.5.2016.


IzudinB

Anketa  

20 glasova

  1. 1. Brøndby - FC Nordsjælland

  2. 2. A. Lustenau - Innsbruck



Recommended Posts

Nema pretjerano dobre ponude za ponedjeljak, ali evo jedan fin koeficijent u Danskoj Superligi.

 

Brøndby - FC Nordsjælland (19:00)

 

Po meni jedna vrlo dobra kvota na Brondby koji je u posljednjih sedam mečeva sa Nordsjællandom ostvario čak pet pobjeda, jedan poraz i jedan remi. Brondby i Nordsjælland će igrati u ponedjeljak u 28. kolu Danske Superlige, gdje je Brondby peti na tabeli sa 42, dok je Nordsjælland deveti sa 34 boda. Međusobni susreti ova dva tima ukazuju na to da je Brondby superiorni tim i u ovom slučaju igraju kod kuće, pa bi to trebalo da bude velika prednost za njih.

 

Moj Pick: Brøndby - FC Nordsjælland | Pobjeda Brondby - 1.75

iNKotuN.png

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece ljudi evo od mene par reci ukratko za sutradan za ATP Rima.Prvo radi se za vrlo dobar turnir i proslu god sam bio u Rimu za finala al jbg nisam imao vremena a i naravno karte nema 

Evo jedan preview za tekme e sad Bautista i Cuevas su prebaceni za utorak al kad sam vec napisao ukratko postavicu.I oprostite zbog jezik ne razumem bas i neznam da pisem to srpski/hrvatski al jbg trudim se al kad ne ide stvarno ne ide ko cita ima da se smeje oho :D Eto sad da malo odmorim sutra cu postaviti i moje tiketa al to nakon faksa valda stignem za prva tekma :D

PS ovo sam ja pisao pa da ne bude zabune da sam kopirao itd itd.

Atp Rome

Bautista Agut(15) – Lorenzi -1(1,30)

                Prvi mec za sutra u prvo kolo igraju Bautista I Lorenzi.Agut na zemju ima omjer 218/148 ove godine jedva pozitivan skor 4/3.Dok na drugu stranu matorac Lorenzi ima na zemju odlican omjer 386/265 dok ove godine 14/9.Paolo je uglavno challenger igrac a na atp turu I ne snalazi se bas dobro.Do sad su odigrali 2 tekme prva tekma u 2012 u Miamu gde je Agut dobio 2:1 dok jedina tekma na zemju je bila u 2014 na Roland Garosu gde je Bautista je lagano dobio u 3 seta 6:3;7:5;6:2.Do sad Agut u Rimu je igrao 2 puta 2014 je ispao u prvo kolo dok prosle godine je ispao u 2 kolo ali ocekujem sutra jedna lagana pobeda u 2 seta.Na drugu stranu Lorenzi je odigrao 3 puta na turniru 2013,2014,2015 I sva tri puta je vec u prvo kolo ispao.Istina da je Lorenzi imao vise dana za odmor al on ima vec 34 godine.Bautista ima sasvim solidan servis i kod njega sve funkcionise.

Vidim da kvota na 2,5sets under je 1.44 sto je po meni ekstra kvota.Isto tu bi uzeo 20,5under kvota predobra 1.95 pinnacle I unibet kvota 1.98;6:4 6:4 i to je sasvim dovolno I prerealno da tip prodje.

Sock-Pella

Bice to vrlo dobar mec jer Sock ima premalo tekme na zemju dok na drugu stranu imamo klasican zemjas.Pratio sam Socka u Houston i mogu reci da je sasvim zasluzeno stigo do finala i njegov servis je bio na nivo.E kad je dosao u finale bio pre pre umoran I u 3 set jedva hodao 2-3 injury break kje uzeo nakon 0:4 napravio 4:4 al jbg nije mogao vise.Socka omjer na zemju ima 58/30 ove godine 5/3.Dok Pella ima omjer od vrlo dobrih 315/170 al 90% su to na challenger al ako dobro udje u mec ocekujem vrlo napet mec a sto da ne I konacna dvica.Over po meni u prvi set i over u konacan mec prerealan.I da zaboravio sam ove godine Pella na zemju ima 6/6.

Do sad jedino vidim u pinnacle over 20,5 1.70 kvote jos nisu izasle ali ocekujem da na over 9,5 nekih 1.60-70.Kontra hend na -3,5 kvota sasvim ok 1.53 u paddy power a u pinnacle 1.68.Ja iskreno cu uzeti na jedan tiket over a na drugi kontra hendi ako mi rokne nes u glavi ispraticu i 2ka konacan ishod.Jack Sock do sad je odigrao 2 puta u Rimu 2014 ispao u kvalifikacije a u 2015 ispao vec u prvo kolo.A za Pella ovo je prvi mec u Rimu i ocekujem da udje u mec pouzdano.

Fognini –Garcia-Lopez

Do sad su odigrali 6 puta 4:2 za Fabio(4 puta na zemju 2008 2:1 za Fabio;2011 3:1 za Fabio;2012 2:1 za Garcia I u 2013god 2:0 za Fabia.Fabio na zemju ima omjer 332/192 ove godine 7:6.Na drugu stranu Garcia ima omjer 236/187.ove god 6/5.Sta reci a ne zaplakati :) .Servis ih jebe 110% mogu da imaju 4:0 I da spuse to lagano.Ocekujem puno brejk sanse na obe strane ali ipak po meni blize pobedi je Fabia kvota ok za tiketa 1.40.Ko hoce malo veca kvota moze to lagano over gemova I u prv set I u konacan ishod.Over 20,5 u pinnacle 1.78 a ljudi sorry za prv set gemova jos neznam kvote L al haj bice nekih 1.65.Po meni 6:4 7:5 I nek prodje i over I ki I sve bre :D

Do sad Fabio u Rimu je odigrao 3 puta 2013 ispao u 2 rundu u 2014 ispao u 1 rundu dok proslu god je ostvario najbojli rez na turnir i ispao u 3 kolo(round of 16) gde je ispao od Berduha u tesni 3 seta.Na drugu stranu isto 3 puta u rimu 2011 ispao u prvo kolo,2012 u drugo dok isto kao I Fabio 2015 ispao u 3 kolo gde je ispao od ferrera u 2 seta al vredi da se napomene da je u prvo kolo je dobio Cilica.

Seppi-Pospisil

Ako se ovde nes moze tipovati e onda nek me ubije lagano.Razlgog je to na jednu stranu Seppi ove godine nema nijedna tekma na zemju a na drugu stranu Pospisil je uzas na zemja i ove godine ima 0/2.Seppi na zemju ima 206/171 dok na drugu stranu mizernih 41/43.Do sad h2h je 2:2 I zadnju godinu u Sidnej je Pospisil dobio u 2 seta al na hardu gde Vasek pruza 100 puta bojlih partije.Do sad Seppi je odigrao 3 puta u rimu 2012 najbojli rezultat ¼ finala dok u 2013 I 2014 ispao vec u prvo kolo .Vasek isto 3 puta u 2012 I 2013 ispadao u kvalifikacije dok u 2014 ispao u prvo kolo.Ipak ovde ja tipujem ispred svega keca jedino zbog toga da Andreas ima puno bojli omjer na zemju I puno tekme odigrano na zemju a isto ocekujem velika podrska od publike.Al ipak na drugi tiket za overa odigracu i 20,5+ kvota I pinnacle 1.80 predobra je to jer po meni moze I da dojde I barem do jedan taj brejk.

Gasquet-Benneteau

Nema sta da se prica 1.08 kvota ovo jedino bi odigrao ako treba za uslov eto ako neko treba tekma za uslov moze to 1.

Dolgopolov-Thiem e ovaj mec ako ima stream a verovatno bice praticu sigurno jer ocekuje nas vrlo dobar mec jer na jednu stranu imamo Dolgi koj ima vrlo dobar omjer na zemja 209/119(ove godine 5/3) I na drugu stranu mladi Thiem koj je klasican zemjas I ima predobar omjer 138/54(ove god 13/4).Po meni sigurno je Thiem veliki favorit I pratio sam ga u Minhenu kraju Aprila gde je izgubio u Finala od odlicni I vrlo dragi igrac a ispred svega tada domaci igrac Kohlschreiber.Proslu tjedan Thiem je otpao vec u prvo kol od Del Potro al po meni je to tako jer nije usao sa 100% u mecu jer verovatno je hteo da ima odmora za Rima I nakon toga Roland Garrosa.Do sad odigrali 2 puta I 1:1 al do sad ni jedan mec na zemju.Dolgi 3 nastupa u Rimu 2013 3 kolo 2014 prvo kolo dok prosle god ispao u 2 kolo I izgubio je od Garcia.Thiem jedan nastup I ispao u 3 kolo kada je izguio od Wawrinka gde je ispao u tesni 2 seta 7:6 6:4 al vredi da se napomene da je u prvo kolo dobio Bolelli a isto u drugo kolo dobio je Simona.Osim pobeda Thiema opet over gemova 21,5 over unibet 1.73 ista grana I u pinnacle kvota 1.80

Sousa-Sonego

Ovde cu uzeti konacan ishod 2:0 kvota po meni za tezina meca predobra 1.40 isto I 20,5 under po kvoti 1.73 u Paddy Powera kvota 1.73.Razlika u kvalitetu ogromna.Jedini prob je je da pre 2 dana je igrao u Madridu i protiv Krala Zemja Nadala je izgubio u 3 seta I je siguurno umoran al sigurno ovaj mec bice prebacen za utorak tako da nema problema vidim da je odma nakon ispadanje u madridu krenuo za Rima i imao vec par lakih treninga.Na drugu stranu imamo mladi italijan koj je dobio wc a ima omjer na zemju 75/42 al uglavno challenger I features.Sousa do sad je 2 puta igrao u Rimu I u 2014 I 2015 ispadao vec u prvo kolo.Al to je predobar igrac koj pruza u zadnje vreme sasvim dobre rezultate na zemju I pratio sam ga par puta I on je klasican zemjas.

Zverev-Dimitrov

ja osobno necu igrati na ovaj mec al ako ga neko zanima po meni over gemova “sigurica”.Granica 22,5 kvota 1.80 realno je ovaj mec da udje u 3 seta.

Kyrgios-Caruso

opet 1.04 kvota sokurac bajo moj ta kvota J al haj po meni h2 -6,5 kvota 1.70-75 to je iz prostog razloga da je Nik preumoran prvo kraju aprila je igrao u Estoril onda odma nakon 3 dana je igrao u Madridu gde je otpao u ¼ finala od Nishikorija pa odigrao veliki broj meceva a vreme premalo al ako bude mec prebacen za utorak onda sve se menja jer ipak jedan dan pun menja e tad bi odigrao minus 18,5 gemova kvota 1.75 al ipak ne bih dirao taj mec.

Raonic-Ceccinato

Ovde plus 19,5 gemova po meni dobra oklada.Isto kao I Nika I Rao je umoran pre 2 dana je igrao Madrid sad odma Rima I do sad su se na zemju su se sreli pre mesec dana u Monte Carlo gde je I tamo mec otisao u over mec je zavrsio 6:3 7:5.Ceccinato ove godine uzasan al nije odigrao puno meceva al on je klasican zemjas I plus toga je mlad moze da eksplodira plus tu je publika koja ce ga sigurno gurati I bodreti krzo tekmu I sto da ne dodje opet over.Jos jedna stvar Rim koristi bavnu zemju.Raonic na zemju ima 60/37 a cecinata 228/129 al skoro sve na challengera i ovde je dobio wc.Raonic ne brani poene jer proslu god nije igrao u 2012 I 13 ispao vec u prvo kolo al zato u 2014 je odigrao predobro I ispado u ½ finala od jedan I jedini Nole al u tesnih 3 seta.Marka je proslu god ispao u kvalifikacije.

Belluci-Monfils

Tata monfils lagano dobije to u 2 seta jer Belluci je OCAJ.Da igramo sutra sigurno bih ga dobio J kvota na 0:2 pre pre dobra 1.55-1.60 I ja cu to sigurno uzeti.

Cuevas-Mahut

Cuevas preumoran igrao je ¼ finala u madridu isto je igrao i u Dubl.Razlika u kvalitetu prevelika Cuevas predobar ove sezone odlicne 15/4 na zemju sve ga sluzi I servis I forhend I behind.I na zemju ima neverovatan omjer 407/195!.Mahut u karijeru ocajan na zemju 50/71.Al ona je igrao prosli tjedan u dablu sa Herberta.Ako bude mec prebacen za utorak igram 2:0 kvota 1.40 al ako je to za sutra bice tesno jer svaki put jedan dan odmora je vrlo bitan igrao bih na sitno I over gemova.

*mec prebacen za utorak igram 2:0.

I sad stignem do rima I sad je izasao ko igra sutra ko preko sutra i dzaba truda.

Link to comment
Share on other sites

I.Karlović - E.Gulbis over 10.5 games 1st set @ 2.00

Dakle vec sam pisao o ivi i ovome tipu u njegovim mecevima. Malo se bet365 opametio, na prosla dva turnira su davali od 2.20-2.35 kvote na ovo ali nema veze, nije ni 2.00 loše. Dakle ivo klasican server, tesko ga je brejknut, on isto tesko uzima servis pa cesto vidimo i 13tu igru. Njihov zadnji mec je otisao u 2 tiebreaka, pa bi nesto slicno mogli vidjeti i danas

Sretno

Link to comment
Share on other sites

I.Karlović - E.Gulbis over 10.5 games 1st set @ 2.00

Dakle vec sam pisao o ivi i ovome tipu u njegovim mecevima. Dakle ivo klasican server, tesko ga je brejknut, on isto tesko uzimam servis pa cesto vidimo i 13tu igru. Njihov zadnji mec je otisao u 2 tiebreaka, pa bi nesto slicno mogli vidjeti i danas

Sretno

Spora zemlja u Rimu... ja ću probat dvojku na Gulbisa...

Link to comment
Share on other sites

Karlovic-Gulbis TB 1. set 2.37 bet365

O Karlovicu se sve zna, iako je zemlja, on i dalje gura svoju igru. Prosli tjedan sam pisao ovakav tip, jeste da je u Madridu bila brza zemlja ali mislim da bi opet moglo doci. Gulbis lagano prosao kvale, neki dan protiv Pouillea odigrao dva tb-a, protiv Dodiga ranija odigrao tb prvog seta itd. Fina kvota za probati,po meni izgledan tip.

Link to comment
Share on other sites

A mozda i ne tolke, ali u svakom slucaju je karlovica tesko brejknut ako ga krene servis, a on sam nema igru da tolko cesto radi break

Ja sam na kraju odigrao TB u meču mada me malo brine jer Gulbis u zadnje vrijeme igra kao žena... 2. set protiv Fucsovicha prije par tjedana je prvih 6 gemova bilo 6 brejkova... ko Errani u najboljim danima... Al dobro nije da je doktor Ivo baš među top 10 returnera na touru :)

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima, malo kasno objavljujem pa neću dužiti s analizama (kvote iz Marathona)

 

Bjelorusija - Kanada   Kanada postiže pogodak u svakoj trećini   1,57

 

Sačekao sam da vidim koga će Bjelorusi postaviti na gol i to je Lalande. Golman koji je ove sezone malo pao u formi, i vidjelo se to i na ovome SP, kada je protiv SAD-a primio 6 pogodaka. Ovdje vjerujem da sve ovisi o motivaciji Kanađana, a za sada izgledaju jako ozbiljno i motivirano. Jučer su odradili laganu utakmicu sa Mađarima, postigli 7 pogodaka i spremni dočekuju svog novogo protivnika. Mislim da je kvota na ovu okladu, s obzirom na snagu i prezentacije protivnika do sada, jako dobra.

 

 

Finska - SAD  konačni pobjednik Finska  1,39

 

Finci u ovaj susret ulaze sa maksimalnim brojem bodova, pošto su upisane pobjede protiv Bjelorusa i Finske. Ono što je jako bitno za njih i današnju utakmicu je da obrana i golmani odrađuju vrhunski posao. Dozvolili su samo 33 udarca u dvije utakmice, te primili tek 3 gola. Itekako bitan faktor protiv ekipe SAD-a. Oni su za sada upisali očekivanu pobjedu i očekivan poraz. Dobili su Bjeloruse, a izgubili od Kanađana. Kako su Finci također jedan od favorita turnira, te uz to prikazuju odlične partije, mislim da danas upisuju svoju treću pobjedu.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima, malo kasno objavljujem pa neću dužiti s analizama (kvote iz Marathona)

Bjelorusija - Kanada Kanada postiže pogodak u svakoj trećini 1,57

Sačekao sam da vidim koga će Bjelorusi postaviti na gol i to je Lalande. Golman koji je ove sezone malo pao u formi, i vidjelo se to i na ovome SP, kada je protiv SAD-a primio 6 pogodaka. Ovdje vjerujem da sve ovisi o motivaciji Kanađana, a za sada izgledaju jako ozbiljno i motivirano. Jučer su odradili laganu utakmicu sa Mađarima, postigli 7 pogodaka i spremni dočekuju svog novogo protivnika. Mislim da je kvota na ovu okladu, s obzirom na snagu i prezentacije protivnika do sada, jako dobra.

Finska - SAD konačni pobjednik Finska 1,39

Finci u ovaj susret ulaze sa maksimalnim brojem bodova, pošto su upisane pobjede protiv Bjelorusa i Finske. Ono što je jako bitno za njih i današnju utakmicu je da obrana i golmani odrađuju vrhunski posao. Dozvolili su samo 33 udarca u dvije utakmice, te primili tek 3 gola. Itekako bitan faktor protiv ekipe SAD-a. Oni su za sada upisali očekivanu pobjedu i očekivan poraz. Dobili su Bjeloruse, a izgubili od Kanađana. Kako su Finci također jedan od favorita turnira, te uz to prikazuju odlične partije, mislim da danas upisuju svoju treću pobjedu.

Bravo za kanadu, malo sam kasnije vidio ( na kraju 1/3), pa sam uzeo live kanada over 1.5 u 2/3, sto je doslo i povezo sa over (9.5) 1set karlovic

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog singla iz dublova:

Arnaboldi/Giannessi - Paire/Sousa, Arnaboldi/Giannessi @2.75 bet365

 

Bet365 ubedljivo drzi najvecu kvotu na ovaj par iako je kvota u padu. Arnaboldi i Giannessi se ne mogu pohvaliti nekim velikim rezultatima na vecim turnirima ali su zasigurno uigraniji par i zbog toga zasluzuju blagu prednost. Na sljaci su imali solidne rezultate u 2015-oj, verujem da ce biti i noseni podrskom sa tribina posto igraju pred svojom publikom i tu su redovno bolji nego inace.

Sousa i Paire igraju prvi mec zajedno i sigurno ce trebati vremena da se naviknu jedan na drugog. Osim toga, u ovom momentu Sousa igra treci set protiv Sanega koji ga je posteno namucio pa sumnjam da ce biti 100% svez za dublove. Citam da je Paire sinoc slavio rodjendan te da se slavilo pa ni on sigurno nece biti na 100%. 

Ocekujem pad kvote do pocetka meca, pogotovo ako SOusa bude morao igrati TB u trecem setu. Mislim da Italijanski par danas moze slaviti, kvota odlicna!

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog singla iz dublova:

Arnaboldi/Giannessi - Paire/Sousa, Arnaboldi/Giannessi @2.75 bet365

Bet365 ubedljivo drzi najvecu kvotu na ovaj par iako je kvota u padu. Arnaboldi i Giannessi se ne mogu pohvaliti nekim velikim rezultatima na vecim turnirima ali su zasigurno uigraniji par i zbog toga zasluzuju blagu prednost. Na sljaci su imali solidne rezultate u 2015-oj, verujem da ce biti i noseni podrskom sa tribina posto igraju pred svojom publikom i tu su redovno bolji nego inace.

Sousa i Paire igraju prvi mec zajedno i sigurno ce trebati vremena da se naviknu jedan na drugog. Osim toga, u ovom momentu Sousa igra treci set protiv Sanega koji ga je posteno namucio pa sumnjam da ce biti 100% svez za dublove. Citam da je Paire sinoc slavio rodjendan te da se slavilo pa ni on sigurno nece biti na 100%.

Ocekujem pad kvote do pocetka meca, pogotovo ako SOusa bude morao igrati TB u trecem setu. Mislim da Italijanski par danas moze slaviti, kvota odlicna!

Super par, Paire sigurno zagovnao, Sousa i dalje igra, mec traje preko tri sata vec. Nemaju meceva zajedno, talijanska kpmbinacija em sto je domaca em imaju 12 zajednickih meceva a 7 pobjeda, iako su to bili challenger mecevi nema veze, poznaju se i uigraniji su
Link to comment
Share on other sites

Bravo za kanadu, malo sam kasnije vidio ( na kraju 1/3), pa sam uzeo live kanada over 1.5 u 2/3, sto je doslo i povezo sa over (9.5) 1set karlovic

a i ja sam kasno stavio, dok sam stigao s faksa, ali i to je bila super oklada, brzo su dali 2 u drugoj, valjda karlović i gulbis ne budu zeznuli

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Scotland - Switzerland Dan Ndoye o0,5 fouls 1,83     bet365   Ndoye je mladi igrac koji u prosjeku u Bologni ove sezone ima 0,9 faula po utakmici protiv madjara napravio 2 faula tecaj ovaj nece docekati na dan utakmice jer je ogroman value, svi ostali vecinom drze 1.25
    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use