Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Sure Bet


baki30

Recommended Posts

Ovako zanima me nesto veliko... Jel tko od vas igrao sure betove preko online kladionica... Dnevno ih bude dosta.. Zasto to rade sad kladionice kad mogu to regulirat i ispravit kvote.. Jer ako to namjerno rade radi konkurencije, isplatili se upustati u to.. Ono sto mene zanima je pokrivanje oklade i uplata preko tisucu eura.. Postoji li ikakav zakon ako te otkriju, odnosno nema zakona za to da li mogu zatvoriti racun i da ti uskrate tvoj novac.. Evo cisto za provjeru tko se razumi u to par Molde - Start golovi.. Over 3 je kod 1xbet kvota 2.38 a kod pinnacle under 1.81.. Profit je 2.8%. Znam ne radi se tu o ekstra zaradi ali bolje i ovake stvari nego kopat za sto kuna dnevno...

Link to comment
Share on other sites

Prvo, to nije nelegalno, ali bez obzira na to kladionica ima pravo da ti zatvori/limitira nalog u slučaju da primijete bilo šta sumnjivo. Druga stvar, mijenjaju se kvote. Moraš biti veoma brz, ti dok uplatiš u jednoj kladionici u drugoj se već možda promijenio koef. Znači, mogu ti zatvoriti račun ali ne mogu ti uzeti novac. Što se tiče profita treba uzeti u obzir da imaju provizije kod uplata i isplata kod nekih kladionica. Koliko znam, kod 1xbet nema provizija, nisam siguran za pinnacle. Nadam se da sam ti bar malo pomogao.

Link to comment
Share on other sites

Ovako zanima me nesto veliko... Jel tko od vas igrao sure betove preko online kladionica... Dnevno ih bude dosta.. Zasto to rade sad kladionice kad mogu to regulirat i ispravit kvote.. Jer ako to namjerno rade radi konkurencije, isplatili se upustati u to.. Ono sto mene zanima je pokrivanje oklade i uplata preko tisucu eura.. Postoji li ikakav zakon ako te otkriju, odnosno nema zakona za to da li mogu zatvoriti racun i da ti uskrate tvoj novac.. Evo cisto za provjeru tko se razumi u to par Molde - Start golovi.. Over 3 je kod 1xbet kvota 2.38 a kod pinnacle under 1.81.. Profit je 2.8%. Znam ne radi se tu o ekstra zaradi ali bolje i ovake stvari nego kopat za sto kuna dnevno...

 

Sve je to lijepo na papiru ali u praksi ne isplativo pogotovo radi živaca. Lako za pinnacle ali ostale manje kladionice su upitne tj ja nemam najbolja iskustva s 1xbetom koji su nakon jednog dobitnog para opalili extra maržu od 10% nakon par listića još 10% znači kasnije su koeficijenti toliko loši da su u supersportu bolji s porezom. Ugl tu su veliki ulozi mali dobitci i ako jednom kiksaš u uplati ili netko ne isplati, voida.. Tako da nije baš uvijek sure bet s obzirom da igraš u kladionicama koje nisu baš pouzdane.

Link to comment
Share on other sites



Prvo, to nije nelegalno, ali bez obzira na to kladionica ima pravo da ti zatvori/limitira nalog u slučaju da primijete bilo šta sumnjivo. Druga stvar, mijenjaju se kvote. Moraš biti veoma brz, ti dok uplatiš u jednoj kladionici u drugoj se već možda promijenio koef. Znači, mogu ti zatvoriti račun ali ne mogu ti uzeti novac. Što se tiče profita treba uzeti u obzir da imaju provizije kod uplata i isplata kod nekih kladionica. Koliko znam, kod 1xbet nema provizija, nisam siguran za pinnacle. Nadam se da sam ti bar malo pomogao.

Razumio sam sve sto si reko.. Prije uplate stavim pola eura da provjerim kvote i njihov pad.. To za uplatu i isplatu takodjer provjeravam.. Ima 15 godina ljudi se ovim bave ali sad kad ima online kladionica preko sto nije lose.. Znaci nije sve u matematici postoji jos dosta drugih okolnosti.
Link to comment
Share on other sites

Sve je to lijepo na papiru ali u praksi ne isplativo pogotovo radi živaca. Lako za pinnacle ali ostale manje kladionice su upitne tj ja nemam najbolja iskustva s 1xbetom koji su nakon jednog dobitnog para opalili extra maržu od 10% nakon par listića još 10% znači kasnije su koeficijenti toliko loši da su u supersportu bolji s porezom. Ugl tu su veliki ulozi mali dobitci i ako jednom kiksaš u uplati ili netko ne isplati, voida.. Tako da nije baš uvijek sure bet s obzirom da igraš u kladionicama koje nisu baš pouzdane.

Jel mi mislimo na isti 1xbet - rusku kladionicu? :D Druže, oni su jedna od kladionica sa najboljim koficijentima...

 

@baki30 ovo ti je u teoriji jedina 'strategija' koja daje siguran dobitak, ali imaš tu još dosta okolnosti, rekao sam ti koje, ovo možda izgleda kao jednostavno i lagan novac, ali nije tako - koštat će te živaca itekako ako se misliš duže baviti ovim.

Link to comment
Share on other sites

Jel mi mislimo na isti 1xbet - rusku kladionicu? :D Druže, oni su jedna od kladionica sa najboljim koficijentima...

 

@baki30 ovo ti je u teoriji jedina 'strategija' koja daje siguran dobitak, ali imaš tu još dosta okolnosti, rekao sam ti koje, ovo možda izgleda kao jednostavno i lagan novac, ali nije tako - koštat će te živaca itekako ako se misliš duže baviti ovim.

 da mislimo na istu kladionicu.. par puta su voidali dobitne parove.. prvo dignu maržu na koeficijente pa zatim i limitiraju.. ja osobno više ne želim imat posla s njima.

Link to comment
Share on other sites

da mislimo na istu kladionicu.. par puta su voidali dobitne parove.. prvo dignu maržu na koeficijente pa zatim i limitiraju.. ja osobno više ne želim imat posla s njima.

E to je ono sto mene zanima skoro isti klinac da ti ne daju isplatu ili ti odluce blokirat racun ili te peglaju s tim stvarima.. Mom kolegi bet et home limitiro uplatu na 15 eura. Sramota a kao svjetska kladionica.. Uzeo jednom 80 000 km i od tada problemi s uplatom stalno..

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci sigurna kladionica? Iskustva pravih igraca kazu da nema takve cim te skuze odmah te lumitiraju od bet365, bet et home, unibet na par tisuca i vec te limitira, hrvatske i bosanske pogotovo.. Ne znam za Betfair kazu da je pouzdana u da nema puno limitiranja.. Kladionice zive od onih sto ulazu euro do pet eura na desetak parova, cim se netki ozbiljnije bavi tim na kraju biva limutiran osim ako ide u minus tada ga pustaju da puni budjet joa mz i bobuse tovare da nastavi dalje.

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci sigurna kladionica? Iskustva pravih igraca kazu da nema takve cim te skuze odmah te lumitiraju od bet365, bet et home, unibet na par tisuca i vec te limitira, hrvatske i bosanske pogotovo.. Ne znam za Betfair kazu da je pouzdana u da nema puno limitiranja.. Kladionice zive od onih sto ulazu euro do pet eura na desetak parova, cim se netki ozbiljnije bavi tim na kraju biva limutiran osim ako ide u minus tada ga pustaju da puni budjet joa mz i bobuse tovare da nastavi dalje.

jedina kladionica gdje nisam dobio limit je pinnacle. Sve druge prije ili kasnije te limitiraju, bet365 10-ak ako ne i vise racuna sam imao, unibet nakon par dana, Will Hill nakon par oklada, bet at home slicno, Paddy Power takodjer. Betfair se pokazao dosta dobar ali tamo nemam velika iskustva pa ne mogu reci sa sigurnoscu. 

Sve zavisi od toga sta se igra, ako se igra nogomet, racun duze zivi, sto je manji sport u pitanju prije dodjes pod povecalo i to je tako. 

Link to comment
Share on other sites

jedina kladionica gdje nisam dobio limit je pinnacle. Sve druge prije ili kasnije te limitiraju, bet365 10-ak ako ne i vise racuna sam imao, unibet nakon par dana, Will Hill nakon par oklada, bet at home slicno, Paddy Power takodjer. Betfair se pokazao dosta dobar ali tamo nemam velika iskustva pa ne mogu reci sa sigurnoscu.

Sve zavisi od toga sta se igra, ako se igra nogomet, racun duze zivi, sto je manji sport u pitanju prije dodjes pod povecalo i to je tako.

Hvala majstore.. Svi pisu o kladionicama ekstra.. Znao sam da to nije bas tako idealno i da se kladionice ne mogu pobijediti i jedino si u igri ako gubis.. Svaki tvoj pametan potez prate i nakon nekog vremena sankcioniraju...

Link to comment
Share on other sites

Hvala majstore.. Svi pisu o kladionicama ekstra.. Znao sam da to nije bas tako idealno i da se kladionice ne mogu pobijediti i jedino si u igri ako gubis.. Svaki tvoj pametan potez prate i nakon nekog vremena sankcioniraju...

Daleko od toga da se ne mogu pobijediti, pametnom igrom mozes biti u plusu na godisnjoj razini jer kladjenje nije sprint nego maraton (rekli su neki pametniji od mene)

 

Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da se ne mogu pobijediti, pametnom igrom mozes biti u plusu na godisnjoj razini jer kladjenje nije sprint nego maraton (rekli su neki pametniji od mene)

U plusu sam ja nije u tome stvar ali igro sam u zemaljskim kladionicama i na vece sume. Istina nekad bi bilo problema s uplatom pa umjesto jednog listica moras vise uplatit. Donedavno su bile bez poreza u BiH kladionice pa se isplatilo.. Hattrik davo cak i bonus na dobitak. Na 10000 tusuca maraka 6 bonusa bilo mi jednom.. To nigdje nema no sad im je drzava stala na crtu i nema vise, zapravo ima po nekim kaficima jos..

Link to comment
Share on other sites

U BiH Mozzart ima visoku toleranciju, može se ozbiljno igrati, do kada, vidjećemo. Čak daju i bonus jer još nije uveden porez na dobitak. Sa Wwinom imam manje iskustva ali sam čuo da online već nakon nekoliko jačih isplata ideš pod povećalo i limitiraju te.

Winn uzas dobio par puta od muke nisu znali sta da rade te tri puta mi trazili dokumente da mi nadju gresku samo da ne isplate a kad sam otvorio racun sve uredno obavio.. Mozzart sam isto danas otvorio i po komentarima igraca nema puno zalbi..

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • uf srecom pa sam danas igrao za puno manje para, 85e na 1.5 i pobjedu engleske, vise nikad na njih necu igrati, ne podnosim te smradove, nisu mogli jos jedan zabiti
    • Kako  je pocelo  tesko  da cu  na ovom Prvenstvu  igrati   duze od 20 dana ( 1000 e banka). Resio  sam i  danas  da bacim  50e . Ovaj  listic posvecujem " strucnjaku  za sisteme " i  za jos po nesto..
    • Srbija vs Engleska 2/2 (2.30) bet365 Engleska, jedan od glavnih favorita turnira, započet će svoju avanturu na Euro 2024 susretom protiv Srbije u nedjelju navečer na Schalke Areni. Tri lava nadaju se oporavku nakon šokantnog poraza od 0-1 od Islanda u posljednjoj pripremnoj utakmici prije turnira. Srbija je pobijedila samo u dvije od posljednjih šest utakmica. Četiri od posljednjih pet utakmica Srbije u različitim natjecanjima završile su s tri ili više golova. Engleska je u jedinom dosadašnjem susretu pobijedila Srbiju 2-1 2003. godine. Srbija nije impresionirala u relativno jednostavnoj kvalifikacijskoj grupi, zauzevši drugo mjesto iza Mađarske, uz dva poraza od Mađara. Engleska nije imala takvih problema u svojoj kvalifikacijskoj grupi. Momčad pod vodstvom Garetha Southgatea dominirala je sa šest pobjeda i dva remija. To je impresivan učinak, posebno ako se uzme u obzir da su u istoj grupi bili Italija i Ukrajina. Southgate može biti posebno zadovoljan obrambenim nastupima svoje momčadi tijekom kvalifikacijske kampanje. Predviđeni sastavi i vijesti o momčadi za utakmicu Srbija vs Engleska: Gareth Southgate ima ozbiljnih problema s obrambenim pozicijama pred otvaranje turnira. Engleska je već izgubila Harryja Maguirea, dok je prvi izbor za stopera John Stones sada također upitan. Obrambeni igrač Manchester Cityja napustio je utakmicu protiv Islanda nakon prvog poluvremena. Luke Shaw pokazuje napredak, ali ovaj dvoboj vjerojatno će doći prebrzo za njega. Engleska (4-3-3): Pickford – Walker, Stones, Guehi, Trippier – Alexander-Arnold, Rice, Bellingham – Saka, Foden, Kane Dragan Stojković Piksi nema većih problema s ozlijeđenim igračima. Može računati na sve svoje glavne zvijezde, uključujući izvrsni napadački dvojac Dušan Vlahović i Aleksandar Mitrović. Srbija (3-5-2): Rajković – Stojic, Milenković, Pavlović – Zivković, Ilić, Milinković-Savić, Lukić, Mladenović – Vlahović, Mitrović Unatoč užasnom nastupu u porazu od 0-1 protiv Islanda u posljednjoj prijateljskoj utakmici, Engleska ulazi u ovaj susret kao ogromni favorit sa kvotom 1.48 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Engleska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. Tri lava pokazala su snagu u kvalifikacijskoj fazi. Dosegli su finale prethodnog Eura i spremni su napraviti korak dalje ovaj put. Srbija se vraća na Europsko prvenstvo prvi put u posljednje dvije decenije. Iako su pobijedili Švedsku 3-0 u posljednjoj provjeri prošlog vikenda, konačan rezultat te utakmice nije odražavao stvarni tijek događaja na terenu. Trener Stojković ima velikih problema s nedostatkom discipline u obrambenim linijama svoje momčadi. Srbi se suočavaju s jednom od najtalentiranijih momčadi u Europi. Zbog toga vjerujem da će Engleska imati vodstvo na poluvremenu i pobijediti. Stoga je moja glavna oklada za utakmicu Euro 2024 između Srbije i Engleske HT/FT Engleska/Engleska po tečaju 2.30. (Koeficijenti 16.6. u 14:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Engleska daje gol Srbiji, kvota 1,15 Ja mislim da se u Bosni igra najgora fudbalska nacionalna liga na svetu, a u Srbiji najpokvarenija.  Ako mislite da je selektor Srbije Stojkovic, vi sigurno imate manje od dvanaest godina. Srbija je sistem koji se zove jedan covek, jedan klub, jedan selektor, a to je ovaj Posto ja mislim da se u zivotu sve zasluzuje, smatram da gradjani Srbije potpuno zasluzuju da imaju reprezentaciju kakvu imaju. Neka svako za sebe pogleda koliko i kakve golove je reprezentacija Srbije primila na Svetskom Prvenstvu u Qataru, pa neka to bude i analiza za ovaj predlog.
    • Italija - Albanija kao sto svi vec znamo jako teska skupina gdje bi gol razlika mogla presuditi na kraju tko ce proci dalje posljednji medjusobni susret je bio 2022 gdje su talijani dobiili 3-1 na njihovom terenu talijani aktualni prvaci, kvaliteta neupitna i tecaj na pobjedu s dva gola razlika je poprilicno dobar Italija -1,5 2.12 Betfair
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use