Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

Čudi me da nema već ovakav topic, ako ima, prebacite samo post tamo. Svi od nekud izvlačimo informacije i sigurno ne znamo svi za sve izvore. Bilo bi odlično da pobacamo ovdje izvore, da i drugima ukažemo na neke dobre stranice. 

http://www.tennisexplorer.com/ za ovu stranicu vas većina vjerojatno zna, ali možda netko ne zna, a bila bi mu korisna. To je samo primjer. 

Iduće pitanje je, jel koristite twitter za kopanje informacija? Službene profile igrača i klubova, neke zanimljive novinare etc. Nisam još aktivno počeo koristiti (osim na ono na što naiđem) pa me zanima me jel se isplati?

Nadam se da će nam ovaj topic koristiti da što prije nađemo dobre informacije :)

Objavljeno

U mojoj kladioničarskoj arhivi imam preko 300 info-izvora (najviše nogometnih) iz svih vrsta sportova, pa ako nekome treba samo neka kaže za koju ligu/takmičenje/sport... Btw, twitter ponekad ume da bude koristan, bar za ski skokove u mom slučaju.

Objavljeno

Da ovo bi mogao biti jedan dosta koristan topic. Ja evo kako se najvise sto se nogometa tice kladim na prve 3 engleske lige, najvise informacija trazim u lokalnim novinama. Pogotov za ove manje klubove koji su iy malih sredina i tesko je nesto naci o njima. Ali i sto se  velikih tice isto po lokalnim novinama, i to mi se pokazalo kao dobar izvor informacija sto se tice nekih stvari koji se nemogu samom analizom utakmice dokuciti. 

Objavljeno
On 14.12.2016. at 13:27, Celt said:

U mojoj kladioničarskoj arhivi imam preko 300 info-izvora (najviše nogometnih) iz svih vrsta sportova, pa ako nekome treba samo neka kaže za koju ligu/takmičenje/sport... Btw, twitter ponekad ume da bude koristan, bar za ski skokove u mom slučaju.

Pa evo nekoliko najboljih za nogomet, koje najčešće koristiš :)

On 14.12.2016. at 13:46, Lolek222 said:

Da ovo bi mogao biti jedan dosta koristan topic. Ja evo kako se najvise sto se nogometa tice kladim na prve 3 engleske lige, najvise informacija trazim u lokalnim novinama. Pogotov za ove manje klubove koji su iy malih sredina i tesko je nesto naci o njima. Ali i sto se  velikih tice isto po lokalnim novinama, i to mi se pokazalo kao dobar izvor informacija sto se tice nekih stvari koji se nemogu samom analizom utakmice dokuciti. 

Koje novine najčešće koristiš? Osim The S*n-a? Znam nekad čitat ove veće novine, ali od tih lokalnih gdje zna biti dobrih informacija za neke niželigaše. Isto tako najviše volim engleski nogomet pa bi koristilo..

Objavljeno

Prije sam koristio jednu odličnu stranicu za tenis gdje imaš apsolutno sve "nebitne" podatke kao što su kako igrač igra protiv lijevorukih igrača itd. Ne mogu se sad sjetit te stranice pa ako netko zna..

Baš ću napravit twitter pa da vidimo jel će koristiti :)

Objavljeno
prije 21 sati, Gigi said:

Prije sam koristio jednu odličnu stranicu za tenis gdje imaš apsolutno sve "nebitne" podatke kao što su kako igrač igra protiv lijevorukih igrača itd. Ne mogu se sad sjetit te stranice pa ako netko zna..

Baš ću napravit twitter pa da vidimo jel će koristiti :)

http://www.tennisabstract.com/

Kratke upute ako netko prvi puta koristi stranicu:
Upisujete igraca http://prnt.sc/dk49ks (malo nize na pocetnoj stranici imate opciju i za h2h usporedbu igraca)

Filtrirate sto zelite vidjeti kada ste na profilu igraca http://prnt.sc/dk4a4g

Objavljeno
On 12/15/2016 at 14:28, Gigi said:

Pa evo nekoliko najboljih za nogomet, koje najčešće koristiš :)

Koje novine najčešće koristiš? Osim The S*n-a? Znam nekad čitat ove veće novine, ali od tih lokalnih gdje zna biti dobrih informacija za neke niželigaše. Isto tako najviše volim engleski nogomet pa bi koristilo..

A dobro sun opce ne citam. A ugl ovako. Sto se tice ovih velikih klubova (oba manchestera, arsenal, chelsea, liverpool...) informacije o njima se mogu dakako naci svugjde i ima ih i vise nego dovoljno. Ali za klubove manjih sredina kao sto su recimo u premier ligi watford, burnely,... pokusavam naci novine toga grada ili regije ako grad nema svoje ( a cesto ima jer u engleskoj svaka pripiz**** ima svoje novine) i pomocu njih doci do informacije koje nisu svugdje dostupne. Naravno sto se vise spustamo u nize lige tako je i informacije teze dobiti ali moze se. Napisao bih ti sada koje su ali sam preko moba pa nema tu linkove spremljene. Kad cu bit na kompu budem ti neke poslao.

  • 11 months later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • 21:00 Sarajevo-BSK 1 @1,23 Lutrija BiH Nije neka kvota, ali ako se s Arsenalom veze u double moze biti fin povrat za 2h premierligaskog i 2h premiJerligaskog fudbala 😄 Ako krenemo argumentovano, moglo bi se ispostaviti da je ova kvota cak i mala: iako nosi ime glavnog grada Bosne i Hercegovine, trecu domacu zvanicnu ovosezonsku utakmicu (racunajuci i kratki evropski izlet) Sarajevo igra u trecem gradu, nakon Sarajeva i Mostara na red je dosla i Zenica 😄 Niko ne zna kad bi oni mogli zaigrati na Kosevu, tako da je uz rano ispadanje u Evropi, rastanak od nekolicine igraca, izmedju ostalog nesumnjivo preplacenih Ljajica i Ristovskog u odnosu na pokazano, remi protiv Radnika na startu sezone u WWin ligi i ove selidbe ocajna atmosfera u klubu. Ni besplatan ulaz ni nesto kraci put do Bilinog Polja u odnosu na Vrapcice vjerovatno nece privuci mnostvo ljudi na stadion, tako da im ni atmosfera nece biti najpozitivnija. U Zenicu stize BSK, o kojem se ukratko moze reci da je ko zna koji tim blizak Borcu 😄 Da ne trazim sad statistiku, ali vecina igraca je ili posudjena od njih ili poslije ugovora sa njima dosla u BSK ili u trecoj varijanti nakon nekih drugih klubova, a kao Borceva djeca su sad tu. Treba istaci da oni nisu plasticni klub, imaju 94 godine tradicije, dakle tek su 6 godina mladji od Borca ali svakako im je osvajanje prvog mjesta u 1. ligi RS-a najveci klupski uspjeh. Na klupi BSK-a sjedi bivsi igrac… pa naravno, zna se koga 😄 ali i Sarajeva, Bojan Puzigaca, o kojem licno nemam visoko misljenje, ali na njemu je da se dokaze i da ispece trenerski zanat. BSK je odigrao dvije pristojne utakmice, prvo su na Grbavici namucili Zelju gdje im je zbog par centimetara ponisten gol iz duboke sudijske nadoknade za 2:2 te su pobijedili Veleza 2:0 u Krupi na Vrbasu, u kojoj igraju svoje domace utakmice zbog valjda rekonstrukcije njihovog stadiona na Cairama. Kad ovo ovako napisah, i ja bih pobjegao od keca ali nema nazad, Sarajevo mora pobijediti ovu utakmicu jer bi ih pritisak nakon eventualnog ponovnog kiksa i to protiv ekipe od koje se ocekuje brz povratak na entitetske stadione vjerovatno samljeo do kraja, a i nekako je nelogicno da iz dvije utakmice (jer se gradski derbi odgodio do septembra) protiv nominalno dosta losijih ekipa nemaju nijednu pobjedu, a s druge strane mora se i BSK navici na ovo sivilo od lige 😄 nisu nekvalitetni koliko se mislilo prije pocetka sezone i sigurno ce svoju kozu skupo prodati bilo kome, pogotovo na plastici u Krupi ali vjerujem da ce pitari sav svoj bijes i frustracije dogadjajima ovog ljeta iskaliti na Banjalucanima. Sretno svima!
    • @LeonardoDrugi šta sam reko, Zvezda umjesto svega šta si nabrojao i već bi sad išao po 💰
    • Last minute Overi 1,5 gol na utakmicama Zvezde i Bayerna plus Zvezda daje vise od dva gola Cukarickom. Kvota 2,00  
    • Ala raste kvota na jedinicu na Zvezdu na samo dva sata pre pocetka utakmice, majko moja.  Kada nisu imali trenera na klupi, jedinica na Zvezdu je bila kvotirana, toga se bas secam oko 1,55  a sada kada su doveli boljeg, ili hajde da kazemo bilo ko da je dosao, bolji je od Dejana Stankovica, sada, dva sata pred pocetak utakmoce, jedinica je 1,80 A zato over na utakmici, pada li pada, over 1,5 gola na utakmici je kvotiran od 1,14 do 1,17 kao da igraju Bayern i Psv. Prolaz Zvezde je bio kvotiran sa oko 1,55 a sada je oko 1,67 a negde ide i do 1,70 Time kladionice salju poruku da Rijera, novi trener Zvezde nije bas najzdraviji, plus salju poruku da ce Zvezda najverovatnije igrati potpuno drugacije, sto mogu da se slozim, a verovatno i Rijera misli da je moguce da i srpski klubovi igraju kao Celje, sto vec ne mogu da se slozim. Sve u svemu, dva sata pre pocetka utakmice, veoma mi se svidja kladjenje na golove na utakmici Zvezda vs Viktorija.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use