Jump to content
IzudinB

Ponedjeljak 20.3.2017. (Live)

Recommended Posts

Evo jedan prijedlog za danas koji moram probati

kvake miami

Bashilasvili - King 2 @ 2.37

susreli su se pred 10 dana u kvalama indian wellsa. King je slavio sa 7:5 7:5. U solidnoj formi je ovu sezonu za sada odigrao king. Nije ni bashilasvili tako los ali on je bolji bio u dvorani (sofia i memohis). Ne znam kolko toga se moze promjeniti u 10 dana pa ja ovo moram probati

mozda u live za one opreznije predlazem King hendikep gemova ili over 22.5 @ 2.00

OTKAZANO

sretno

Uspio sam uhvatit 2,10 na Kinga u prvom setu kad je Dodig vratio brejk :)

Evo isto jedan zanimljiv par u kvalama Miamija: Bemmelmans-Kovalik. Jučer je Bemmelmans (oko 19h po našem vremenu) igrao finale Drummondvillea sa Šapovalovom, a danas oko 22h igra prvo kolo kvala. Na to jučerašnje finale sam igrao over 22,5 (pad), pa sam i gledao meč. Od samog starta jednosmjerna ulica. Poprilično je loše servirao i općenito igrao Bemmelmans(možda je meni još lošije izgledalo nego što je realno bilo zbog klade). Ako je jučer tako loše odigrao ja stvarno ne vidim da danas može nešto bolje kad se sve uzme u obzir. U 24 sata(ugrubo) odigrat finale turnira u Kanadi, pa putovat za Miami, pa igrat prvo kolo protiv Kovalika(koji ga vodi 1:0 u međusobnim omjerima, također su na hardu igrali). Naravno da se nije došao zaje****, ali mislim da ga je iscrpilo sve to i fizički i psihički...a i ta divna floridska klima mu sigurno neće ići na ruku. Trenutno cca 1,85 na Kovalika i pada koef.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use